Back to Question Center
0

Semalt Expert määrab e-turunduslikud müüdid, et muretseda

1 answers:

Iga päev saata 294 miljardit e-kirju, pole teile üllatuspeaksite igal nädalal saama oma õiglase osa reklaamsõnumitest. Statistiliselt saavad tarbijad umbes 25 reklaamimeilisõnumeid igal nädalal - see on tõsiasi, kuid nagu iga muu turundusliku taktikaga, võib see arv olla liialdatud.

Te peaksite teadma, et e-turunduse müüdid sõltuvad suuresti keskmisest, stmiljardeid e-kirju lihtsustatud üheks parimaks tava - a pill to lose weight fast. Oluline on meeles pidada, et see, mis töötab teiste ettevõtete jaoks, ei pruugi töötadateie jaoks ja te ei tohiks kunagi segi ajada müüte faktidega.

Järgmised on 8 e-turunduse müüdid, mille purunenud on Alexander Peresunko, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused:

1. E-kirjade saatmine on kindel viis oma klientide ärritamiseks

E-turunduse üheks ühiseks teemaks on e-posti sagedus ja vastavalt teadustööle,see on number üks põhjus, miks paljud inimesed klõpsavad nupule unsubscribe. Kuid see ei tohiks takistada teid saatma rohkem kuiüks email nädalas. Kui teie e-posti turunduskampaania on edukas, jätkavad teie tellijad lugemist ja toiminguid.

2. Ära kunagi saatke sama e-posti kaks korda

2016. aasta andmete kohaselt on teie uudiskirja andmebaasis 75% inimestestärge loe oma e-kirju. See võib olla teie e-posti juhusliku kustutamise, suurte e-põrkumise määrade või mõne teie vaatajaskonna kustutamisegaliiga hõivatud. See tähendab, et e-kirju saadetakse uuesti ainult neile, kes neid esimest korda avanud ei saa. Võite kasutada ka teistsugustmall, kuid sama sisu. E-kirjade edasisaatmisel peaksite järgima neid nõuandeid:

  • Loo uus teema
  • Saada ainult kõige olulisemad e-kirjad
  • Laske enne e-posti saatmist uuesti saata 72 tundi

3. Ärge kunagi kasutage rämpsposti märksõnu oma e-posti teema rida

Tänapäeva rämpspostifiltrid ei ole sarnased nendega, mida kasutatakse e-turunduse algusaastatel.Praegustel rämpspostifiltritel on uued kriteeriumid, näiteks reputatsioon, mis märgib teie teemareal "rämpsposti" märksõnade kohemärkis mõnda aega tagasi..e. Sooduspakkumised, tasuta ja säästa.

4. Te peaksite olema mures tühistamiste arvu

Tellimuse tühistamine tähendab, et lugeja ei soovi enam teie e-kirju enam vastu võtta.Selle asemel, et olla mures, on see tõesti suurepärane uudis, sest lugejad puhastavad teie andmebaasi ja parandavad seegateie e-posti andmebaasi kvaliteet.

5. Teisipäev on parim e-kirjade saatmise päev

E-kirjade saatmiseks pole head päeva. Saate saata häid tulemusie-kirju tööpäevade ja isegi nädalavahetustel, eriti kui käitate e-kaubanduse poodi. Fakt on see, et paljud e-kirjad saadetakse tööpäevadelkui nädalavahetustel.

6. Alati hoidke oma teema rea ​​lühike

Implixi sõnul on tõenäosusega rohkem kui 25 tähemärkilugeda kui vähem tähemärke. Selle asemel, et rõhutada tegeliku pikkust, tulge välja pilkupüüdev teema,ja sul on parem e-posti avatud määrad.

7. Avatud määrad määravad edu

90% turustajatest kasutavad edukaks e-posti jaoks peamist mõõdikut avatud määrkampaania. Avatud määrad ei anna kogu lugu, st paljudel väljavaate kasutajatel on vaikimisi vaikimisi blokeeritud, mis tähendab avatud kiirustei saa edukalt ja täpselt jälgida. Paljud mobiilikasutajad kasutavad ka tekstivormingut, mis vähendab avatud intressimäära usaldusväärsustandmed.

Täpsete andmete jaoks kasutage muud mõõdikut, näiteks e-posti teel saadud potentsiaalseid konversioone ja konversioonimäärasid.

8. Email Marketing on suremas

E-turundamine on kõige usaldusväärsem kommunikatsioonivorm ja on isegi muutumasrohkem huvitavat. E-turundusel on ka näitamise ja otsingumootori reklaami suhtes suurem investeeringutasuvus.

Ärge järgige alati parimaid tavasid, katsetage ennast, et määratleda müüdid faktidest.

November 27, 2017