Back to Question Center
0

Semalt selgitab väikeettevõtete allhanke peamisi eeliseid

1 answers:

Väikefirma võib vajada alltöövõtulepinguid või mõne ettevõtte osakolmandate osapoolte äriteenuste pakkujaga. Kui otsustate delegeeridamõni vastutus välisriigis asuvale poolele, millele viidataksekui offshore allhange. Täna, pakkumise lõigata äritegevuse kulud, paljuväikeettevõtted eelistavad allhankeid alternatiivina kohalikele töökohtadele.Räägib umbes Semalt digitaalteenuste klienditeeninduse juht Michael Browniväikeettevõtete allhangete peamised eelised.

  • Liikumine püsivalt muutuvkuludesse. Näiteks on teil kohapealne raamatupidaja.Ta vajab laua-, arvuti-, tervisekindlustust, teed ja igakuist palka,ja kui see on ettevõtte käivitamine, ei pruugi alguses olla palju töötajaid.Allhange lahendab selle dilemma teie jaoks. Kui tellite oma ettevõtte raamatupidamisarvestuseTe kohustute, maksate ühekordse tasu tehtud töö eest, mida te ei pea esitamaressursse ja tegelikult saate palju paremat tööd, sest maksate ainult töö eeston täiesti valmis. Isegi kui tellitavad ülesanded korduvad, saate seda tehaalati järgmine kord palgata erinevat inimest
  • Hankige rohkem aega asjade äri poolel. Ettevõtete omanikudvõib siiralt puududa aeg oma tehnilise poole hooldamiseksäri. See hõlmab selliseid asju nagu veebi disain, sisuturundus, SEOja palju muud. Oma ülesannete allhangete kaudu on teil olemaspalju aega oma kätes, et hoolitseda ettevõtte enda eest. Keskenduge omatähelepanu klientide rahulolule ja lasta teistel inimestel teha tehnilist töödtegevused teie jaoks.
  • Juurdepääs mastaabisäästule sama, mis suurte tööstusharude jaokskasutage. Teie nišise suured tööstusharu mängijad võivad endale lubada omamaise sisustusetalent rahvahulga ja see paneb need miili ees sind. Sa ei saalubage omaenda talent. Allhange annab teile võimalusepalgata tipp-talente odavate hindadega mitte ainult teie riigis, vaid ka välismaaltsamuti. Kuna see ei ole püsikulud, saate säästa raha.
  • Suunata inimressursse, kui neid vajatakse. Töökohad ja väljaõpetöötajad on kallid. Ettevõtte käivitamine on väga tõenäolinejääb sinuga lühikeseks ajaks, ja see tähendab, et töötajad, kes seda teevadkui olete koolitatud hinnaga, võiksite varsti hakata kellegi teisega töötama. Vältimakogu see keeruline värbamine, koolitamine ja rakendamine, just let anallhanketeenus teostab teie tööd.
  • Vähendage oma toodete ja teenuste maksumust. Tõde onsee allhanke on taskukohane ja samal ajal kvaliteetnetöö tehtud. See on palju odavam kui siis, kui peate uurimatootearendus, turundus, levitamine ja kohaletoimetamine.Kõrgemad ettevõtte tegevuskulud tähendavad teie toodete kõrgemat hinda,nii et peate kulud kandma oma klientidele.

Lõpuks on allhange lihtne. Ärisuhted, nagu video, sisseostmineredigeerimine, turundus, sotsiaalmeedia haldamine, sisuarendus japalju muud on lihtne. Sisse Semalt Digitaalteenused leiate andekatesttööstuse eksperdid, kes soovivad teile suurepärast tööd teha. Meie klientidel ontõestas sellise koostöö tõhusust, nii et nüüd saate seda tehanautida ka neid hüvesid Source .

November 27, 2017