Back to Question Center
0

Semalt Islamabad Ekspert: kõik, mida peate otsingumootorist teadma

1 answers:

otsingumootori keerukad algoritmid tunduvad läbilaskvad, kuid mootorid annavad vähe teavet soovitud tulemuste saavutamiseks või regulaarselt kogutavad kvaliteetset liiklust. Enamasti pakuvad otsingumootorid teavet SEO kohta ja selle kohta, kuidas saidi optimeerida. Otsingumootor on konkreetne tarkvaraprogramm, mis aitab otsida veebisaite, võttes aluseks märksõnad, mida te neile määrate.

Peaasjatundja Semalt peakorter Michael Brown keskendub asjaolule, et otsingumootorid läbivad oma andmebaasi teavet ja leiavad teile kõige täpsemad tulemused. Samuti täidavad nad erinevaid funktsioone, näiteks veebisaitide indekseerimist, indeksi loomist ja kasutajatele populaarsete veebisaitide loendi esitamist nende otsingute ja märksõnade järgi. Iga peatus on ainulaadne dokument (pdf, veebileht, jpg või muu) ning otsingumootorid indekseerivad kogu veebisaiti, kasutades seda dokumenti. Nad paigutavad täielikud peatused ja määravad erinevate veebisaitide tagasilinkide kvaliteedi.

Otsingumootorite kaks põhifunktsiooni on:

1. Veebisaitide indekseerimine ja indekseerimine: otsingumootorid indekseerivad iga päev miljoneid veebidokumente, lehti, uudiste postitusi, videoid, faile ja meediat .

2. Täpsete vastuste esitamine: otsingumootorid pakuvad vastust ka kasutajate päringutele nende loendite ja asjakohaste lehtede kujul ning vastavust.

Google ja teised otsingumootorid soovitavad paremaid paremusjärjestusi:

1. Looge lehed peamiselt külastajate, mitte otsingumootorite jaoks. Sa ei tohiks kasutajaid petta ja vältida valeandmete esitamist paremini otsingumootorite järjestuses .

2. Arendage oma veebisaiti selge hierarhia ja kvaliteetsete tekstilinkidega. Kõik lehed peaksid olema loetavad ja ligipääsetavad vähemalt ühe staatilise teksti lingi jaoks..

3. Sa peaksid looma informatiivse ja kasuliku veebisaidi ning kirjutama artikleid, mis kirjeldavad teie tooteid ja teenuseid õigesti.

4. Inimtervistlike ja kirjeldavate URL-ide arendamiseks peate kasutama õigeid märksõnu ja väljendeid. On oluline esitada ühe URL-i üks versioon, nii et kasutajaid ei suunata sisu duplikaadi tõttu 301-le .

Kas otsingumootorid ja kataloogid on sarnased?

Veebikataloogid ja otsingumootorid ei ole sarnased, kuid mõlemad terminid muutuvad ajaga populaarsemaks. Mõnikord satuvad inimesed veebibrauserite ja otsingumootorite eristamiseks segadusse. Lubage mul siin öelda, et otsingumootorid loovad veebisaitide ja ämblike abiga automaatselt oma veebisaitide loendid. Nad indekseerivad teavet ja järgivad saitide linke, et jõuda teistele veebilehtedele. Otsingumootorite ämblikud leiab lingid läbi veebilehtede, nii et kasutajad peavad oma sisu veebi kataloogidele esitama, nii et ämblikud ja robotid saaksid neid ära tunda. On hea manuaalselt oma veebisait esitada kataloogidele nagu Yahoo ja aidata otsingumootoritel teie veebisaiti leida.

Kuidas otsingumootorid määravad populaarsust ja asjakohasust?

Google'i, Bing, Yahoo ja teiste otsingumootorite jaoks tähendab asjakohasus märksõnade ja fraaside leidmist. Oli aegu, mil otsingumootorid andsid meile piiratud andmed. Nüüd on arukad ja kogenud insenerid välja töötanud viise tulemuste vastavusse viimisel kasutajate päringutega. Tähtsust mõjutavad praegu sadu tuhandeid tegureid, ja otsingumootorid eeldavad, et kõige kuulsamad veebisaidid sisaldavad kõige asjakohasemaid ja täpsemaid andmeid. See eeldus on osutunud edukaks seoses kasutajate rahuloluga Google'iga, Bingi ja Yahoo'iga. Otsingumootorid kasutavad eri veebisaitide määramiseks spetsiifilisi algoritme ja need algoritmid sisaldavad sadu tuhandeid muutujaid. Turundusvaldkonnas viitavad eksperdid algoritme kui hinnetegurid.

Valida on palju muljetavaldavaid otsingumootoreid, kuid parimad neist on allpool nimetatud

100 otsingumootorit 100 päeva jooksul - need on universaalsed otsingumootorid, inimeste otsingumootorid ja visuaalsed otsingumootorid. Te leiate kõik need internetist.

Kuidas otsingumootorit valida: on otstarbekam otsingumootoriga otsingumootorid 101, mis on suurepärane võimalus rohkemate otsinguteemade uurimiseks, proovige uusi otsingumootoreid ja saate teada kõige paremini otsingumootorist. kogu maailmas.

Lisaks nendele näpunäidetele ja nõuandele on otsingurändajad avastanud meetodid selle kohta, kuidas teavet oma lehe ridadel hankida. Nüüd turundajad ja optimeerijad kasutavad spetsiifilisi koode ja andmeid, et aidata oma veebisaitidel ja blogis paremini positsioneerida otsingumootori tulemustes . Üllatuslikult toetavad otsingumootorid erinevaid jõupingutusi ja pakuvad kasutajatele kasulikke nõuandeid. Isegi otsingu esindajad abistavad veebimeistreid ja blogijaid, osaledes blogi postitustes, foorumites ja grupisisestel aruteludel Source .

November 29, 2017