Back to Question Center
0

Semalt Expert annab väärtuslikke SEO näpunäiteid, kuidas parandada oma veebisaidi jõudlust

1 answers:

Tegelikult on teie arvates palju olulisi aspekteloome veebisaidi. Lehekülgede struktureerimisel konkreetsete pistikprogrammide kasutamiseks on kõik olulised saidi tunnustamise puhulinternetti. Lisaks sellele on see teie klientide ja lugejate rahulolu jaoks äärmiselt oluline - ccq wage. Kõik need saab teha õigesti koosotsingumootori optimeerimise (SEO) abi veebisaitide seadistamiseks. Otsingutulemuste täitmisel muutub teie veebisait kõrgemalseisvaksotsingutulemustes.

Probleem, millega enamik ettevõtteid silmitsi seisab, on see, et otsingumootoridpidevalt parandada ja muuta oma algoritme, nii et see nõuab spetsialisti tööd, kes on ajakohastatudSEO valdkond. Artem Abgarian, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused selgitavad, mida saate oma veebisaidi toimivuse parandamiseks teha.

Veebisaidi piltide optimeerimine

Kas teadsite, et iga teie veebisaidi pilti saab optimeerida? Jah,pealkiri, mida annate pildile ja pildi suurusele, kõik võivad peegeldada head SEO-tava. Saate oma pilte kohandada ja otsida neidmootor sõbralik iga pilti alt-märgistades. Kui otsingumootorid veebi põrkavad, siis teie veebisaidi pilte arvestavad selle osanatulemused. Teie piltide suuruse vähendamine aitab kiirendada veebi laadimist, mis võib teie veebisaidi järjekoha parandada. Andke pilt amärksõnapõhine pealkiri, mis aitab klientidel otsida täpselt seda, mida nad otsivad.

sisublokkide kõrvaldamine

Kas olete kunagi veebisaidilt klõpsanud, et teada saada, mida peatemaksate saidi juurde pääsemiseks? Noh, enamik inimesi jätab sellised saidid ja ei tule tagasi. Te ei soovi, et teie veebisait oleks selline, mida inimesed lahkuvadisegi enne, kui nad näevad seda, mida pakute! Kui soovite oma saidi osa blokeerida, võib-olla teie tellitud liikmete jaokslukus ainult selle osa. Jätke sihtleht tasuta. Likvideerige kõik ebavajalikud vormid ja reklaamidetektorid ning hüpikaknad..

värskendage oma sisu

Otsingumootorid vajavad veebisaite, et oma sisu regulaarselt uuendadanad saavad pakkuda kasutajatele usaldusväärset ja õigeaegset teavet. Sellisena veebisaidid, mis püüavad korrapäraselt oma sisu uuendadaalgoritmid on prioriteediks. Võttes blogi on kindel võimalus tagada, et teie veebisait ei ole tasu eest välistatudkõrgemad paremusjärjestus.

Vali hea URL-i pealkiri

Andke oma URL-id otsingumootoritesse sõbralikeks, lisades teie pakutavad teenusedURL-is või valides oma URL-i jaoks hea nime. Teie URL-i asukoha või geograafilise piirkonna lisamine võib samuti aidata otsingumootoriteloma klientide linkimine veebisaidile.

Protsessi mobiilside optimeerimine

Google'il on üha rohkem mobiilseadmetega maailmas erilinealgoritm mobiilsetele sõbralikele veebisaitidele. Sel põhjusel peab teie veebisait optimeerima mobiiltelefonide jaoks või karistama. Sinuveebidisaineril peaks olema võimalik valida mobiiltelefone sobiva reklaami disain. Ärge unustage ka KKK-i sektsioonineile, kes eelistavad hääleotsinguid.

laadimiskiiruse kinnitus

Kui kõik on öelnud ja tehtud, ärge unustage töötama oma veebisaidi laadimiselkiirus Inimeste tähelepanu keskpikad ei ole nii kaua ja nii, kui teie veebisait laaditakse igavesti, on tõenäoline, et kaotad palju rohkemkliente kui arvate. See võib olla põhjus, miks teie veebisait ei muutu samuti. Kaaluge kõikemis võivad teie saidi aeglustada, pistikprogrammidest sotsiaalmeedia jagamise nuppudesse ja isegi piltide suurusestteie leht.

Kuigi lehe kujundus ja disain on olulised, ärge unustage, et SEO onkõige olulisem tegur, mis mõjutab teie veebisaidi toimivust. Kasutades kogemusi Semalt klientidel, kes hoiavad SEO omatööpraktika võiks teie ettevõtte turundustegevust ebaefektiivseks muuta.

November 27, 2017