Back to Question Center
0

Semalt: ülevaade arvutist ja Interneti pettus

1 answers:

Arvutid pakuvad küberkiuslastele võimalust rünnata enamikke veebisaite. Enamik meie e-kaubanduse veebisaitidest ja veebistrateegiatest hõlmavad selliseid asju nagu veebiarendus ja otsingumootori optimeerimine (SEO). Häkkerite idee, mis häirivad ja varastavad väärtuslikku teavet, ei klõpsa meeles. Sellest tulenevalt on enamiku e-kaubanduse veebisaitidel ja ka mõnel ajaveebil häkkerid. Spämmimise ja häkkimise tehnikate hõlbustamiseks esinevad Interneti-pettuse juhud, nagu identiteedivargus, krediitkaardimakkumised ja rahapesu.

Arvutipõhise pettusega on kujutlusõiguslikud seadused, mis reguleerivad arvutite ja interneti kasutamist ressursina - taonline lettini prendisole. Interneti-pettuse juhtumite korral on neid reguleerivad seadused ja süüdlased võivad kohtus langetada igasugust ebaseaduslikku tegevust veebis. Arvuti pettuse ja kuritarvituse seadusega (CFAA) käsitletakse Interneti-pettust kui mis tahes julma arvutivõrgu autoriseerimist või autoriseeringu ületamist, mida kasutaja või veebipõhine süsteem rakendub. Need olukorrad viitavad arvutile kui igale arvutile, mis mõjutab riikidevahelisi või välisriigi käske.

Lisa Mitchell, Semalt kliendihaldur, tutvustab mõningaid arvutitevigastusi:

  • Kuulus Nigeeria petuskeemid. Võimalik, et olete kohanud neid regulaarseid e-kirju, mis pärinevad rohust rikka Nigeeria printsist. Enamik neist mass petturid kipuvad väidavad, et neil on kuskil palju raha, kuid vajab vähest juurdepääsu sellele. Paljutõotava osakaalu lubamisel sunnivad nad sularaha andma ja see on tavaliselt lugu. Uute Interneti-pettuste vastutuselevõtt alla 18 aasta..S.C. § 1028 Pettus ja seonduv tegevus identifitseerimisdokumentide, autentimise funktsioonide ja teabega
  • Isiku arvutiga saadud teabe ränk juurdepääs ilma nende nõusolekuta. Enamikul juhtudel algab identiteedivargus sellisel viisil kodumaisest seadistusest. Häkkerid saavad seda meetodit kasutada mitmete isikutunnistuste, SSN-ide ja muude asjakohaste dokumentide (nt juhiluba) kogumiseks.
  • rämpspost klientide kaudu e-kirju. Rämpsposti sisaldavate meilide jaoks on motiivid näiteks andmepüügiks ja viiruste kasutamine ohvri arvutiga jõudmiseks. Näiteks võib e-posti manusena sisaldada troojalasi, mis suudab täita mõnda massimagneti rämpsposti ülesannet.
  • pahavara või soovimatu programmide saatmine, mis võib täita mõnda hukkamist sihtarvutis. Enamikul juhtudel on viirused ründavad ohvriarvuti mitmel viisil. Enamiku hacki tahe on ebaselge. Arvuti pettuse ja kuritarvitamise seadus (CFAA) peab neid toiminguid veebipõhise pettusega ja võib mõnda isikut vastavalt 17. U.S.C. § 506 Autoriõiguste rikkumine - kriminaalkuriteod.

Kokkuvõte

Igal e-kaubandust või veebipõhist tehingut võidakse käsitleda Interneti-pettuses. E-kaubanduse veebisaitide omanikud kaotavad palju raha petturitele, kes häkkivad paljudesse veebisaitidesse ja võtavad väärtusliku teabe ära. Käimasolevate identiteedivarguste puhul on Interneti-pettuse juhtumeid rohkem kui kunagi varem. Tööriistad, mida häkkerid kasutavad enamiku veebisaitide häkkimiseks, muutuvad internetti vananemisega paremaks. Selles juhendis on mõningaid veebipõhise pettuste juhtumeid ja nende parandamise viise. Te võite õppida erinevaid viise, kuidas Computer Fraud and Abuse Act (CFAA) tegeleb küberkurjategijatega, nagu häkkerid, ja kuidas mõnda neist juhtumitest lahendada.

November 28, 2017