Back to Question Center
0

Semalt kirjeldab üldiseid vigu SEO ja online-turunduses

1 answers:

Sisu turundus on oluline veebiturunduse struktuur, mis on viimastel aastatel laialt levinud. Kõik ettevõtted, kes järgivad veebisaiti või veebipõhist lähenemist, kasutavad veebiturundust nende ühekskõige tõhusamad strateegiad. Paljud organisatsioonid, kes on integreerinud SEO ja veebiturunduse, on selle võimalustest palju kasu saanud.Interneti-turundus võib saada kullakaevandusse, kui seda oleks asjakohaselt välja töötatud - prese bticino con usb. Siiski ei ole otsest meetodit või juhendit kõige paremaks saamisekssellest välja. Selle tulemusena on SEO-spetsialistide ja Interneti-turundustegevuse ülesanne välja selgitada, milline taktikafunktsioon ja millised need on ei toimeta.

Kliendi edukuse juht Semalt ,Artem Abgarian kirjeldab viit sagedast viga, mida ettevõtted teevad SEO ja veebiturunduse integreerimisel.

1. Kvaliteetsete tagasilinkide puudumine

On oluline lisada strateegiline linkide loomise kampaania. Googleannab sissetuleva lingi kõrgeima prioriteedi. Lingid pakuvad ka kvaliteetset liiklust teistelt veebisaitidelt, mis aeglaselt teisenduvad, eriti saitidelmis on seotud teiste rahaks tegemise strateegiatega. Näiteks lingid toimivad teie saidi võimalusi. Selle tulemusena on sisu turundaja peaks keskenduma linkide loomisele, kuna otsingumootorite algoritm sõltub nende järjestamisest.

2. Kohapealse sisustrateegia puudumine

Otsingumootorid asetavad veebisaidi vastavalt kvaliteedile sisu. Paljud turundajad langevad arvukate saidi SEO automatiseerimise tööriistad, mis mõnikord lõpuks halvasti. Näiteks taktikat nagu ketrus artiklite ja märksõnade täitematerjalide sageli muudavad veebisaidid Google'ist välja. Sisu, artiklite ja sotsiaalsete signaalide kvaliteeton mõned viisid, kuidas Google lehel leiab. Tore kasutada õiget grammatikat, alamrubriike ja suurepärast sisu, mis katab teema piisavalt..

3. Ei anna sellele piisavalt aega

Orgaanilise otsingu pingeread on väga volatiilsed ja võivad kergesti tulla veebisaidi positsiooni langetamine. Tõhus SEO on pikaajaline protsess, mitte ühekordne asi. Paljud inimesed, kes on õnnestunud Sidusreklaami turundus sõltub pikaajalistest eesmärkidest ja strateegiatest kui lühiajalised.

4. Kampaania ei võimalda piisavalt eelarvet

SEO peaks nõudma erinevatele aspektidele korralikku eelarveeraldistsellest tööle. Paljudel juhtudel on sisu turundajad langenud SEO automatiseerimise tööriistad, mis enamikul juhtudel lõpuks ei anna seda, mida nadlubage. Üks peaks kasutama piisavalt raha sobiva märksõna teadustöö, hosting, värbamise sisu kirjanike ja turundajad. Hea veebisaitbrändi maine kujundamisel külalislehe kaudu, hea sissetulev ühendamine ja sotsiaalse meedia turundamine.

5. Töökoormuse jaotamata jätmine

Kui teete veebiturundust, on tingimata vaja mitmeid ülesandeidnõuab mõningaid oskusi ja rasket tööd. Seega ei vähenda ainult kõigi nende ülesannete täitmine töö kvaliteetivaid ka SEO taktikate tõhususe minimeerimine. Üks, kes saavutas SEO protsessi kõige paremini, on väga kogenud meeskondspetsialistid peavad olema töö harmoonias. Näiteks saab vabakutselise kirjaniku palgata veebisaitidest nagu Dotwriter sisu loomiseksoma blogi. Teises dimensioonis võite palgata sotsiaalse meedia turundajad

SEO on keeruline protsess ja võib nõuda mõnevõrra kõrget taset pühendumine ir Nagu eespool näha, on SEO edukaks tegemiseks kasutatud mitmeid tegureid. Kuid halb praktika ja tehnikad tulemuseks on olulised vead, mille sisu turundajad teevad eelkõige SEO sisendite allahindluse. Mõnikord lisaks põhilistele SEO tööriistadele tuleks sisu turundajad palgata SEO konsultandid või eksperdid, et saada juhiseid vajaliku liikumise kohta mis tahes SEO töös. Mitte kõik need vead ei ole surmavad, vaid kõiknende veebisaitide SEO peaks olema selge.

November 27, 2017