Back to Question Center
0

Semalt Ekspert selgitab töölaua SEO ja Mobile SEO vahelist erinevust

1 answers:

Digitaalturunduses ei arvesta enamik SEO strateegiaid külastajaidkasutage veebisaidi jõudmiseks. Enamik ettevõtteid unustab oma veebisaitide optimeerimiseks oma mobiiltelefonide jõudluse kiirestiveebisaidi arendamine. Hiljutised uuringud on näidanud, et mobiiltelefone asendab lauaarvutid veebis surfamisel 4% ulatuses. Lisaks sellelesuur osa otsingumootorite liiklusest pärineb mobiiltelefonilt, mitte lauaarvutist nagu varem.

Mõned ettevõtted kasutavad seda eelist, et täita turgude puudujääki - hospedagem de site gratis com php. Näiteks,enamik inimesi kasutab mobiiltelefoni Interneti sirvimiseks. Käesoleva aasta jaanuaris selgitas Google, et üks neist on nende algoritmveebisaitide autentsus on viis, kuidas mobiil saidid reageerivad.

Otsingumootori optimeerimine hõlmab veebisaidi nähtavuse suurendamist.Otsingumootorid osalevad selles protsessis. Enamik nende kriteeriumidest hõlmab mobiilisõbralikke veebisaite. Veebiarendajastvaatepunktist on enamik SEO-taktikat mobiilseadmete sõbralike veebisaitide jaoks täiesti erinev versioon töölaua versioonist.

Mobiilne SEO erineb tüüpilisest töölaua SEO-st. Ekspert Semalt Digitaalteenused, Ross Barber selgitab selle eristamise aspekte.

  • Tulemuste lokaliseerimine..Google sihilikult paigutab kohalikud tulemused mobiilseadmetele kõrgemaleseadmeid. See lisavarustus muudab kohaliku SEO täiesti sobivaks mobiili veebisaidil. Geograafiliselt muudetud otsingud võivad jõuda mobiilseadmetesse kiiremini kuinad saavad lauaarvutid. Samal ajal võib sarnane lähenemine töölauale kaasa tuua mitmekordse duplikaadi sisu. Selle tulemusena enamusettevõtted ignoreerivad seda erinevust. Siiski saate sellest kasu saada, kasutades töölaua veebisaidile kanoonilisi domeene. Samal ajal,teie mobiilisaidil oleva sisu optimeerimine taastab teie lehe ja lehe asutuse 301 ümbersuunamispäeval.
  • tegevusele kutsuvate nuppude kaardistamine. Enamik veebisaitide kasutajaid külastab veebisaiti teabe saamiseks võiosta. Mobiiltelefonid vajavad suuri vahele jäävaid nuppe. See funktsioon võimaldab nutitelefoni kasutajatel puutetundliku ekraaniga probleemesisend. Kuid hiirekursor võib eristada lähestikku aset leidvaid linke ja klõpsata sobivalt.
  • Sisu. Iga digitaalse turunduse ülesande peamised ideed on märksõnad ja sisu.Otsingumootori optimeerimine pöördub märksõnade ja sisu ümber. Kuid see, kuidas üks märksõnu mobiiliveebisaidile pannakse, ei ole niisee läheb töölauale. Näiteks on lauaarvutid vaja brändi asjakohasust ja teavet. Sel põhjusel saab lauaarvuti sisujõuda kuni 1000 sõna ja olla väiksemas kirjas, et lisada sisu ilusti. Kuid see ei ole nii mobiilisõbralikveebisaitidel. Telefonibrauserid töötavad kõige paremini suurete fontide ja sisuga, mis ulatub 300 sõnast 700 sõna juurde

Järeldus

Paljud ettevõtted ei suuda oma mobiilisõbralikele algatustele kaasa tuuaveebisaitidel. Mobiilse SEO erineb töölaua SEO-st mitmel moel. Näiteks eeldab mobiilseadme SEO tehnoloogia kasutamist vähemsuurte fontide sisu, mis on vastupidine sellele, mida Google soovib lauaarvuti sisupaigutusest. Paljud ettevõtted teinudnende saidid mobiilisõbralikud kasutavad juba sellest strateegiast kasu. Seetõttu võivad need erinevused aidata teie SEO kampaaniaidsuurendada jõudlust ja saada rohkem külastajaid mobiilseadmetest.

November 27, 2017