Back to Question Center
0

Semalt selgitab, kuidas SEO-sse investeeritud vahendite summa vastab saadud hüvedele

1 answers:

Raha suurus, mida peaksite investeerima SEO, on hindade tõttu erinevasutused pakuvad. Kuid praktika näitab, et teenuste kõrged maksumused ei taga alati teie SEO edukustkampaania. Kas esialgsete investeeringute suurenenud summa vastab saadud kasu suurenemisele? Kas on kindel?kasu saada?

Nik Chaykovskiy, juhtiv ekspert Semalt Digitaalteenused selgitavad, millised faktorid mõjutavad SEO investeeringute tasuvust.

Strateegia jaoks kulutatud aeg ja raha mõjutavad mahtusid jakogus - umzugsfirma. Kombineeritud väljamakset mõjutavad oluliselt järgmised elemendid. Sellest tulenevalt suurendab sisendkäibemaksuüks või mitu neist teguritest suurendab kasumimäärade kasvu.

  • Kogus on korrapäraselt tehtud tööde maht. Paljukvaliteedi lingid suurendavad domeeninõudeid, samas kui kvaliteetne sisu suurendab lehekülgi, mis on Google'i indeksis.
  • Kvaliteet sõltub tööle pühendatud aja mahustlõpetatud. Kõrgemad autoriteetsed allikad loovad rohkem väärtust, kui hostida ühel lingil kui madalama hulga allikaid, millel on mitu linki.
  • Aeg. Investeeringu tagastamine ei ole hetkeline, kuna see on lumepall aja jooksul..

Konkurentsifaktor

Osaliselt investeeringud äri, mis on turul olemasmitmed konkureerivad saidid ei saaks sama palju tulemusi, nagu see oleks välja kujunenud ettevõttest, mis oli investeerimiseks arengussesisu turunduse strateegiat. Siiski on alternatiive, mis aitavad suurendada saidi nähtavust minimaalse eelarvegaja investeerimisvajadused. Ettevõte võib levitada sisu teatud turunišši või kohaliku geograafilise piirkonna sees, kus see onoptimeerib nende segmentide sihtgrupi sisu. Tulemuseks on esitatud sisu asjakohasus.

Kvaliteedi piirmäär

Veel üks asi on sisu kvaliteedi tasepeab enne vabastamist rahuldama. Halvasti kirjutatud sisu või õhuke sisu võib põhjustada olulise Panda karistuseotsingu järjekorras olev hinne. See ohustab nii brändi mainet kui külastajaid nii veebisaidile kui ka muulevõimalikud suhted kirjastajatega, kes abistavad linkide loomist. Minimaalne investeering tagab selle kvaliteedi ja potentsiaalikasvu ettevõtete tasandil on konkurentsivõime. Võistlejad ületavad võistlejad vajavad sisustrateegiat, mis ületabkonkurendid ja tugineb siseturunduse parimate tavade tundmisele.

aspektide keerukus

Arvestades eelnevalt arutatavaid punkte, võime tullakuni järgmised järeldused:

  • Ettevõtlussektori kasum saab suurema tootluse, kui esialgsete investeeringute summavõrreldes ühe-ühega vahetustega
  • Konkurents piirab väikeste investeeringute nähtavust, kuid mittetäiesti võimatuks muuta
  • Sisu ja linkide loomise teatud kvaliteedilävi saavutaminetagab ettevõtetele hoogu

Kokkuvõtteks võib öelda, et SEO ei ole üldine või mitte-strateegia, mis nõuabkogu turustusstrateegia, et näha märkimisväärset mõju. Aja ja pingutuste investeerimine aitab saavutada kvaliteeti. Lõpuks rohkemmida üks investeering teeb, seda kõrgemad tulemused, mida ta annab. Väiksemad investeeringud on ka tõhusad, kui neid õigesti investeeritakse.

November 27, 2017