Back to Question Center
0

Semalt Expert: kuidas teie digitaalse äri tõhusalt kujundada

1 answers:

Vastavalt uuringutele MIT Sloan Management Review ja Deloitte UniversityPress, paljud ettevõtted on valmis internetis käima. Selles uuringus oli umbes 44% küsitletutest (3700 analüütikut, juhtivtöötajaid ja juhte)selgitas, et nende ettevõtted olid uute digitaalsete viiside kasutuselevõtuks valmis häireteks. Kuid 56%vastajad ei tundnud digitaalse ülemineku jaoks valmis ja vastasid uutele viisidele - fedora hat men style.

Digitaalse platvormi vastuvõtmine võib ettevõttes palju tähendada. Näiteks mõni otsingEngine Optimization (SEO) protseduurid suurendavad teie klientide baasi. Ettevõtte digiteerimine võib olla hea pikaajalise plaani jaoks.Kas see üleminek teie ettevõttes toimub või mitte, vajate pikaajalise tulemuse kujundust või pilti. Paljud küsimusedtõenäoliselt tekkida, mis on normaalne, kui mõni organisatsioon muudab. Selle tulemusena pannakse selgeid strateegiaid selliste probleemidega tegelemisekslisakontaktid võivad olla täiendavad ülesanded, mis on jõupingutuste väärt.

Max Bell, kliendi edujuht Semalt ,selgitab eduka digitaalse äri kujundamise aspekte.

Disainimõtlemine soodustab koostööd ja innovatsiooni

Disainimudeli tegemisel eeldab protsess teatud komplekti kasutades lahenduse otsimistparameetritest, mida klient soovib. Vastus ei ole selge, kui on võimalik mõningaid kontseptuaalse kujundamise põhimõtteid saavutadamuudatuste mõjutatavate osapoolte koostöö. Näiteks digitaalturunduse tegemisel võivad organisatsioonid seda tehavajadust palgata SEO eksperte ja õpetada oma töötajaid mõne digitaalse turundustehnoloogia abil klientide hankimiseks..Tänapäeva ajastuenamus kliente on pärit Internetist. See nähtus tähendab, et veebisaidid asetavad kehalisi kaupu aeglaselt välja.

disaini mõtlemine

Disaini mõtlemine hõlmab organisatsiooni kõiki aspekte koos töötamiseksmidagi lahendada. See hõlmab erinevaid mõtteid, et vaadata konkreetset probleemi seoses tulevaste lahendustega. Ühelpunkt, erinevad perspektiivid mõjutavad, andes ettevõttele olulise ülevaate tulevaste toimingute kohta. NäiteksMU / DAI ja SalesForce partnerlus meres piraatluse vastu võitlemisel.

Sellega seoses võib tehnoloogiühiskonna kutsumine olla väärtuslik ettevõtmine. Paljud aspektiddisaini ja digitaalse platvormiga kohanemiseks vajavad probleeme lahendama mõned andekad ja teadlikud eksperdid. Näiteks,Meeskonnatöö ettevõtete juhtide ja SEO meeskonnaliikmete vahel võib viia hea reageerimisvõimalusega veebisaidi kujundamiseni, mis mitte ainult täiendab, vaid kaon potentsiaal füüsilise poodi välja vahetada. Selles seadistuses on disaini mõtlemine vajalik, kuna üleminek võib kaasa tuua muutmisepersonal, inventuur ja paljud teised aspektid.

Kokkuvõte

Disaini mõtlemine on universaalne kontseptsioon, mis võib aidata enamikul organisatsioonidel planeeridanende tulevik. See võimaldab erinevatel inimestel tuua erinevaid vaatenurki ja lahendusi. Disainimuusikat saab kasutada väga paljude jaoksettevõtted on väga tõenäoline, et erinevad isikud võtavad seda erinevalt. Disainimuundamine aitab teie ettevõttel lahendada pikaajalisi probleemeprobleeme ja liikuda mõnedest olemasolevatest raskustest. Inimeste muutmine on keeruline, kuid mõnedes riikides võib see olla väärtuslik ettevõtminejuhtudel. Disaini mõtlemine aitab inimestel saada mitmesuguseid loomingulisi uuendusi ja saada mõningast sügavamat koostööd.Käesolevas artiklis toodud näpunäidete abil on võimalik vastu võtta õige disaini mõtlemise protsess. See võib olla silmapaistva üleminekugadigitaalsed meetodid.

November 27, 2017