Back to Question Center
0

Semalt kirjeldab külastajatele postitamise eeliseid teie SEO jaoks

1 answers:
Dokument

Külaline postitus eeldab, et teie sisu postitatakse teisel veebisaidil. Bloggersid kasutavad seda taktikat peamiselt selleks, et suurendada nende nähtavust ja liiklust. Külalisposting on efektiivne taktika, mida kasutatakse SEO jõupingutuste täiustamiseks.

Michael Brown, kliendi edu võitleja Semalt selgitab, kuidas teha suurepärane külalisposti.

  • Enne külalisate postituste avaldamist lugege veebisaidi eeskirju, mida olete sihtis. Esiteks on oluline võtta ühendust blogi omanikuga - crossclimate talvella. Enamik inimesi võivad soovida, et esitaksite täieliku postituse või idee. Sihtkohaga seotud blogide juhiste lugemine aitab teil määrata nende sisuhaldussüsteemi. Mõned ettevõtted, näiteks Joomla, WordPress või Drupal, võivad nõuda, et teil oleks nende kasutajakonto, mis hõlbustab e-kirjade ja liikluse jälgimist, eriti kui on palju SEO automaatika tööriistu.
  • Enne oma blogi omanikuga ühendust võtmist isikupärastada oma e-posti. Isikupärastatud brändiga saavad inimesed otse teie ja teie sisu otsida. Erinevad bloggersid võivad nõuda teisi teie või teie sisuga seotud üksikasju. Andke täielikud põhjused selle kohta, miks peaksite selle blogi külalisposti. Vajadusel lisage lingid oma varasematest blogidest.
  • Loo asjakohane sisu. Pidage alati meeles, et sisu peaks olema sihtgrupile. Te ei tohiks seda kasutada kui võimalust rääkida enda, brändi, toote või reklaami kohta..Loo oma vajadustele vastav sisu nii palju kui teie veebisaidil. Sihtrühmad on huvitatud ainult blogide postitamisest ja see sobib nende vajadustele.

Külalislahkuse eelised

  1. Külaliskohtade postitamine võimaldab ettevõtetel potentsiaalsete klientide leidmist teise blogi liiklusest. See suurendab veebisaidi konversioone. Külaline postitamine on kasulik SERP-i algoritmide veebisaidi järjekohale. Blogi saab autoriteetseks, kui sellel on palju teisi külaliste postitusi.
  2. Tõhusate suhete loomine teiste kaubamärkidega on hädavajalik. Kvaliteetsed külalispostid muudavad saidi tihedad suhted teiste samasuguse nišiga. Mõjukad isikud ja organisatsioonid sõltuvad nende külalispostidest, et jõuda miljoneid kliente. Tugevaid suhteid kasutavad kindlasti sellel liiklusel.
  3. Link hoone on teine ​​osa quest postitamist. Külaline postitamine on üks lihtsamaid viise. Kuigi külaline postitus, arendate sisu, mis jagab märksõnu teie sihtblogidega. Selle tulemusena on mõlemad blogid mõlemad kasulikud, samuti on eelmisest blogist filtreeritud külastajate pidev voog.
  4. Külaliste postituses saab kasutada kutsuvaid nuppe. Igas veebiturunduse strateegias on peamine eesmärk saada lugejad, kes lingile klõpsavad ja teie sisule juurde pääsevad. Külaline postitamise kaudu saab teie blogi panna mõned nupud, mis sisaldavad kutsuvaid tegevusi. Need nupud suurendavad teie liiklust ja lõpuks muudavad teie blogi kuulsaks. Siiski on eetiliseks hoida seda võimalust ettevaatlikult. Paljud blogipidajad, kes vajavad külalisate postitusi, ei pruugi seda ideed toetada, kuna nende vajadus kulgeb tavaliselt teie sisule.

Külaline postitus võib suurendada teie ligipääsu paljudele teistele niššidele. Nagu eespool näidatud, aitab see luua tugevaid suhteid teiste firmadega ja luua oma brändi. Kõige tähtsam on, külaline postitamine aitab teie SEO jõupingutusi ja see võib muuta teie blogi määr kõrge.

November 27, 2017