Back to Question Center
0

Semalt esitleb täielikku Interneti-pettuse juhendit

1 answers:

Internet on suur ressurss peaaegu kõigile. E-kaubanduse veebisaitidel on kasuveebi, jõudes erinevatele klientidele kogu maailmas. Enamikul juhtudel kasutavad Interneti-turundusmeetodid tänu arvukale veebileprogrammeerimisfunktsioonid, mis on aja jooksul muutunud kättesaadavaks. Kuid see ressurss on enamiku küberkurjategijate tähelepanu. Naguinimesed teevad palju veebisaite, küberkurjategijad ajavad oma tööriistu ja meetodeid ning peaaegu igasugune arvutiühendus onvastavalt ühele või mitmele vormile. Veebisaitide loomisel keskendume peamiselt toodete / teenuste pakkumisele ja Interneti-turunduseleoskused hoida saidi kõrge SERP auastmed - lease dell computers. Selle tulemusena ei mõjuta meie veebipüüdluste ajal häkkerite potentsiaalset ja riski.Selle tulemusena kasvavad Interneti-pettuse juhtumid.

Alexander Peresunko, Semalt Kliendihalduse pakkuja saate vaadata kõige tüüpilisemaid Interneti-pettuse juhtumeid:

  • andmepüük.

See meetod hõlmab kloonide veebisaitide loomist. Tulemusena,küberkurjategija võib saada pahaaimamatu ohvri klõpsates neile ja pakkuda isikuandmeid võlts lehele. See trikk vastutasukspõhjustab teabe lekitamist kolmandatele isikutele, kes mitte ainult ei keskendu teabe saamisele, vaid kasutavad seda ka ulatuslike kriminaalsete ülekannete tegemiseks.Tähtis on tuua sensitiseerivad külastajad eelseisvateks andmepüügirünnakuteks.

  • rämpspost.

Rämpsposti e-kirjad on need anonüümsed e-kirjad, mis nõuavad aisik, kes teostab konkreetset asja..Enamik rämpsposti kirjadest sisaldavad linke kahjulikele veebisaitidele ja ka kutsumisele suunatud päringutele, misanna häkkerile kogu olukorra üle täielik kontroll. Rämpsposti e-kirjad suudavad täita mõnda massilist kuritegelikku tegevust kui ka teisi kohalikke kuritegusidnagu pettus.

  • Klooni saidid.

Hacker võib ka luua võltsitud veebisaite, et neid mõnda tehaInterneti-petuskeemid. Fake veebisaidid võivad suunata ostjaid ja sundida neid ostma valel veebisaidil. Selle tulemusena saab rahakadunud kaupmehekontol, mille omand ei ole selge. Veetavad veebisaidid võivad teie klientidel kaotada teie poe usalduse, muutes kogu selleprotsessi keeruline.

  • häkkimine.

Häkkimine on arvuti või Interneti kaudu ebaseaduslik juurdepääs või autoriseeriminetehnikaid. Häkkerid jõuavad veebipoodidesse, kus nad tulevad ja võtavad miljoneid raha. Muudel juhtudel võivad häkkerid ka väärtuslik ollateave miljonitelt kasutajatelt. Häkkimine on seadusega karistatav ja võib kaasa tuua vanglakaristuse. Teenistusest keeldumine on tavaline häkkiminemenetlus, mis hõlmab serveri üleküllastamist päringutega. Need ja palju muud hacks võivad vähendada veebisaidi, mis muudab kõik SEO jõupingutusedmine raiskamisele.

Järeldus

Igal veebipõhisel tegevusel peab toimuma Interneti-pettussamuti hukkamiskatse selle järgi. Selle tulemusena on erinevatel inimestel nende interneti kasutamisel erinevaid motiive. ForVeebisaitide omanikud on oluline hoida teadlik veebipõhise pettuse juhtumitest, mis võivad teie saiti rünnata. Pealegi võivad häkkerid sihtida ka teieklientidele ja varastada palju väärtuslikku teavet. Näiteks võivad häkkerid läbi viia andmepüügi või rämpsposti kaudu ulatuslikku krediitkaardivargust.Selles juhendis saate veebipõhise pettuse kohta teada saada. Samuti võite oma veebisaidi turvalisuse ja turvalisuse tagamiseks kasutada.

November 28, 2017