Back to Question Center
0

Semalt: Instagram Vs. Spämm

1 answers:

Instagram - nagu ka teised sotsiaalse meedia kontod ja veebiteenused - omab oma rämpsposti. Rämpsposti kontod, mis muudavad rämpsposti fotod ja kommentaarid. See ei ole midagi, mida soovite oma fotodel ja inimestel, keda teid on märgitud. Tegelikult on see tüütu. Väga tüütu - bulletin de salaire sur excel gratuit.

Kuidas eemaldada rämpsposti oma Instagram-kontol? Loe edasi, et teada saada.

Rand Johnson, juhtiv ekspert Semalt , selgitab, kuidas hallata rämpsposti oma Instagram-kontol.

Alusta aruandlusest, mida te kahtlustate rämpssisu

Kas teadsite, et võite teiste Instagram kasutajate jaoks varjata rämpsposti kommentaaride ja fotode läbikukkumist? Kui kasutate iOS-i, öelge iPhone'is või iPadis, siis minge fotode kommentaari jaotisele, pühkige sõrme vasakule ja koputage hüüumärgist (!), Pärast mida puudutate "pettus" või "rämpspost". Androidi protsess on veidi erinev. Siin lähete kommenteerimiseks, klõpsake "Kommentaari kustutamiseks ja rikkumisest teatamiseks" ja olete valmis. Need on kommentaarid. Niisiis, kuidas teid seejärel Instagram-kontolt rämpspostiga fotodest teavitada? Noh, klõpsake parempoolses ülanurgas kuskil kolm paremat nurka ja klõpsake seejärel nuppu "aruanne", millele järgneb viiped. Lisateave selle kohta Instagram'i abikeskuses: kuritarvitamine ja rämpspost

Võib kaaluda erakonto kasutamist

Mõned inimesed on pidanud rämpsposti vältimiseks oma profiili konto seadistama privaatselt. See on hea žest, kuid privaatsed profiilid ei anna teid kindlasti suurema järgimise saavutamiseks. Näiteks teie fotosid kuvatakse ainult rästtaga. Lisaks sellele ei meeldi mõned kasutajad järgmiste privaatprofiilide tõttu, sest neil võib olla ebameeldivaid üllatusi. Alustuseks ei näe teid postitamise teel, kui nad ei nõustu teie sõprade palvega.

Ärge laske oma kontot ohustada

Paljud rämpsposti fotod ja kommentaarid teie Instagram'i kontol võivad olla märk sellest, et teie konto on ohus. Tehke harjumus kontrollida oma kommentaare regulaarselt kahtlaste tegevuste korral. Nii palju kui Instagramil on automaatne rämpsposti tõkestamise süsteem, pole see lollikindel. Ärge unustage alati kontrollida rämpssisu kontode kommentaare, fotosid ja silte. Keegi ei tee seda teie jaoks. Teatage ja kustutage need kohe, kui need näed.

November 28, 2017