Back to Question Center
0

Väsinud, et olete pankrotihalduritega kinni püüdnud? Pöörake Semalt juhendist alla

1 answers:

Internetis toimuvat pettustegevust hakatakse uuesti kasutama andmepüügiga. Internetisväli on tohutu majanduslik ressurss, millel on lõpmatu turupotentsiaal. Paljud veebisaidid ja e-kaubanduse ettevõtted kasutavad seda kanalitarvukatest klientidest veebis. Finantsasutustel, näiteks pankadel on veebipõhine platvorm, kus enamik tehinguid saabesineda Pangad kannatavad enamiku häkkerite rikkumise, samuti Interneti-pettuse juhtumite eest, mis kipuvad varastama miljoneid eemal pangandusestasutused ja isikud, kes ise oma äriprotsesse täidavad.

Siiski on petturitel ja teistel kurjategijatel võimalus seda platvormi kasutada - mobile app companies. Enamikpettusejuhtumid on pärit pankuritelt või häkkinud pankade veebisaitidelt. Andmepüük hõlmab kloonide lehtede ja konkreetse klooni saidi loomistpank. Häkkerid võivad kasutada selliseid meetodeid nagu rämpsposti saatmine või brauserite ühendamine, et petta oma tundlikke ohvreid väärtusliku teabe saamiseksvõltsitud lehele. Selle tulemusena levivad isiklikud pangandusandmed häkkeritele, kus nad võivad sihtida tuhandeid selliseid isikuid. Pangadkipuvad kahju kannatama, samuti kindlustusseltsid, kes kindlustavad neid selliseid kuritegusid.

Võimalik, et andmepüük võib toimuda. See on oluline teadaneid ohtlike rünnakute vältimiseks. Mõned nendest meetoditest langevad kokku, samas kui teised hõlmavad ühe või kahe meetodi kombinatsiooni.

Max Bell, üks juhtivaid eksperte Semalt ,annab ülevaate järgmistest andmepüügi võtmetest:

  • Dragne meetod

See lähenemine hõlmab võltsitud e-posti teenuse pakkuja postiteenuse loomisttundub, et see on seaduslik kehaosa, kus rämpspostisaatja saadab meile e-posti teel jätkuvalt pangalooge ja muud usaldusväärsuse teavet. Eesmärksiin on meelitada teemasid klienditeabe pakkumiseks. Mõned tavalised mass-rämpspostiprotseduurid kasutavad seda meetodit.

  • rotid ja rullid

See meetod eeldab otsest sihtimist. Häkkeril võib olla mõni kontaktteaveohvrist nad on nuhkvara. Seejärel võivad nad viivitada mõned sihitud viisid teabe saamiseks kasutajalt. Isiklik informatsioonnäiteks pangasisese sisselogimise andmed võivad sellisel viisil lekkida.

  • Lobsterpoti meetod

Selle tehnika abil luuakse võltsitud veebisaite, mis tunduvad õigustatud lehed. Iga lehthüpikakna ja teenus toimib õigustatud pangakontorina. Kitsa nišise sihtimine võib küberkurjategija suudabkasutada rämpsposti võtteid, mis võimaldavad ohvritel e-kirjale vastata või pankrotti teha võltsdomeenis.

  • Gillnet Phishing

See meetod hõlmab mõne skripti või koodi süstimist ohvri brauserisse. Tulemusena,petturija saab õiguspäraste pangateenuste veebisaitide külastamisel juurdepääsu klahvivajutustele. Lisaks on võimalik neid suunatavõltsitud veebisaidile.

Järeldus

Interneti-pettused on tänapäeval enamike pangandusasutuste ees seisvad probleemid. Palju inimesikannatavad iga päev häkkerite ja teiste küberkurjategijate tagajärgede eest, kes täidavad mõnda neist pettusest. Andmepüük ja rämpspostaminerünnakud pakuvad klientidele teavet ja andmeid nendele inimestele, kellel on palju raha. Te saate teada pettuste ja andmepüügi kohtaselle juhendi abil. Pealegi saate oma pangandusprotseduure ka teie klientide turvalisuse tagamiseks, mistõttu mõned neist ongi paranenudInterneti-turvameetmed veebisaidil.

November 28, 2017