Back to Question Center
0

Semalt määrab näpunäited oma projekti mobiilisõbralikuks muutmiseks

1 answers:

Viimase 20 aasta jooksul on mobiilseadmed lauaarvutid sirvimisel asendanudveebisisu kiirelt. Sel põhjusel on enamik otsingumootoreid nagu Google muutnud otsingumootorite optimeerimise üheksmeetodid oma otsingupäringute kõrgeks lugemiseks. Ettevõtetel on kasu sellest lähenemisest digitaalse turunduse vahendinasuurendades oma brändi nähtavust paljudele tarbijatele kogu maailmas - istockphoto vender fotos. Kuid selle kontseptsiooni rakendamine äri ja veebiarenduseks ei olelihtne ülesanne.

Järgmised tegurid, mida määratles Ivan Konovalov, kliendi edujuht Semalt Digitaalsed teenused suurendavad teie mobiilsideseadme SEOi:

  • Liiga palju sissetungivaid vaheetappe nagu Pop-Ups;
  • Väikesed fondid (soovitatav väärtus on 16 pt);
  • Välk (enamikul mobiilsetest brauseritest ei toetata. See võib viia peidetud sisu karistamiseni)
  • tehnilised vead ja vead;
  • Ülemäärane sõnade arv üle 700 sõna;
  • Puuduvad väikesed puuteemärgid nagu nupud ja kontrollkarbid;
  • Märksõnade paigutamine teistesse saitidesse välistesse linkidesse;
  • Liigne siseliide (peaks olema töölaual 75%).

Eespool nimetatud tegurid võivad teie mobiiliotsingu jaoks olla halb ja nad lohistavad teie veebisaitikui see pole korralikult reguleeritud. Kuid mõned muudatused mobiilivaates sirvides parandavad teie SEO-sid. Järgmised muudatused on järgmisedmobiilseadme vaate jaoks vajalik:

1 Saidi kiiruse suurendamine on hea.

Google eelistab kiiret liikuvat laadimisaja kiirust, kuna see mõjutab kasutajate mulje javeebisaidi kasutamine. Mobiilirmingu faktorite uuringu SearchMetrics teatas, et laadimisaeg on 1,10 sekundit, võib luua saidi auastmeTop 10, kuid mobiilsideseadmes on vaid kukkumine 1,17 sekundit, võib viia positsiooni alla 35. Saidi kiirus on üks tehnilistest teguritest, mida tepeaks teie mobiili lehtedel tõhustama.

2..Kasutage AMP (kiirendatud mobiilsed lehed).

AMP-l on HTML-i ja CSS-koodi, mis tähendab, et neid on kerge vaevaga laadida ja neid muutatelefoni brauserid. AMP laadimine on 30 korda kiirem ja sellel on võime suurendada konversioone ja klikkimise määra.

3. Kasutage umbes üheksa üksuse loendit.

Kategooriate arv sobib kenasti väikese kerimisega kogu veebi katmisekssisu. See on üks kasutajakäitumise tegureid, mida Google'i algoritm kasutab saitide filtreerimiseks.

4. Kasuta pilte valikuliselt.

Piltide kasutamine on hämmastav viis sõnumi saatmiseks adressaadile lihtsalttee. Kuid ka liiga palju pilte võiksid teid halvasti hinnata. Kasutage umbes nelja pilti, millel peab olema rangelt kõrge native resolution nagusamuti minimaalse faili suuruse ja pöidla vahemällu laadimise hõlbustamiseks. See korrigeerimine salvestab teie saidi kiiruse kukkumise.

5. Märksõnad

Märksõnad on üks peamisi SEO tehnikaid, mida peate oma töös kasutamasisu. Märksõnade ja nendega seotud fraaside paigutamine oma artiklite kehasse muudab teie mobiilisaidi sisufaktori kasuksteie pingerida.

6. Sotsiaalse meedia turustamise integreerimine on efektiivne.

Sotsiaalmeedial on võimalus jõuda miljoneid kasutajaid, kes on kirglikudsisu veebis. Üle 77% kogu veebisisest edastatakse kasutajate kaudu sotsiaalsete meediumikanalite kaudu nagu WhatsApp ja FacebookMessengeri kohaliku otsingu optimeerimine. Tahvelarvuti liiklus on 26%, samas kui telefon on 16%. Need andmed tähendavad, et telefonid tuleks optimeeridabrändi sisustamisel ostukorvide ja ostude lauaarvutite jaoks.

November 27, 2017