Back to Question Center
0

Semalt: hoidke neist 6 Online pettustest

1 answers:

Küberkurjategijad on viimastel aastatel mõjutanud arvukalt online-ettevõtteid ja üksikisikuid. Interneti-veebisaidid ja teenused muudavad meile lihtsaks arveid tasuda, osta meie lemmik asju, broneerida hotelle ja täita erinevaid ülesandeid. Samal ajal satuvad häkkerid lõksusesse ja te ei saa aru, mis toimub. Tööriistade ja meetodite ründamine erineb tavapäraste rünnakute tarnijatest pahatahtlikust tarkvara kaugprogrammidest. Mõni inimene satub ka tundmatud maailma piirkonnast lähetatud geniaalsete andmepüügimeetodite abil.

Oliver King, Semalt kliendi edujuht, määratleb 6 veebipõhise kelmuse, mis on täna rohkem ohtlikud - samtstoff meterware spitze.

1. Rahvusvaheline loterii

Scammer ja häkkerid asuvad sageli Ameerika Ühendriikides ja Kanadas. Nad kasutavad otseposti või telefoni, et meelitada tarbijaid suuremahuliste loteriide ostmiseks. Nad teeselda, et võite võita midagi erilist läbi nende loterii. Suur arv inimesi satub nendesse skeemidesse ja kulutavad tuhandeid dollareid. Federal Trade Commission (FTC) ütleb, et enamik reklaamikampaaniaid on tõenäoliselt telefoniga.

2. Võltsitud viirus (see saab tõeliseks)

On tõsi, et tehnoloogilised tooted ja vidinad tekitavad tihti viirusi ja pahavara. Kui näete, et teie arvutisüsteem ei tööta õigesti või see lukustub, on tõenäosus, et tal on viirus. Peaksite installima viirusetõrjetarkvara nii varakult kui võimalik. Kuid mõned võltsitud viirused võivad rünnata ka teie arvutisüsteeme. Nad aeglustavad seadme kiirust ja sunnitakse installima kindlat tarkvara. Selle tulemusena saavad võltsitud viirused reaalseteks ja varastavad teie tundlikku teavet. Selle probleemi ainus lahendus on see, et te ei installi tarkvara, mille kohta te pole kindel..

3. Hea kavatsus on valesti läinud

Mõnikord petturid teeselda, et nad on heategevusorganisatsioonide esindajad. Nad tahavad, et te aitate katastroofi, terrorirünnaku või epideemia ohvreid. Enamasti häkkerid püüavad inimesi, kes soovivad piirkondlikku konflikti lahendada. Seega häid kavatsusi valesti läheb, sest lõpuks kaotad märkimisväärse summa ja ei saavuta tulemusi.

4. Turvarikkumine

Kui keegi kirjutab teile kirja, et olete rikkunud ettevõtte reegleid ja eeskirju, ei peaks te selle pärast muretsema. Suur hulk Hollywoodi filme näitab, kuidas inimesed häkkerid lõksavad, kes väidavad, et nad on politseiametnikud või turvamehed. Üks ametnik ei saadeta isiklikke e-kirju. Nad teevad selle asemel suuremahulisi uuringuid ja jõuavad otse teie juurde. Sa ei tohiks raha saata kellelegi, kes teeskleb turvaülemina. Ei ole vaja muretseda isegi siis, kui ta ütleb, et olete ohutusprobleemide ohver.

5. Uus töö

Internetiturunduse pettuse erinevus pakub tööd ja pileteid vaeste ja vaeste inimestele. Töötute olemine on üks suurimaid õpetusi lõpetajatele, kuid see ei tähenda, et saadate oma raha kellelegi, kellele te ei tea. Mõned petturid paluvad teil oma veebisaitidel registreerida ja oma CV-d esitada. On hea jätkata ja saata oma CV, kuid te ei tohiks neile midagi maksta, sest ükski usaldusväärne ettevõte ei küsi oma töötajatelt esialgset tasu. Ja kui teil palutakse enne palgata midagi maksta, on tõenäosus, et häkker püüab sinu raha varastada.

6. Online tüdruksõber

Suur arv inimesi registreerub dating veebisaitidelt iga päev. Nad tahavad olla head partneriks kas romantilisel kuupäeval või abiellumiseks. Mõnes mõttes on online-dating saitidel hea minna. Petturid ja häkkerid takistavad sageli inimesi nende veebisaitide kaudu. Nad saavad esmakordselt oma sõpradeks, teeseldes, et see on armas ja jumalik tüdruk. Siis on nende eesmärk luua suhe ja küsida mõnda raha. Kui keegi ütleb, et tal on probleeme, võite teda aidata, kuid ei saa oma pangakontodele raha.

November 28, 2017