Back to Question Center
0

Semalt Expert annab hoiatuse Facebooki andmepüügi kelmuse ja õelvara lehtedest

1 answers:

Häkkerid ja veebisait on levinud sotsiaalse meedia platvormidesse, kus nad lähevad viiruslikult. Uued rünnakute lained on tabanud Facebooki platvormi, kus häkkerid võtavad täielikult kontrolli sotsiaalsete võrgustike kasutajate kontode, häirivate kasutajate ja nende sõprade vahel, kellel on võltsitud postitused ja aktsiad. Kuid Facebook on töötanud väsimatult, et pakkuda 1 miljardile kasutajale parimat turvalisust. On tõstatatud mitmeid küsimusi, kuna Facebooki andmepüügikromatoorium kasutab jätkuvalt sotsiaalvõrgu lõppkasutajaid.

Ryan Johnson, Semalt vanemmüügijuht, on kohandanud mõningaid kaalukaid fakte, mis aitavad teil teie kontoandmeid kaitsta.

Kui valite karmide saitide saadetud e-kirjade klõpsates, ei saa Interneti-turvalisuse osas piisavalt rõhutada. Samuti on oluline hoida oma konto teavet diskreetseks, vältides seda kummaliste saitide söötmisega. Sotsiaalvõrgu kasutajad saavad kontrollida, kuidas nende brauserid turvaline saidi URL-i sisestamisega otsingupäringus. Algoritmid määravad, kuidas saidi turvalisus kuvatakse otsingupäringus "turvaline, turvaline ja ohtlik märk".

Selle rünnaku esimest etappi võitleb Facebooki platvorm, kuid häkkerid viidi levitamiseni teise tasemeni, kus nad on saatnud rämpsposti meile Facebooki kasutajatele. Facebooki kasutajatele saadetud rämpsposti e-kirjad kuvavad linki, mis näib sisaldavat sisselogimisvalikut..Pärast linki klõpsamist suunatakse kasutajad pahatahtliku veebisaidi platvormi, kus nende konfidentsiaalsed andmed ja mandaadid edastatakse häkkerite platvormidele.

Juurdepääs Facebooki kasutajanimede ja paroolidega annab häkkeritele piisavalt aega lõppkasutajate kontode sisselogimiseks, rämpsposti videote postitamiseks, sõpradele võltsitud sõnumite saatmiseks ja kasutajate isiklike andmete ja finantsandmete taotlemiseks vajalike pahatahtlike koodide allalaadimiseks. Häkkerite ainus eesmärk on saada tundlikku teavet oma arvutist ja kasutada seda isikliku kasu saamiseks.

Facebook on mänginud lahutamatut rolli rämpsposti rünnakute blokeerimisel, tuvastades pahatahtlike linkide saatvad kontod ja eemaldades kõik postitused serverist, mis sisaldab ühtki linki. Facebookmail.com on üheks URL-is, mida rämpsposti kasutajad petavad kasutajaid. Ekspertide sõnul on ründajatel automaatne mehhanism, mis saadab võltsitud sõnumeid korraga keskmiselt 18 sõbraks.

Kui Facebook eemaldab oma serverist pahatahtlikud lingid, on lingitud muud lingid, et asuda kõrvaldatud üksusele - taktika, mida häkkerid kasutavad, et tagada, et nad koguksid nii palju Facebooki kasutajaid kui võimalik finants- ja isikuandmeid. Kuid Facebooki turvameeskond on jälginud kõiki häkkerite kaudu võrgu paljusid võltsinguid. Ekspertide sõnul peaksid Facebooki kasutajad avama Facebookist saadetud e-kirju ettevaatlikult. Facebook saadab e-kirju aadressilt Facebook.com, mis on ka algne võrgu URL.

Võimalik, et teid on tabanud andmepüügisõnumid, kui avastate rämpsposti saatjad, mille on saatnud rämpsposti saatjad. Selle mõju tundmine võib aidata vältida seda, et teie sõbrad teeksid, jagades postitusi selle kohta, kuidas rämpsposti kasutajad on Facebooki kasutajaid ära kasutades saatnud neile rämpsposti. Turvalisus on Facebooki prioriteet. Hoidke oma konto turvaline, installides rämpsposti, et filtreerida rämpsposti Source .

November 28, 2017