Back to Question Center
0

Semalt pakub võimalusi Interneti-pettuste ja pettuste avastamiseks

1 answers:

Paljud saidiomanikud ja arendajad on kogenud pettusi ja Interneti-põhiseid pettusi.Üllatuslikult ei anna enamus ohvreid midagi. Sageli kannatavad ohvrid, et nad on pettunud või isegi kaotanud lootuse.Sellega seoses on ülioluline teatada Interneti-pettustest ja pettustest, et takistada Interneti-kurjategijatel teistes kohtades või inimestel tungimist. Ükspeab olema võitleva vaimuga - curso de fotografia. Lisaks on arvukalt organisatsioone, kes soovivad ohvreid aidata. Kuritegu, mille tegiinternet on karistatav.

Kuidas saab Interneti-kasutaja, saidi omanik või arendaja raportit pettustest või pettustest?Mis on mõni olemasolev kelmuse / pettuse aruandlusressurss? Uurige sellest kirjalikult, mille andis Andrew Dyhan, kliendi edujuht Semalt .

Online-kelmuse / pettuse aruandlusressursid.

Interneti kuritegude kaebamise keskus (ICCC) on esimene kasutatav ressurss. See onpartnerlus riikliku valgekraede kuritegevuse keskuse ja USA Föderaalse uurimisbüroo vahel. Vastavalt internetileeksperdid, ICCC on üks parimaid platvorme, mis annavad teada rohkem tõsiseid pettusi, mis hõlmavad häkkimist (või arvuti sissetungimist), kaubanduse vargustSecrets (Economic Spionage), identiteedivargus ja muud olulised küberrünnakud. Siiski saab siiski aru anda mis tahes muust kuriteost, mis seda ei teekuuluvad sellesse kategooriasse, isegi kui nad tunnevad, et kuritegu on vähetähtis..Pealegi, kui kuritegu ei kuulu ICCC kategooriate hulka,organisatsioon võib suunata kannatanu asjaomasele asutusele. Seega on ICCC platvorm, mis avab uksed veebipõhiste pettuste ja pettuste ohvritele.

Teiseks pakub USA ja Kanada veebipõhine äribüroo veebisaitiklientidele, kes abistavad kelmuse ohvreid kaebuste esitamisel veebipõhiste jaemüüjate ja muude petturite kohta. Lisaks pettuste ohvridvõib ka selle organisatsiooni andmebaasi otsida, et teha kindlaks, kas teatud kaupmees on nende vastu esitatud kaebusi esitanud. SamutiKaebuse esitajat julgustatakse tegema järelkontrolli ja otsustama, kas Interneti-jaemüüja vastu esitatud kaebused on lahendatud.

Kolmandaks on Ameerika Ühendriikide valitsuse veebipõhise pettuste teabe veebisait teineInterneti-kuritegude esitamise avenue. Platvorm sobib kõige paremini selliste kaebustega nagu andmepüügirünnakud, kelmuste meilid, tarbijate kaebusedpuudutavad Interneti-turunduse ja Interneti-investeeringute pettusi. Veebisaidil on ka lingid sobivatele asutustele, mis tegelevad kelmuse aruandlusegateatud liiki online kuritegevuse.

Järgmine Craigslistissa on leht, mis on pühendatud ka pettuste ennetamiseleet anda teavet aruandlusprotseduuride kohta, kui Craigslistissa liikmed on petnud. Lisateave on saadaval aadressilCraigslisti veebisait, kuidas pettustega tegeleda, kui nad tekivad.

eBay turvakeskus on veel üks General Marketplace'i turvalisuse platvorm. Seeaitab ohvreid häkkida aruandluse oksjonil põhinevate pettuste ja pettustega vastavatele asutustele. Lisaks pakub eBay turvakeskusõiguskaitse jõupingutusi, et tuvastada, kas häkker püüab enampakkumisel varastatud kaupu müüa. See funktsioon on eriti olulinevara varguse ohvritele.

Lõpuks võimaldab Facebooki turbeleht pettuste ohvril teatada pettustest, petturitestrakendused, konto hacks, rämpspost või muud Facebooki seotud rünnakud. Ärge häbenege. Teatage petturid tulevaste kahjude vältimiseks.

November 28, 2017