Back to Question Center
0

Semalt Expert Internetipanga turvalisus

1 answers:

Digitaalsed õigusrikkujad kompenseerivad kontosid ja lõpetavad võltsitud teabevahetuse mitmel viisil. Keerukamad plaanid, et kasutuselevõtt on käimasoleva pahavara, on palju ajakirjandust. Petturid hoiavad edukalt dokumentide korvamist ja kasutavad sularaha üldiselt otseselt inimese poolt kavandatud rünnakuid, nagu näitas Oliver Kingi Semalt , kliendi edujuht - grain-moisture.

Hoodlums lähtub ulatuslikust andmete reservist, mis sisaldab kontode nimesid, üksikandmeid, raha huvipunktide kokkuhoidu ja oluliselt rohkem. Küberjulgeoleku firma Hold Security on hiljaks avastatud, et ta leidis varastatud sertifikaadid peaaegu 360 miljonilt registritest, mis olid kättesaadavad maa-aluses veebis. Nüüd on petturid näidanud, kuidas nad lähtestavad paroole, et oma tulemust laiendada, kasutades seda infokauplust, et saada online-finantstasakaalu.

Meie eksitava teabe kogumik on järginud meie klientide vastu suunatud ründeid, mis on petnud mitut jaeklienti ja vähem ettevõttekontosid vähemalt viiskümmend panku ja igas suuruses krediidiühistuid. Kõik rünnakud hõlmasid "tähelepanuta salajase võtme" elemendi kasutamist kontrollimise kaotamiseks, ja igal organisatsioonil oli arvukalt kannatusi, mis märkisid, et kui rikkujad tõdesid, et nad võivad ühe rekordi tõhusalt kaubelda, siis järgnesid nad kiiresti veelgi.

Kui üldjuhul jõudis dokumentidele juurdepääs, teostati süüdlasi veebikontrolli käigus, kui nad rekordist aru said, kogusid andmeid ja hiljem välja logisid..Lõviosa juhtudel ei püüdnud nad internetti raha kokku hoida.

Kuigi veebipõhise raha hoidmise käigus ei toimunud ühtegi vahetust, peaksid eelarveorganisatsioonid igal juhul seda valeandmeid arvesse võtma. Lawbreakers jõudis ebaseaduslikult registrisse ja suudab kasutada oma rahalises kasumis liinide sortimendis kogutud andmeid. Individuaalset teavet, varasemaid lugusid või osamakseteavet, kaubamärke ja kontrollimist saab kasutada hulgi-pettuse ja lahutatud valearvestuse üle kanalite valikut.

Crooks kaubitses nii dünaamilisi registreid kui ka lethargic arvestust (kontod, kus on reservid, kuid liikumine ei ole). Üks ennustatav komponent on salajase võtmeelemendi kasutamine, et lõpetada sisselogimisprotseduur. Võlur sisestab kliendi nime ja koputage tähelepanuta salajase võti saakule, mis näitas ühte testi küsimust, vastust, mille järgi praeguseks oli petturija, ja pärast seda võib käskluse taastada.

Rekordil näitasid seaduserikkujad sarnast üldist käitumisnäidet, mis viivita mata otsivad teatud andmeid rekordi ja õnnetuse kohta. Kasutatavad ühised elemendid olid "Kuva kirje tühistamine", "Billi maksuajalugu" ja "Vaata pilte pilte" .

Aversiooni näpunäited

  • Korraldage turvalisuse kihid, mis tagavad enamiku viisi, kuidas hoodlumid kompenseerivad andmeid, mitte ainult pahavara.
  • Vaadake vahetust mööda ja hinnake kõiki kliendi veebipõhiseid tegevusi, mis on teie kliendis, on ebatavaline käitumine, sealhulgas näiteks eelnevalt mainitud näide.
  • Kontrollige oma klientidega, et kinnitate vale juurdepääsu nii kiiresti kui võimalik. Varasema liikumisega saab vaba aega ja raha hiljem.
  • Vältimaks võimalust, et leiate petliku tegevuse, otsige teistsuguseid võrdlusomadusi hõlmavaid dokumente.
  • Kui kinnitate võltsitud veebipõhist rekordit, pange oma dokumentidele häired ja otsige võltsitud liikumist kõikides kanalites, eriti faksitud traatinõudeid ja valeandmeid.
November 28, 2017