Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: Mis SEO vigu inimesed teevad e-kaubanduse veebisaidil

1 answers:

E-kaubanduse SEO võib olla kullakaevandus, eriti neile, kes teavad, kuidas seda tehaõige. Seal on palju inimesi, kes väidavad, et õpetavad teile SEO, kuid sageli satuvad nad eksitava teabe juurde.

Komisjoni ekspert Semalt Digitaalteenused Jason Adler selgitab väga tavalisi väärarusaamu, mis eksitavad inimesi, kes käitavad SEO e-kaubanduse jaoks.

1. SEO saab kõik lahendada.

Tegelikult mõjutab SEO müüki, kuid muud turunduskanaleid mängivadoluline roll ka - parchi giochi coperti a roma. Müümisega kaasnevate müügitehingute puhul tuleb kaaluda mitmesuguseid tegureid, mitte ainult veebisaidi järjestamist. SEOsuurendab müüki, kuid toote tarnimine peaks olema ka konkurentsivõimeline. Konkureerivad muud tegurid võivad hõlmata toodete pakkumist,kaubandus, kasutatavus, hinnakujundus ja palju muud. Keskendumine ainult tehnilisele SEO-le võib teid lihtsalt eksitada.

2. Kategooria lehed pole tähtsad

Kategooria lehed on platvormid märksõnade lisamiseks. Tööriista kasutaminenagu Semalt veebisaidi analüsaator, leiate pika sabaga märksõnad, mida saate oma kategooriatesse lisada. See on alati soovitavWebCrawleri indeksimiseks meta pealkiri, H1-märgend, meta kirjeldus, URL-i ja teie keha sisu (kui see on olemas) optimeeriminekategooriad.

3. Väliste veebisaitide sisu koopiate tegemine on vale

Reklaamitud saidi sisu leidmine võib olla hea otsus..Kuid,peate olema hea ka tagasiside saamiseks. Näiteks kasutab Amazon oma saitide kirjelduse uuesti kasutamisel tohutut kasumittipptaseme saavutamiseks. Neil on tugev tagasiside strateegia.

4. Üks suurus sobib kõigile otsija kavatsuste ennustamiseks

Mitte kunagi langeb bloggeri jaoks, kes kasutab kategooria lehti söödakskülastajad. Inimesed surfavad Internetis peamiselt kahel põhjusel. Esimene neist uurib. Üks võiks proovida õppida turgu võikoguda midagi kohta midagi. See inimene vajab ainult teavet ja ei aita oma müüki sellel konkreetsel viisilNäiteks Teine põhjus on seotud ostu tegemisega. Keegi võib olla valmis toodet ostma. Sellised külalised peaksidsuunata toote- ja kategooria lehtedele, mis on optimaalsed müügiks. Seksuaalide ja lülititehnikad võivad viia ostja kadumiseniebaõnnestunud juhendite tõttu.

5. Arvustused ei aita SEO

Arvustused on viis, kuidas otsingumootorites kõrgemale jõuda. Lisaks sellelearvustused suurendavad klientide usaldusväärsust ja usaldusväärsust teie veebisaidile. Paljud ostjad kipuvad enne ostu sooritamist lugema ülevaateid. A.Google'i indekseeritud hea arvustuste strateegia kindlasti teie SEO jõupingutusi. Arvamused suurendavad ka akasutaja oma veebisaidil. Amazon soovib saada tooteartikleid, mis muudab nad väga palju müüki.

E-kaubandus on tehniline valdkond, mida paljud on üle ujutatudväärarvamused. Inimesed kipuvad tuginema ainult Interneti-turunduse aspektidele, nagu näiteks SEO, kuid ei mõista muud digitaalset turustamistmis töötavad. Eespool loetletud näpunäidete põhjal saate teha vahet tegeliku jälgimise või eksiarvamuse vahelignoreerima. Lõppude lõpuks suurendab Interneti-turunduskampaania üldine eesmärk peamisi tulemusi ja lõpuks ka konversioone.

November 27, 2017