Back to Question Center
0

Take Of Semalt Veebisaidi Häkkimine: mida peate teadma

1 answers:

Potentsiaalsete klientide linkide teenimine on pigem parem kui linkide varastamineoma konkurentidest. Panickingi pole vaja, kui teie võistleja ületab teid pingereas. Kasutades oma SEO tavasidteine ​​tase toob sind tavapärasele positsioonile. Värske sisu loomine ja ideaalsete teenuste ja toodete pakkuminekonkurendid ei paku sind paremini.

Igor Gamanenko, juhtiv ekspert Semalt Digitaalteenused selgitab veebisaidi häkkimise ja turvalisuse olemust.

Tänapäeval on Google'i otsingu algoritmil võimalik kopeerida ja kopeerida sisukaristades neid. Te ei soovi Google'it karantiini tõttu ebaseaduslike toimingute tõttu. Enne SEO-i tegemist on oluline õppida põhitõdesidvältige oma SEO kampaania probleeme. Näiteks on veebisaidi rünnakute ja häkkimise näited nüüd tavalised. See on ebameeldivusmis on pahatahtliku häkkeriga häkkinud ja kaotanud oma veebisaidi turvalisuse kontrolli.

Alates 2014. aastast vabanes aruandest, et seal on rohkem kui 1 miljard veebisaitiinternetti. Hea number muidugi. Hävitamise tõttu langes registreeritud veebisaitide arv 2015. aastaks kiiresti ja stabiliseerus 2015. aastal994 miljonit eurot. Hulk sisu turundajaid läheb SEO veebisaidi rünnakute tõttu igal kuul välja. Umbes 1% veebisaitidest on nakatunudja häkkinud kompromissinäitaja puudumise tõttu. See on häkkimise tõttu 8 miljonit veebisaiti.

Põhimõtteliselt on veebilehtedel häkkimine ja nakatumine järgmiste aspektide tõttu:

  • Tarkvara haavatavused
  • Kolmandate isikute integreerituse kättesaadavus
  • Juurdepääs eri osapooltele

Parandus Vs Kohtuekspertiis

Kohtuekspertiisi on olnud SEO pikka aega. Kohtuekspertiis aitab selgitadakuidas juhtus hacking juhtum, pealegi kes tegid tegeliku häkkimise. Teisest küljest tähendab ravivastus, kuidas infektsioonid võivad ollaeemaldatud. Korraldust ei saa teha ilma kohtuekspertiisi ja vastupidi. Korrektset puhastamist ei saa ilma kohalolekuta paigutadaõige kohtumeditsiini.

Suured ettevõtted ei saa ilma kohtuekspertiisi tegemata. Teie veebisaidi turvalisus on väga oluline.Siin on põhjused, mis viitavad sellele, miks teie organisatsioon vajab kohtuekspertiisi, et vältida oma veebisaidi häkkimist ja nakatamist.

  • Kompromissi korral vajate IR-protokollide lahendamiseks kohtuekspertiisi.
  • Olles PCI-ga ühilduv, ei saa te kindlasti ilma kohtuekspertiisi tegemata.
  • Tung teha mõista, kuidas kompromiss juhtus.

Kuidas veebisaidi turvalisus on kahjustatud

Koduleheküljed häkkimine võib olla väga põnev. On selge, et ähvardatud ettevõttednäitas häkkimist, kuid ei uskunud, et nakkus laieneb nende veebisaitidele. Juurdepääs teie ettevõtte kontrollile tähendab sedapalju. Juurdepääsu saamiseks teeb häkker teie kasutajanime ja parooli proovide rida. Teie mandaadid võidakse üle kandahäkkerist pärineva nõuetekohase pealtkuulamise kaudu ühelt leiutuselt teisele.

Teine võimalus häkkida on tarkvara haavatavuste tõttu. See ei olepeavad olema teie installitud tarkvara, aga ka teie brauserid. Häkker võib oma mandaadi juurde pääseda, võttes kontrolli oma brauseri üle.

Veebisaidi omanikuna peate tegema tööd veebisaidi kaitsmisegahäkkinud Tähtis, kuidas külastajad teie ettevõtte veebisaidile pääsevad, on üks aspekt, mis aitab teil saidi kaitsta. Veenduge, et eiMandaadid kuvatakse. Tee saidi kasutajasõbralik, jälgides oma veebisaidi turvalisust Source .

November 28, 2017