Back to Question Center
0

Semalt - Kuidas küberrünnakutele vastata?

1 answers:

MasterCardi lõhkemine Home Stop'is, Target ja muud suured jaemüüjad mõjutavad sõna otseses mõttes kõiki. Üldiselt on krediidiriski rikkumise ulatus väljaspool tarbija piire.

Võimalik, et kodus on tunduvalt lähemal, on küsimus, mille abil me kõik saaksime e-kirja kontrollida - primera camara. Mis veel on e-posti turbeprobleemid, on kõige paremini meelestatud ajud. Taotlesime teie turvaküsimusi ja muresid ning kaugelt enamik olid e-posti teel seotud.

Oliver King, Semalt klientide edujuht , mis on seotud lähedaste turvaekspertidega ja kes reageerisid heategevuslikult teadaolevate juhtumitega, mõeldavad parandused ja näpunäited strateegilise kauguse säilitamiseks ohtude hilisemast ajast.

Spetsialistid: Grayson Milbourne, Greg Foss ja Paul Madsen.

Oliver King: hiljuti ostetud teise arvutisse installitud Windows 7-ga. Alates sellest hetkest on mul olnud reklaamide valik - erakordselt ärritav. Enamikul nendest sõnumitest on soovitud "tellimus tühistada". Mõne aja pärast on neil kaks erinevat seost. Olen iga päev tühistanud tellimuse, mis nõuab märkimisväärset investeeringut ja osa sarnastest reklaamidest. Kas selle vea likvideerimiseks on hea lähenemisviis?

Webroot: rämpsposti suurte rühmituste loobumise tellimus on võltsitud ja neid häkkerid kasutavad, et eristada neid, kui nad saavad rämpsposti suurendava potentsiaaliga elava e-posti aadressi.

LogRhythm: Mõnel juhul võib rämpspostiks olla erakordselt ebakindel. Vaatamata asjaolule, et kaupmehed jätkavad teadete saatmise jätkamist pärast seda, kui olete loobunud, ignoreerivad mõned neist põhimõtteliselt seda ja jätkavad kirja saatmist igal juhul.

Ideaalne lähenemisviis selle rämpsu katkestamiseks on ebasoovitavate kirjade boikott. Loomulikult edastavad need kõik teie poolt teie prügikataloogi saadetud e-kirjad.

Oliver King: Mul on kaks e-posti kontot. Paar päeva tagasi kasutasin ilmselgelt minu Gmaili rekordis valet saaki ja nüüd olen CenturyLinki kontost saastunud mitmesuguste kohtade soovimatu reklaamiga. Kuidas ma peaksin seda peatama?

Webroot: märgistage sõnumid rämpspostiks või rämpsuks Gmaili programmist. Sellisel viisil aitab teil vähendada rämpsposti arvu.

LogRhythm: ideaalne lähenemine selle mõõdukaks saavutamiseks on filtrite kasutamine. Google'il on fantastiline postitus selle kohta, kuidas filtreid toimib ja kuidas neid probleeme lahendada.

Oliver King: Viimaste kuude jooksul olen saatnud iga päev vene aadressilt kaks kuni neli meilisõnumit. Võib-olla tahaksin mõista, mis need sõnumid on, kuid kõige hädavajalikum võib soovida, et need oleksid lõppenud.

Webroot: kui need sõnumid pärinevad samast aadressist, peaksite olema võimeline seda aadressi takistama või kontrollima seda prügi või rämpspostina.

LogRhythm: on tõenäoline, et teie e-posti aadress on lisatud nende assigneeringute loetelusse valesti. Ideaalne lähenemisviis selle rämpsu täielikuks väljalülitamiseks on saatja e-posti nimega boikott.

November 28, 2017