Back to Question Center
0

Semalt Expert selgitab, miks peaksite kasutama videoturvet

1 answers:

Viimase kümne aasta jooksul on digitaalset maastikku läbinud paljuolulised muudatused. Inimesed loovad lauaarvutite ja sülearvutite kasutamise järk-järgult sisu otsimiseks veebis. Selle asemel otsustavad nad praeguoma mobiiltelefonide ja tahvelarvutite jaoks.

Õnneks on hõlpsasti kursis muutuva maastikuga.Üks suurepärane võimalus seda teha on videoturundus, tipptasemel infosisu vorm. Selles tempokas maailmas on videoturundus üksveebisisu tüüpidest, mis pakub kasutajatele vajalikku väärtust, asjakohasust ja paindlikkust - temperature monitoring equipment.

Ühe kõige nõudlikuma turunduse vormidena turustatakse video turunduseristub üks asi, mida peaksite turundajana proovima, kui te seda juba ei kasuta.

Ryan Johnson, vanem müügijuht Semalt Digitaalteenused jagavad video turustamise alustamist, nagu on allpool kirjeldatud.

1. Edendab brändi tagasikutsumist.

Videod on tavaliselt väga visuaalsed ja kuuldavad. Selle tulemusena on see lihtsamet kasutajad mäletaksid video sisu võrreldes tekstipõhise sisuga. Kui klient meelestab teie sisu, mäletab ta ka sedaoma brändi, mis toob kaasa teie jaoks rohkem müüki. Kliendid võivad jagada ka neid videoid, mis suurendavad teie võrguühendust.

2..Võimaldab saidi SEO

.

Semalt turunduskogemus näitab, et see on kvaliteet ja asjakohanevideomaterjal võib veebisaidi SEO oluliselt parandada, suunates kasutajaid teie lehele. Lisaks võib see parandada ka teieSee suurendab teie klikkimise määra üle kogu rea.

3. Tehakse hästi kõikidel seadmetel.

Tänapäeval on digitaalse turunduse tõukejõud reageerivdisain. Kui ettevõtte sisu ei soorita kindlal brauseril või seadmel korralikult, kaotab see ettevõte selle suure osaliiklus ning selle tulemusena kannatavad kliki läbimise määrad. Õnneks on videoturunduse sisu täielikult tarbimiseks sobivolenemata sellest, millist seadet kasutate.

4. Tugevdab teie kaubamärgi sõnumit.

Interneti-video turustamise abil on teil suurepärane võimalus tõhustadasõnum suunab teie brändi ja käivitab teie ettevõtte. See on ideaalne vahend, mis võimaldab teie klientidel teada, kes te läbi oletesellised funktsioonid nagu branding ja disain ning keerukamad funktsioonid, nagu sisu ja hääl.

5. Videomaterjal võib hõlpsasti minna viiruslikku.

Enamik inimesi, kes kasutavad mobiilivideot, kaldavad neid teistega jagamainimesed. See kvoot on palju kõrgem kui teistes sisutüüpides sisalduvatest aktsiahindadest. Lisaks enamus inimesipigem tegeleks videopostuga võrreldes tekstipõhise postitusega. Selle tagajärjel on videomaterjal väga tõhus vahendmis tahes kaubamärki, mille eesmärk on laiendada oma võrgule jõudmist.

Luues videot sisaldav info, mis on tihe, kättesaadavbränd võib arendada suuri tulemusi ja parandada klientide tagasivõtmist. Samuti on see võime mõjutadateie vaatajaskond isiklikul tasandil, samuti edendada emotsioone ajendatud müüki. Kliendid tahavad tunda suurepäraseid valikuidteha ja video turundus, kui see on hästi tehtud, on üks parimaid viise selle tunde tekitamiseks.

November 27, 2017