Back to Question Center
0

Semalt pakub 5 nõuannet väärtuse lisamiseks külastajatele blogimisega

1 answers:

Kuulujutud lähevad ringi, et külaline blogimine ei pruugi olla elujõuline võimalus parandadaotsingu pingeread või see viib karistamisele. See võib olla Matt Cuttsi avalduses tema arusaamatuse tulemus2014 blogi postitus, mis käsitleb negatiivset külalislahkust. Kuid see, mida ta mõtles oli, on see, et ta on saanud liiga rämpsu ja riddledmille kvaliteet on halva kvaliteediga, mitte see, et eetilised turundajad ei soovi kvaliteetse sisuga kirjutada ja edendada - belt misalignment.

Juhtiv ekspert Semalt Digitaalteenused, Lisa Mitchell, jagavad viis viisi, kuidas mõnda SEO-d kasutada turundusstrateegia abil külalistele mõeldud blogide kasutamistja link hoone ilma luksumine

Lingid peaksid sisu väärtustama

Hea SEO ja kasutajakogemuse strateegia on tagada kõik lingidsaidi pakkumise väärtuses või on lugeja jaoks olulised. Mõistete asjakohasuse suurendamine ja ametikoha täitmine aitab kaasanii otsingumootoritele kui ka saidi külastajatele

Linkimine peaks olema kõrge kvaliteediga

Sisu sidumine peab olema kõrge kvaliteediga, pakkudes sellega rohkem väärtustlugeja. Madala kvaliteediga lingid on tõsised tagajärjed. See ei tähenda mitte ainult seda postitust, vaid võib samuti kahjustada otsingu pingeread jasaidi maine on külastaja postitanud. On öeldud, et kõik külalispostid peaksid olema selle looja jaoks parim töö,eriti kui see on mõeldud panustama suurte nimede väljaannetesse..

Ainult veebisaidil olevad postitused ilma lingideta

Lingid peaksid olema külalise postitamise peamine motivatsioon. Kui tallKülastatavate postituste eesmärk on lingid saada, siis kahtlemata kannatab sisu kvaliteet. Külaline postitus pakub sisu kirjanikele rohkemmuud hüved peale lingid ja tagaplaanid. Näiteks toob see uue vaatajaskonna ees üksikisiku, kellel neid polemuidu täidetud. Samuti aitab see luua autentsust ja üks neist on oma valdkonna asjatundja. Lõpuks suurendab see suunamisliiklustmis tähendab suuremaid müügivihjeid või müüki.

Külaliste postitused peaksid siduma teiste autoriteetsete saitidega, mitte ainult teiega

Isiklike ajaveebide või muu asjana linkimine võib viia blogiomanikele teie mõistmiseon alles pärast lingid, mis on kindel viis, kuidas rikkuda usaldusväärsust ja võimalust, et seda enam ei küsita külaliste blogile. Linkimineisiklike ametikohtade arv peaks olema vähemalt 2-3 korda, ülejäänud peaks keskenduma teistele asjakohastele, usaldusväärsetele saitidelesh sisesed sidemed. Kõrge asetusega blogi postitused on umbes 1449 sõna pikk ja kokku 10 linki.

Ärge unustage oma autor bio linki

Autori biolink on vastutav oma veebisaidile suunava liikluse tekitamise eest.Siiski on järgnev link, mis võib olla otsingutulemustes hirmutavaid tagajärgi. Google on alati kursisviidete arv, mida üks sai oma saidilt autoriprofiili linkide kaudu.

Kokkuvõte

Külalispostamine ei ole asjakohane ja on endiselt tõhus strateegia. Madala kvaliteedigaKülaline blogimine ei tee saidil vähe, võrreldes postitustega oma niši autoriteetsetes saitidel, mis on endiselt tõhus viissuurendada liiklust, nähtavust ja paremusjärjestust.

November 27, 2017