Back to Question Center
0

Semalt: Miks suurepärane SEO edetabel ei toimu üleöö

1 answers:

Inimeste vahel, kes seda ei mõista, levib ühine müütSEO, et SEO-agentuurid saaksid teile üleöö edu. Asutused võivad lubada, et nad panevad teid Google'i esileheleotsingutulemused koheselt. Kuid siin on raske tõde: ükskõik kui suurepärane on SEO amet, ei saa see teile kiiret tulemust tagada.

Inimesed teevad otsingumootori mõtlemisel sageli eksimustoptimeerimine (SEO) muudab oma veebisaiti üleöö. Loomulikult on tõsi, et SEO võib teie saiti mõjutada, kuid ongipikemas perspektiivis. Kõige rohkem SEO entusiast räägib harva, et ainus võimalus nautida kõiki SEO eeliseid on olla kannatlik ja arusaadavtegurite kompleks, mis muudab SEO tõhusaks.

Kliendi edukuse juht Semalt ,Digitaalteenused, Igor Gamanenko selgitab kõige olulisemaid SEO tõde, mida peaks teadma.

SEO on kompleksne

Seal on palju tegureid, mis hakkavad mängima enne saidi saabumistsaada Google'i otsingumootori tulemuste lehtedel kõrge tase, mida tuntakse ka SERPs. Lõppude lõpuks on Google'il üle 200 järjestatud signaale,mis on alati muutumas. Töötades järjepidevalt igaüks neist, siis hüpata läbi mitu rõngad ja katsetada nähamis toob sulle suurepäraseid tulemusi ja mis mitte.

Üks asi, mis teeb Google'i tulemuse lehtedel kõrgeima positsiooniraske on see, et Google hoiab oma algoritme modifitseerides ilma muudatusi kuulutamata. Kui Google modifitseerib oma algoritme, siis nad harvateatage sellest avalikkusele. Selle tulemusena SEO eksperdid ei tea, mis saab olema järjestatud hästi ja mis mitte.

Kui algoritm muutub, koguvad parimad SEO eksperdidarvukatest saitidest saadud andmeid, et analüüsida, mis on muudetud..Andmete analüüsimisel teevad nad põhjendatud otsuseid selle kohta, mida on muudetudja kuidas neid muutusi reageerida.

SEO on nii teadus kui ka kunst

Õppimine SEO hinne nõuab kulutusi palju aega tööleja õppides kõvasti. Siin peate käivitama veebisaidi auditi ja looma Google'i sõbralikku sisu. Need kaks tegurit on sambad, mis teevad SEOkeeruline, kuid digitaalmaailm ei õnnestu otseselt .

SEO on pikaajaline töö

Google'i esikülg on pidevalt liikuv sihtmärk.See tähendab, et teie konkurendid ei saa mingit garantiid kõrgele positsioonile või mitte. Nüüd mõistate, miks SEO on keeruline ja võtabaeg töötada sellel. Niisiis, kuidas peaksime kehtestama realistlikke eesmärke usaldusväärsete pikaajaliste tulemuste saavutamiseks?

Kui hakkasite ainult pikaajalist eesmärki silmas pidama,Teil on juba pea algus. Parema sihtasutuse loomiseks pidage meeles, et SEO toimib ainult pikaajaliste eesmärkide alusel.Selleks, et see oleks tõhus, linkige oma SEO-i jõupingutused, et suunata teie saidile rohkem liiklust ja suurendada müüki kindla ajavahemiku jooksul.

SEO nõuab investeeringuid

Suur SEO nõuab intensiivselt oma aega ja investeeringuidressursse. Kui pühendate aega, jõupingutusi ja ressursse, saad päeva lõpus liittundi.

SEO eesmärgid muutuvad

Kuna SEO on ettevõtte kasvu juhtiv tegur,pole mingit moodi, mille abil saate välja töötada selle jaoks staatilise plaani. Püsti hoides püüdke oma SEO igal aastal uuesti hinnata. Paremate tulemuste saamiseks kaalugekord kvartalis ümber hindama.

Kui olete palganud hea mainega SEO firma, nad teevad sedateate, et nad ei saa üleöö tulemusi pakkuda. Kui olete kehtestanud kaasamise eeskirjad, hoidke avatud suhtlusringiumbes ootusi ja tulemusi, et vältida vääritimõistmisi. Kuigi SEO ei ole üleöö protsess, on see midagi, mida peaksite pärast seda investeerimatulemused on väärt jõupingutusi. Kui seate realistlikud ootused ja mõista, kuidas see toimib, olete õigel teelparim SEO investeeringute tulusus Source .

November 27, 2017