Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: raportite kelmuse tähtsus

1 answers:

Rämpspost on suurem osa internetikasutajaid mõjutavatest probleemidest. Enamikel juhtudel esineb suuremate kelmuste abistamisel suurimaid petuskeeme. Muudel juhtudel seisavad inimesed kelmuse rünnaku korral silmitsi arvukate paanika ja segadusega.

Ivan Konovalov, Semalt kliendihalduse juht, tuletab meelde, et kõigil on väga tähtis, et nad teataksid viivitamatult pettustest. Näiteks võite helistada 0300 123 20400-le, et teatada pettusest või kelmast. Aruandekampaania aitab riiklikel pettustevastasele büroole juurdlustes ning muid kasulikke korrektsioonimeetmeid. Kui teate pettusejuhtumi kohta, võite olla selge järgmisel etapil, mis järgib teie muret. Enamikel juhtudel viivad need aruanded juurdlustest tulenevate juhtumite esitamiseni. Muudel juhtudel ei pruugi need väited viia uurimisele.

Royal Mailile teatamise kelm

Enamik rämpspostijuhtumeid toimuvad häkkerite hõlbustamisega. Enamik e-posti teenusepakkujate teenuseid on platvormil, mis võimaldab kasutajatel märkida mõnda konkreetset sõnumit rämpspostina. Oluline on kasutada rämpsposti, eriti turvalise e-posti teenusepakkuja funktsiooni. Royal Maili kasutajatele võib igaüks rämpsposti ja muude seotud juhtumite kohta teatada Freepost Scam Maili, PO Box 797, Exeter EX1 9UN-st. Samuti on oluline tõsta oma klientide teadlikkust. Pidage meeles, et teie veebisaidi kui ka teie külastajate turvalisus on teie käes. Teised e-posti keskused, kus saate kelmuse avastada, on näiteks 0345 611 3413 ja scam.mail@royalmail..Com

Premium telefonikõned

Mõnel juhul võite rämpsposti juhtumitest otseselt telefonikõne kaudu teatada. Sellisel juhul võite pöörduda telefoni tasuliste teenuste volitatud esindaja poole. Oluline on teada, et see teenus ei ole tasuta ja teie praeguse vedaja tasud. Võite külastada ka PSA veebisaiti, et teatada nendest juhtudest või isegi helistada lauatelefoni numbrile 0300 303 0020.

Peata kelmuse e-post

Üks olulisemaid meetmeid rämpsposti märkamiseks võtab sellest aru. On mitmeid valdkondi, kus saate rämpsposti räkida. Kõigepealt on oluline märkida e-kirjad rämpspostiks kohe pärast nende saamist. See meede saadab teie domeenile või aadressile saadetud sõnumite saatmise oma e-posti teenusepakkujale. Teine samm võib sisaldada ülaltoodud samme. Kasutajad saavad mõnest sellisest juhtumist ka lahendada, lisades politsei rea numbri, kus saate rämpsposti otseselt aru anda. Samuti on oluline tõsta teadlikkust mõningate kelmuse rünnakute kohta, mis võib põhjustada veebisaitide suuremat kahjumit.

Kokkuvõte

On oluline teatada pettusest ja muust ebaseaduslikust Interneti-tegevusest. Paljud inimesed kannatavad rämpsposti kaudu oma kaubanduslikul kodulehel. Selle tulemusena on vaja hoida end kursis rämpsposti käimasolevate viiside ja vahenditega. Muudel juhtudel võite rämpsposti saata otse asjaomastele asutustele. See meede võib käivitada mõned kõige kiiremad viisid rämpsposti olukorra kontrollimiseks. Mõned valdkonnad, millest saate rämpsposti räkida, on selles suunis. Need on olulised ja võivad veebipõhiste tegevuste läbiviimiseks tagada turvalised kanalid Source .

November 28, 2017