Back to Question Center
0

Semalt juhend: kuidas su äri minna digitaalselt

1 answers:

Enamiku äriühingute jaoks on uue digitaalajastu tehnoloogilised edusammud esitatudpiiramatu potentsiaal. Paljud ettevõtted lähevad võrgus tänu otsingumootori optimeerimise (SEO) trendipotentsiaalile. Selle tulemuseks on seeet ettevõte saaks Interneti kui uue turunduskanali, mis võib muuta ettevõtted edukaks.

Digitaalse äri edukaks muutmiseks võrgus, arvesta neid aspekte täpseltmida kirjeldas Oliver King, kliendi edujuht Semalt .

1. Smart masinad

Masinatööstus asendab inimeste jõupingutusi kiiresti. Muudel juhtudel tõusebnutikate seadmete kasutamine. Analüütikud prognoosis asjade internetis, et 2020. aastaks on enam kui 20,8 miljardit "nutikat masinat"kasutab Interneti-ühendust. Vastavalt uusimale tehnoloogiale on tüüpilistel arukatel seadmetel järgmised võimalused:

  • Automaatika nagu iseseisvad autod
  • Mõõtmine (näiteks IoT andurid nagu NFC)
  • 3d trükkimine arvukate 3D kujunduste loomiseks füüsiliselt
  • API-de jagamine, mis võimaldab uusi online ökosüsteeme
  • Kasutajate suhtlemine, nagu kõnetuvastus, sõrmejäljed jaotsingute täpsustamine isiklikult

2. Kognitiivsed arvutid

Tehisintellekt (AI) võtab üle nutikas masina toimimise.Erinevate tehnoloogiate vastastikuse sidumise kaudu võivad kognitiivsed arvutid mõistuse, suhelda, õppida ja mõista inimmaailma..Praegu täiendavad intelligentsed masinad tehisintellektiga inimeste tööd. Nad aitavad sellistes valdkondades naguprognoosid, samuti väärtuslikke muutusi. Ärismaailmas saavad arvutid suundumusi analüüsida ja lahendusi leidasuure tõenäosusega edu.

3. Häiriv muutus

Tehnoloogia on eriti dünaamiline, eriti infotehnoloogia osas. See tõus tähendab sedaet peate olema valmis kasutama uusi võimalusi oma äri paremaks muutmiseks. Uued meetodid võivad hõlmata suuri häireidsest palkamaks rohkem töötajaid ja leides, et mõned töötajad ei ole kehtivad. Häire võib hõlmata teie personali kaasamist mõne võrgukoolituse juurdetehnikad nagu oskuste arendamine. Enamik töötajaid ei võta selliseid häireid pehmeks. Nagu mõned vastumeelsed, on see teie kohustusveenda neid lähenemisviisi olulisuses ja ettevõtte pikaajalist kasu.

4. Digitaaltehnoloogiad

See hõlmab eespool nimetatud tegureid, samuti andmete ja analüüside ajastut. Uusettevõtted alustatakse tänu arvukatele võimalustele, kuidas internet ja arvutid tekitavad. Näiteks seadmete maailmasveebisaidid kohandavad oma kogemusi oma lugejate sisu täpsustamiseks. Otsingumootorid nagu Google on võimeotsitava objekti ennustamiseks. Teiste juhtumite korral on sihitud reklaamid üle interneti saanud, pakkudes paremat piltituruanalüüsist.

Kokkuvõte

Ettevõtted saavad minna veebi, et tuua pidevalt uusi kliente. Läbi SEO, kasutajadluua kindel kaubamärgi olemasolu ja broneerida terve koht konkreetse märksõnakomplekti SERP-ide jaoks. Selline olukord on südainterneti turundus. Iga ettevõte püüab seda efekti saavutada. Eespool nimetatud tegurid võivad sundida teie äri ühinemisegadigitaalne platvorm mõnes olulises osas, mis ettevõttel on Source .

November 27, 2017