Back to Question Center
0

Semalt jagab RDN / Trojan.worm vabanemiseks tungivat tava

1 answers:

Kui olete Windows 10 kasutaja, võib teil olla pahavara nakatumise ohttuntud kui RDN / Trojan.worm. Selle viiruse tuvastamise ja eemaldamise õige viiruse tundmine on väga oluline, nagu mõned petturid püüavad pettaet te arvate, et olete nakatunud, et maksate neile raha selle eemaldamiseks. Tegelikult võtavad nad raha ja teevadabsoluutselt mitte midagi, sest sa ei olnud kõigepealt nakatunud. Hea reegel selliste olukordade vältimiseks on see, et peaksite ainult usaldamaoma viirusetõrjetarkvara sõnumeid. Kõik muud sõnumid võivad olla põhjustatud teie veebibrauseri kasutatavatest pistikprogrammidest ja laiendustest - renkaat virosta suomeen.Kui need on teiega seotud, siis peaksite proovima brauseri lähtestamist, et need soovimatud elemendid eemaldada.

Ivan Konovalov, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused annab teile kõik, mida pead teadma RDN / Trojan.worm infektsiooni vältimiseks.

RDN / Trojan.worm on maailmas üks kõige ohtlikumaid arvutiviiruseid, nii et kuite arvate, et teie arvuti võib olla nakatunud, siis peaksite võtma äärmiselt ettevaatlikult. See on Trooja, mis tähendab, et see jõuab teie arvutisse ilmasa mõistad seda, ja siis ründab ta salapära, nii et sa ei pruugi seda kahju näinud.

See viiruse töötab rünnata teie arvutis olevaid süsteemifaile. Et vältidaSelle viiruse esimene asi on teie viirusetõrjetarkvara blokeerimine. Kui see on keelatud, hakkab see olulise kustutamise alustamasüsteemifailid, mis tähendab, et arvuti katkestab..Lisaks võib viirus rünnata ka oma isiklikke kaustu, nii et kui te seda ei teevarundasid oma olulised failid, siis võivad need kaotada igavesti. Probleem on selles, et viiruse püsivaks eemaldamiseks on ainus viiset kustutada nakatunud failid, nii et arvuti salvestamiseks peaksite kaotama osa või kõik oma isiklikud failid. Mõned kasutajadkes on kogenud seda viirust, on teatanud, et pahavara võib mõjutada veebibrauserit, põhjustades nende külmumise. Taaskäivitage omaArvuti ei ole nende brauseri probleemide lahendamiseks kasutatav, sest see jääb ikkagi seal, kui arvuti taaskäivitub. Kui teil on vajasulgege külmutatud brauser, siis peaksite seda tegema ülesannete halduriga (pääsete juurde ctrl + alt + delete abil).

Teades pettuse ja tõelise pahavara vahelist erinevust

Räägib erinevust, mis püüab sind veendaarvuti on nakatunud ja tõeline viirus peaks olema üsna lihtne. Kui kasutate veebibrauserit ja tõenäoliselt avanevad võlts hoiatusedmitte viima oma viirusetõrjetarkvara nime. Need võltsitud hüpikaknad on seotud pahatahtliku veebisaidi või soovimatu pistikprogrammiga.Teie brauseril pole võimalust oma arvutit skannida, nii et kui see sõnum on teie brauseriga seotud, peaksite seda kohe tähelepanuta jätma.Nad püüavad hirmutada teid, et te arvate, et teie arvuti on ohus, ja siis nad üritavad veenda teid raha lahutama, et lahendadaolematu probleem. Need võivad sisaldada kontaktandmeid (näiteks telefoninumbrit), et saaksite ühendust võtta "spetsialistidega", kes saavad "aidata".Inimesed, kellega te räägite, kui te nendega ühendust võite, on alati petturid, kes püüavad sind raha võtta. See võib juhtuda igas veebisbrauseris, nii et olge veebi sirvimisel alati valvsad, kui saate sellist sõnumit.

Kui saate tõelise viirusetõrjetarkvara nagu Norton või McAfee hoiatus(või sarnase tuntud kaubamärgiga), siis tuleks seda tõsiselt võtta. Peaksite jälgima neid hoiatusi teie arvuti skannimisegapahavara tarkvara. Kui teie arvuti on Internetiga ühendatud, siis on see pahavara ohus, nii et võta hoiatusi tõelise viirusetõrje eesttarkvara tõsiselt. Lihtsalt olge valvsad kon-kunstnike vastu.

RDN / Trojan.worm eemaldamine

Kui teil on põhjust arvata, et teie arvuti võib nakatuda, siis teiepeaks pahavara eemaldamiseks kasutama professionaalset tööriista. Isegi kui "pahavara" osutub võltseks, on alati parem olla turvaline kui vabandan.RDN / Trojan.worm (või muu pahavara) eemaldamiseks järgige seda juhendit:

 • Arvutiga, mis pole nakatunud, laadige alla SpyHunteri installifail.
 • Transfer faili nakatunud arvutisse ja käivitada see. Ilmub viipja lihtsalt vajuta nuppu RUN, kui see on nii..
 • Määrake soovitud keel. Vajuta OK
 • Vajuta CONTINUE
 • Vajuta I ACCEPT. Vajuta CONTINUE
 • .
 • Oodake, kuni SpyHunter on installitud.
 • Kui installimine lõpeb, klõpsake nuppu EXIT.
 • Reboot oma arvuti turvarežiimis. Kui töölaud on laaditud, kasutage sedaSpyHunter tarkvara. Klõpsake nuppu SCAN COMPUTER NOW, et tarkvara saaks kogu süsteemi skannida.
 • Oodake, kuni SpyHunter seda skannimist teeb.
 • Pärast skaneerimist loetleb tarkvara kõik teie arvutis leitud ähvardused.Kasutage arvutit pahavara puhastamiseks nuppu FIX THREATS.
 • Kui ohud on eemaldatud, taaskäivitage arvuti. Kui probleem püsibkui olete arvuti taaskäivitanud, pöörduge professionaalse tugimeeskonna poole.

Järeldus

Malware (ja pettus "pahavara") on enamiku arvutikasutajate oht. Kui teil onon nakatunud, on kõige tähtsam selle kohe kohtlemine. Mida kauem oled oodata, seda rohkem võib see kahjustada. Olge alati kindelteha koopia tähtsatest dokumentidest, sest te ei tea, mida nad pahavara hävitavad.

Kas see viirus on tõeline või lihtsalt pettus, on professionaalsed ründevaratõrjevahendidtõhus lahendus võimalike probleemide lahendamiseks. Tee nii kiiresti kui võimalik oma arvuti ja teie andmete kaitsmiseks.

November 28, 2017