Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: Mis SEO vigu tuleb vältida

1 answers:

Kuigi enamik inimesi on juba oma uue aasta resolutsioone juba unustanud,unustades oma SEO resolutsioonidel võib olla häid tagajärgi. Siin on veel mitmeid olulisi vigu, mis mõjutavad teie SEO toimivustnegatiivselt. Hea uudis on see, et pole liiga hilja, et suunata oma jõupingutusi ja teha parimaid parimaid SEO tehnikaid.

Juhtiv Kliendihaldusettevõtja Semalt ,Frank Abagnale juhib tähelepanu 10 SEO viga, mida peate vältima, et hoida oma pingeread kõrge.

1 - nada book values for boats. Mõeldes, et suurepärane sisu on SEO asendamine

Sisu turundus on kriitiline ja toimib tõhusalt koos SEO parandadateie pingeread. Kuid mõned ettevõtete omanikud arvavad, et nad võivad asendada SEO suure sisuga, mis on suur eksitus. Kuigi seal onpalju suurepäraseid näiteid suurepärase sisu kohta, mis on kõrgel ilma optimeerimiseta, on see tavaliselt erand, kuid mitte reegel.

2. Mõeldes suurepärasele sisule lingid ilma linkide loomise

Alati on võimalus, et hea sisu saab lingid ilmakõik katsed link hoone. Kuid enamikul juhtudel võib linkide loomine ebaõnnestuda, kui 90 protsenti teie sisustennast oma saidil. 2016. aasta Link Building Survey'i järgi on tõhusad linkide loomise strateegiad digitaalne PR, külalineblogimine ja suurepärase sisu loomine, mis võib lingid meelitada.

3. Külaline blogimine vales kohas

Külaline postitamine on efektiivne linkide loomise meetod, mis suurenebviib ja omandab kokkupuudet. Ainus probleem on see, et vales kohas postitamine võib teie saidi mainet kahjustada ja teie mõjutadapingeread. Selliste probleemide vältimiseks tehke alati hoolikalt hoolt selle eest, et saidi, millele soovite külalisate postitusi külastada, oleks hea meelegaüles oma niši ja avaldama ainulaadset, kvaliteetset sisu.

4. Teie sisu reklaamimine

Inimesed teavad teie sisu kohta ainult siis, kui reklaamite ja levitate neidsee on Kui kavatsetut reklaamimist pole, kogub teie sisu teie saidil vaid käputäisaid aktsiaid või linke. Vastavalt läbiviidud uuringuleBuzzSumo ja Mozi poolt oli 50 protsenti kogu veebisisu, millest nad valisid, vähem kui 2 protsenti Facebookis meeldisid või aktsiad, samas kui 75 protsenti ei olnudVälised lingid. Kõige tõenäolisem seletus selle hämmastava toimivuse kohta on ebaõnnestumine tahtlikul levitamisel..

5. Rämpsposti SEO taktika

Kuigi enamik ettevõtteid teab piisavalt, et vältida selle vana SEO kasutamistTaktikal on mõned ettevõtted ikkagi seda, kasutades erinevaid tehnikaid. Looduslike linkide spämmi-tehnikate tavalised näited hõlmavad maksmisttekstilink või bännerireklaam teisel saidil ilma järgneva linkita ning taotledes toote ülevaatust linkiga teie veebisaidile tagasi.

6. Lühikese sisu loomine

Suurem osa ajast, pikemad postitused asuvad kõrgemale ja annavad paremusekasutajakogemus võrreldes lühemate ametikohtadega, kuid lühemate materjalide puhul ei ole ebaharilik. Vastavalt serpIQ-le, lehekülgedele ülaosaspositsioonidel on tavaliselt pikem sisu kui lehtedel, mille reiting on vähem kõrgelt ja millel on lühemad lehed. Siin on üldreegel, pikem onparem.

7. Siseühenduste puudumine

Teie sisu sidumine teiste teie saidi postituste ja lehtedega annab pareminikasutajakogemus ja see on ka SEO jaoks kasulik. Selline tava aitab lehtede levitamist võrdselt levitada kogu saidi ulatuses ja parandab meetermõõdustikku kalehevaated ja kohapealne aeg. Sisemise lingi loomise tõhusad tehnikad hõlmavad looduslike ankurteksti kasutamist, mitte ainult märksõnade kasutamistauaste, linkimine asjakohasele sisule ja linkimine sügavale lehele.

8. Sotsiaalse meedia keskendumine sidemetega võrreldes

Kuigi sotsiaalne meedia on väga tõhus sisuturunduse tööriist,see ei asenda autoriteetsete linkide loomist. Sotsiaalne meedia ei pruugi SEO jaoks olla halb, kuid sellega ei kaasne palju kaalutlusiGoogle'i algoritm.

9. Ebaefektiivne märksõnade uurimine ja kasutamine

Tänapäeval ei ole märksõnade uurimine lihtsalt populaarnemadala konkurentsiga laused ja märksõnad. Samuti peate neid märksõnu strateegiliselt kasutama oma sisus. Lisaks peate kasutamamärksõna seotud märksõnad ja variatsioonid, mis aitavad teie saidi kõrgemal aset leida. Efektiivsuse huvides tuleks märksõnauuringut kasutada kuulamisenaja järjestamise tööriist, mis aitab teil arendada sisu, rahuldada tarbijate nõudlust ja suurendada oma positsiooni.

10. Katkised lingid

Purunenud lingid mitte ainult ei kuritarvitavad teie saidi külastajat, vaid neidavaldavad negatiivset mõju ka teie SEO-le. Katkiste linkide levinumad põhjused on muutused URL-i struktuuris, teisaldatud või kustutatud sisu ja sisuvale suunamine uuesti. Selleks, et aidata teil lõhestatud linke nuusutada ja tõhusalt nendega toime tulla, kaaluge Screaming Frog Broken Link Checkeri kasutamist.

November 27, 2017