Back to Question Center
0

Semalt juhend: kuidas kaitsta end krediitkaardipettuse eest

1 answers:

Kuigi asutuste ja asutuste jõupingutused krediitkaardipettuste ja muud tüüpi tehnoloogiliste varguste ohjeldamiseks on kõrgelt hinnatud, peaksite krediitkaardi kasutajaks teadma, et teie krediitkaardi turvalisus algab teiega. Teie kõige olulisem vargus selle kuriteo vastu on see, kuidas seda teostatakse. See tähendab, et olete teadlik pettuste tüüpidest, mida kurjategijad kasutavad, ja märke, mida jälgida.

Lisa Mitchell, Semalt kliendi edujuht, on kohandanud mõnda kasulikku teavet, mis aitab teil krediitkaardipettuste eest kaitsta.

Krediitkaardipettuste puhul kasutatakse kolme peamist võimalust:

1. Kriminaalmenetlus saab krediitkaardilt kinni. Klemmid ja kogenud vargad võivad oma kätes kaardi kasutada häiretavate varguste või konfrontatsioonivõtete abil. Mõnikord võivad valed käed kokku puutuda eelnevalt heaks kiidetud kaardiga. Nad võivad selle saada postkastist, prügikasti või kus iganes. Kaarti nende käes ja meie väga infolõikelist internetti on võimalik isegi mõeldamatu.

2. Krediitkaardi trummid: teie krediitkaardi andmetega saab kurjategija kloonida kaarti või kasutada seda teavet pahatahtlikult. Rääkimine kaardimõõdist on ikka veel kuum teema, kui arutatakse krediitkaardipettusi. Skimmers loeb ja salvestab krediitkaardi andmed. Kõige sagedamini kasutatakse krediitkaardipunkreid sularahaautomaatides ja sellega kaasneb kaamera..Mõne minuti jooksul saab kaarti kopeerida ja raha võtta.

3. Kaupmehed, bensiinijaamad, restoranid või muud krediitkaardiga varustatud kohad võivad lugeda krediitkaardi andmeid ja kasutada krediitkaardipettuste tuvastamiseks raadiosidetehnoloogiat.

Te mõistate, et krediitkaardi petturid ei saa varastatud kaarte kasutada viisil, mis näitab nende asukohta või identiteeti. Nad ei saa näiteks Amazonase kaupu osta ja neid saadetakse kodudesse. Siis tekib väga oluline küsimus: kuidas nad saavad ebaseaduslikust toimingust tegelikku raha?

Enamik uuenduslikke krediitkaardipettegijaid kaasatakse oma tegevuses süütuks osapooleks, et saada puhast raha. Nad saavad postitada reklaami populaarse toote jaoks e-kaubanduse saidil. Kriminaalasel pole tegelikult seda eset, aga kui süütu veebipoe ostja seda ostab, siis kuritegu pöördub ümber ja ostab sama kirje e-poest ostetud CC-numbriga. Seejärel paneb süütu ostja aadress laeva sihtkohta. Seejärel teeb ta kaupu saatma toote otse ostjale, kuid ta saab raha ja võib seda igal viisil kulutada.

Mida saate teha krediitkaardipettuste eest turvalisuse tagamiseks?

Olete kunagi tasunud krediitkaardiga restoranis, toidupoes, oma hambaarsti, gaasipumba või muus kohas. On üldiselt meeldiv, et krediitkaartide kasutamine on üks kõige mugavamaid maksete tegemise viise. Kuid kusagil võib olla oht, et iga kord, kui krediitkaarti kasutatakse, tehakse viga, näiteks unustades krediitkaardi kviitungi pärast tehingu tegemist või kui vastutustundetu käega saab kaarti kinni hoida.

Siin on mõned kasulikud näpunäited krediitkaardipettuste turvalisuse kohta:

  • Kaitse oma teavet veebis
  • Vältige krediitkaarditeabe väljaandmist
  • Jälgige oma krediitkaarti ja pangakirju
  • Kinnitage oma postiaadress finantsasutustega ja postkontoriga
  • Tõmba tundlikke dokumente, et vähendada võimalust, et teie teave puutuks kokku paljude silmadega

Kõige olulisem näpunäide on teie teabe kaitsmine veebis. Internetis on miljoneid petureid ja pettusi, kes otsivad tasuta raha, et saagiks saada. Kes teile oma isiklikke andmeid veebis antakse, on see teie äranägemisel, kuid see on turvaline, et seda vältida, eriti teie krediitkaarditeabe jaoks Source .

November 28, 2017