Back to Question Center
0

Semalt: miks peate keskenduma kohalikule digitaalturule

1 answers:

Praegu on digiteerimise ja sellest tulenevate eeliste tõttu traditsioonilineettevõtted hakkavad mõistma, et nad saavad kasu rohkem, kui nad võtaksid digitaalturundust.

"Mobiilne aasta" on juba mitu aastat rääkinud digitaalsest maailmast.Märgitakse, et 2014. aasta oli kolmas järjestikune "mobiilne aasta" - informatique logiciel libre comptabilite. Järgmised aastad kuni 2016. aastani said ka sedaLifeHacki heakskiitmine. See viitab mobiilsidevahendite järkjärgulisele tõusule, mis muutub turgu valitsevaksveebi sirvimiseks kasutatav platvorm, mitte konkreetne aasta.

Kliendi edukuse juht Semalt ,Andrew Dyhan annab ülevaate kohaliku digitaalse turunduse põhialustest ja selle praegusest tähtsusest.

Statistika näitab, et:

 • Facebooki prognoositud reklaamitulu 2016. aastal oli 26 miljardit dollarit. Mobiilseadmedmoodustas kuni 80 protsenti sellest (21,98 miljardit dollarit)
 • Kuni 69 protsenti digitaalse displeireklaamidest jäljendavad mobiilsideseadmed tagasi.
 • Instagram on üle 500 miljoni kasutajaga kõige kiiremini kasvav sotsiaalne sektorvõrguühendus ja hõlpsasti Facebooki turundus.

Thrive Analyticsi, e-Marketi postituse, väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete andmete hankimineAmeerika Ühendriikides plaanib 2017. aastal rohkem mobiilside jaoks rohkem tähelepanu pöörata reklaamimisele. Selle otsuse põhjuseks on seda rohkeminimesed jätkavad nutitelefonide kasutamist. Kaheksakümmend protsenti Ameerika Ühendriikide internetikasutajatest on alates 2014. aastast tulemuste põhjal nutitelefoniComScore. Mõned põhjused, miks nutitelefonid jätkuvalt levivad, on see, et Apple tegi iPhone'i jaoks C-seeria,Androidil on nutitelefonid, mida enamus operaatoritest eraldavad, ja tugev nutitelefoni turg.

Mõned ärivõimalused ära kasutada:

 • Google AdWordsi ja Facebooki reklaamid kohaliku sihtimise jaoks.
 • SnapChat filtreerib, et sihtida kasutajaid konkreetses asukohas..
 • Yelp'i reklaamimine aitab ettevõtteid Yelpi konkurentide profiilidel panna.
 • Instagram'i kasv ja populaarsus.

Traditsioonilised ettevõtted peaksid kasutama digitaalse rongi eeliseid. Muul juhulparimad mängijad võtavad need kindlasti välja.

Amazon

Kui inimesed räägivad ettevõtlusest ja turustamisest, muutub Amazoni platvorm alatiüles oma vestlustes. Amazoni põhitegevusele on tellitud üle 80 miljoni kasutaja. Iga-aastane Amazonin tellimustasu on kuni8 miljardit dollarit, mitte peamine liikme kulutuste arvestus.

Amazon kuulub suurte ettevõtete kategooriasse. Küsimus on selles, kas aväike või kohalik ettevõte võib konkureerida selliste suurettevõtetega. See on väga võimalik, kuid nende turundajad vajavad palju tööd.

Mis väikeste ja kohalike digitaalreklaami peaks tegema

Ettevõtted peavad uurima neli valdkonda, kus nad peavad ellu jäämadigitaalne maailm. Need ei pruugi kõikidel ettevõtetel töötada, kuid need on suurepärased lähtepunktid:

 • 1. Asukohapõhine reklaam, kasutades Facebookit või Instagramit.
 • 2. Võimaldab käivitada ettevõtteid, mis aitavad klientidel tellida ja teha veebis ostusidnagu Seamless, Instacart, Caviar ja Postmates.
 • 3. Pakkudes klientidele suurepäraseid poes olevaid kogemusi või asukohtimugava ostuga.
 • 4. E-kaubanduse kanalite loomine. Nendega on vaja kasutada selliseid vahendeid naguümber suunatud sotsiaalse meedia (Facebook) kaudu, et suurendada müüki.

Järeldus

Tugevast konkurentsist tingitud väikeettevõtete jaoks ei ole see lihtne. LoodetavastiSemalt arusaamadest nähtuvad mõned asjad, mida nad saavad teha, et jääda asjakohaseks ja jätkata õitsengut.

November 27, 2017