Back to Question Center
0

Take Of Semalt kaitseks pettustest

1 answers:

Tehnoloogilise osakonna juhtimisel tekkivate suundumuste tõttu on häkkerid ja ründajad ka oma pahatahtlikku manipuleerimist teise tasemele viinud. Häkkijad murda arvuti lõppkasutajate turvaprogramme, nagu tulemüürid, mille ainus eesmärk on saada juurdepääs tundlikule teabele, nagu konto paroolid ja krediitkaarditeavet. Enamikul juhtudel võtavad häkkerid täielikult kontrolli brauserite üle, kus nad suunavad lõppkasutajad pahatahtlikule saidile.

Digitaalse turunduse valdkonnas ei saa veebisaidi turvalisuse olulisust täielikult rõhutada. Klõpsates hüpikaknaid ja klikke, pannakse internetikasutajad häkkimise olukorras. Tänapäeval kasutavad häkkerid enamasti rämpsposti, et oma arvutist teavet ilma teie teadmata vaikida. Rämpsposti e-kirjade ja klikkide klõpsamine võimaldab pahatahtlikel ründajal purustada tulemüüri ja turvaprogramme, muutes teid rünnakute suhtes haavatavaks.

E-posti saamine mainega ettevõtte logo ei tähenda, et e-post on legit. Vastuvõetud kelmereid klõpsates lubavad häkkerid arvutist väärtuslikku teavet otsida, enamasti pankade andmeid.

Ryan Johnson, Semalt vanemmüügijuht, täpsustab taktikat, mida ründajad kasutavad teie konfidentsiaalse teabe avalikustamiseks ja kuidas neid vältida.

  • Tarkvarauuenduste saatmine, millele järgneb linkide seas saadaolevad värskendused veebis. Sel juhul sisaldab pakutav link pahatahtlikke ohtusid, mis mõjutavad teie arvuti turvalisuse programme..
  • Hüpikakendeid, mis viitavad teie veebikontole, sulguvad, kui te ei sisesta oma kasutajanime ja parooli reaalajas. Pikemas perspektiivis saavad häkkerid juurdepääsu teie sisselogimisandmetele.
  • Sõnumite saatmine tähendab, et teie konto olekut on muudetud. Sellisel juhul saadavad häkkerid teile kelmuse linki, mis suunab teid pahatahtlikku veebisaiti, kui proovite oma paroole muuta.

Spams Vs. Petturid: näpunäited ja faktid

Nii kelmuse kui rämpsposti sõnumid on tavaliselt väga tüütu. Need on nii soovimatud sõnumid, mis häirivad arvutikasutajaid nende sirvimislehtedel kuvamisel. Kuid märgitud erinevus seisneb selles, et rämpspostid ei kujuta endast arvuti kasutajale mingit ohtu, võrreldes kelmustega, mis on mõeldud teie seadmest väärtusliku teabe kogumiseks.

Kuidas kaitsta ennast pettustest

Veebisaidi turvalisuse tagamiseks on veebibrauseris ja avaliku Interneti kasutamisel valvsad. Kaitske oma veebisaiti häkkimise eest Thunderbirdi automaatsete rämpspostifiltrite abil. Thunderbirdi tehnoloogia kasutab sisseehitatud pettust, et filtreerida rämpsposti. See tööriist kuvab lehe ülaosas olevat sõnumit, mis hoiatab teid pärast kelmussõnumi avastamist.

Lisaks pakub Thunderbirdi tööriist arvuti lõppkasutajale hoiatust, kui kuvatav link näib suunavat kasutajat pahatahtliku saidi peale kuvatava linki. Vältimaks kirjapanemist, kui arvuti lõppkasutaja ei ole kindel, kas saatja on legit, aitab vältida häkkimist. Püüafiltritüüpidega brauseritega versioonide kasutamine aitab blokeerida ka pahatahtlikud häkkerid teie arvutisse vaikselt .

Nii rämpsposti kui ka pettusõnumite skeptiline sisu aitab blokeerida ründajad oma kontode kasutajanimedele ja paroolidele. Hoiduge surfamise eest, vältides petturlustuste avastamist ja kasutades e-posti rakendusi, nagu Thunderbirdi rakendus, mis takistavad andmepüügitoiminguid. Samuti võite olla ettevaatlik kelmuste taktikast, kontrollides, kas link on legitiim enne selle klõpsamist Source .

November 28, 2017