Back to Question Center
0

Semalt Expert blokeerija nõuanne: viirused Chrome'i veebisaitide blokeerimiseks

1 answers:

Veebisaidid on suurepärane teabeallikas, kuid soovimatute, kahtlaste ja täiskasvanute veebisaitide blokeerimine on meie Interneti turvalisuse seisukohast hädavajalik. Mõnikord suunatakse kasutajaid kummasse blogi postitusse või veebisisu ning nad on sunnitud pakkumistele registreerumiseks. Kui need probleemid tunnevad tuttavad, peate blokeerima kõik oma veebibrauseris Google Chrome'i kõik imelikke veebisaidid.

Siin on juhtiv ekspert Semalt juhtiv ekspert Michael Brown, kes on rääkinud 5 põnevatest ja tuntud viisidest Chrome'i veebisaitide blokeerimiseks.

1. Loo jälgitavad kasutajaprofiilid

Esimene ja parim võimalus on luua kontrollitud kasutajaprofiilid. Selle meetodi ületamine on see, et see ei vaja laiendamist, mis tähendab, et saate hõlpsalt takistada teie lapsi külastama soovimatuid või täiskasvanute veebisaite. Sellise profiiliga saate hõlpsalt jälgida, milline veebisait või rakendused ei ole teie perekonna jaoks turvalised ja need on kohe blokeeritud. Selle Google Chrome'is lülitamiseks klõpsake oma seadetes kolmepunktimenüüst ja jaotises Inimesed klõpsake valikut Halda. Siin tuleb enne seadete salvestamist lisada uus isik ja märkida valik Supervise. Lõpuks minge valikule Halda ja klõpsake valikul Juhendatud, et kontrollida, kas teie jälgitav profiil on loodud või mitte .

2. Isiklik blokeeritud nimekiri

See on üks parimaid ja lihtsamaid viise veebisaitide blokeerimiseks Google Chrome'is. Kui soovite veebisaite blokeerida Google'i otsingutulemustest, on isiklik blokeerimisnumber teie jaoks õige laienduse ja Google on selle andnud selle oma globaalsetele kasutajatele..Kui olete täielikult installitud, saate sellel laiendusel palju võimalusi, näiteks minna juhtpaneelile ja blokeerida veebisaiti, kus te ei soovi oma lapsi surfata. Altpoolt näete blokeeritud veebisaitide valikut, mille abil saate liikuda, et hallata kõiki blokeeritud veebisaite.

3. Blokeeri sait

Blokeerimissaidi üks parimaid asju on see, et see on autentne ja usaldusväärne. Kui olete blokeeritud veebisaidid konfigureerinud, on lihtne lisada saidi seadete blokeerimiseks parool, et teie lapsed ei pääseks blokeeritud saitidele ega artiklitele. Kui olete selle laiendi installinud, avage valik Seaded ja lisage sait, mida soovite vältida. Järgmine võimalus on klikkida ruut Enable Authentication (Enable authentication) ja ärge unustage oma parooli enne seadistuste salvestamist .

4. StayFocusd

Pole kahtlust, et StayFocusd on parim ja üks kuulsamaid veebisaite, mis blokeerivad Chrome'i kasutajate laiendusi. See toimib hästi nii teie Facebooki kui ka Gmaili kontode jaoks ja piirab aja, mida kulutate täiskasvanute saitidele. On lihtne määrata tunde või päeva, kui StayFocused peaks sirvimistegevust piirama. Pealegi saate hõlpsalt luua blokeeritud ja lubatud veebisaitide loendeid. Teiseks käepäraseks võimaluseks on Nuclear variant. See aitab teil kahtlast veebisaiti mõne kuu või aasta piirata.

5. Nannik Google Chrome'ile

Nannik on väärtuslik laiendus, millel on palju võimalusi ja funktsioone. See aitab luua saitide valgeid loendeid, täpsustada aega, mida peaksite veebilehele kulutama, ja haldab teatud määral lukustamist. Google Chrome'i Nanny abil saate blokeerida nii palju veebisaite kui soovite. Lihtsalt minge valikule Blokeeri URL-id ja lisage veebisaidi nimi, mida soovite blokeerida. Võimalik on määrata aeg, mille jooksul soovite kindlat saiti blokeerida. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Salvesta Source .

November 29, 2017