Back to Question Center
0

Semalt: väikeettevõte kui küberkurjategija lemmikkoht

1 answers:

Asjad olid tavalised sõidukite rentimisega tegeleval äriühingul MNH Platinum. Vähekas nad teadsid, et lihtsalt e-posti lingi klõpsamine võib äritegevust ohustada.

Möödunud aasta alguses sai Blackburnis asuv firmas oma 12 000 000 faili, mis asuvad ettevõtte juuresvõrk krüpteeritud. Seejärel nõudsid kurjategijad failide dekrüpteerimiseks lunaraha summas 3000 naela - buy hats online australia.

Kõikidest katsetest eemaldada viirus ilma oluliste andmeteta, mis osutuvad võimatuks, kaotamataorganisatsioonil ei olnud muud valikut kui maksmist. Ettevõtte tegevjuht Mark Hindle teatas, et nad on täiesti valmisküberrünnakute tõttu, kuna selline rünnak võib ettevõtet mõjutada.

See juhtum ei ole isoleeritud ja spetsialistid hoiatavad, et väikeettevõtted onküberrünnakute ohtlikumaks, kuna enamikul juhtudel ei ole need ette valmistatud.

Andrew Dyhan, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused arutlevad, kuidas küberkurjategijad ründavad väikeettevõtet.

Ajalooliselt ei ole väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted (väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted) küberkuritegevuse ühine eesmärkkuid 2015. aastal, Toni Allen, väidab, et asjad drastiliselt muutusid. Vastavalt valitsuse läbiviidud uuringule turvarikkumiste kohta,75 protsenti väikeettevõtetest teatasid rünnaku võimalusest 2012. aastal ning suundumused suurenesid 2013. ja 2014. aastal..

Cyber ​​Security'iga tegelev firma Symantec statistika näitab, et üle pooleE-posti teel 2012. aastal läbi viidud andmefailide rünnakud olid väikeettevõtete vastu.

Uus Euroopa määrus muudab VKEde küberjulgeoleku küsimuse kriitilisemakskuna nende eesmärk on kaitsta klientide andmeid. Hiljuti välja töötatud määrus hakkab mängima 2018. aastal ja see võib kaasa tuuaorganisatsioonile trahvitakse 4 protsenti oma aastasest tulust või 20 miljonit eurot, olenevalt sellest, kumb on suurem, et võimaldada turvarikkumist sekkudakoos kliendi andmetega.

Kurjategijad mõistavad, et VKEd on pehmendavad eesmärgid, on enamikul juhtudel suured auhinnad.

Cyber ​​Streetwise kampaania, mille eest vastutab siseministeerium, rõhutab järgmistVKEde vastu suunatud peamiste küberriskide vastu:

Hack rünnak

Rünnak tekib, kui kurjategijad jõuavad organisatsiooni võrku optimeeridestaotluses olev tundlikkus, mis võimaldab neil hõlpsalt juurdepääsu ettevõtte andmetele.

Ransomware

juhtub, kui pahatahtliku rakenduse tükk enamikul juhtudest laekunud andmepüügigae-post lukustab organisatsiooni võrgustikku kuuluvat teavet. Seejärel taotlevad kurjategijad lunaraha vahemikus £ 500- £ 1000 kunikasutage dekrüptimise võtit.

Inimviga

Enamikul juhtudel on inimesed kindlas turbesahelas kõige levinumad lingid ja märkimisväärsedteabe rikkumiste osa on andmete kadumise tagajärjel või levitamisel valele isikule. Isegi tavalised rünnakudvõib olla märkimisväärne mõju olukordades, kus kriitiline PII on kaasatud.

Teenuse äravõtmine

Kui organisatsioonil on oma serverites tohutu hulga informatsiooni, mida lükatakse läbipahatahtlik kanal. Selliseid rünnakuid saab hõlpsasti täita minimaalse investeeringuga.

tegevjuhtkonna pettus

See esineb siis, kui ründaja esineb ettevõtte vanemaga isikuna kasspoofing või häkkimise oma e-posti konto ja sundab isikut, kellel on rahaline õigus teha makse.

November 28, 2017