Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: miks Thunderbird näeb minu e-posti kui rämpsposti?

1 answers:

Mozilla sai väärtusliku õppetundi, kui nad saatsid oma abonentidele igakuised uudiskirjad. Järgmine artikkel sooviks seda järeldust jagada. Enamik inimesi, kes kasutavad Thunderbirdi e-posti kliendist Mozillast, said oma uudiskirja hoiatuskirjeldusega. Hoiatus luges, et Thunderbird arvas, et saadetud sõnum oli e-kirju.

Ivan Konovalov, Semalt kliendihalduse juht, ütleb, et tõsiasi on see, et ettevõte ei kavatse kelmust kellegagi kasutada oma nädala igakuise annuse ja veebisaidi värskenduste kohta, mida nad saata kasutajad, kes kasutavad oma e-kirju - airgateway manual. See tõi nad endalt küsida, mida nad tegid valesti.

Pärast probleemi hindamist ja mõne tweaksu avastamist leidsid nad, et süsteem avab hoiatuse automaatselt, kui leiab selle kirja HTML-eksemplaris URL-i. Sama probleem mõjutab ka teisi programme, nagu Outlook ja Entourage e-post. Thunderbirdil on oma kaebustega sarnased probleemid, mida Thunderbird oma klientidelt tunneb.

E-posti aknas oli Thunderbirdi märguande probleem tingitud sellest, et nad olid sõnumile lisanud turundusjooni. Nad lisasid teksti rahvusliku eluslooduse föderatsiooni kohta. Eesmärk oli saada organisatsiooni massiline toetus, eluslooduse ja nende keskkonna kaitsmine. Teksti lõpus oli nende veebisaidi URL igaühele, kes tahtsid annetada oma asi.

Kuigi üksikisik lisab tekstisõnumi e-kirjaga, mis ei kujuta rämpsposti, võib see siiski lukustada mõned lugejad. Sellest järeldub, et rämpsposti filtrid ei pruugi tekstilingi rämpspostiks tuvastada. Seetõttu saadetakse e-kiri ikkagi saajale kätte. Teksti struktuur on samuti oluline.

Mozilla viimistles tekstilinki, et lugeda sama, kuid jäta osa, kus oli URL. Selle asemel, et inimesed saaksid annetada ülalnimetatud konkreetsele veebisaidile, palusid nad kõik soovijad annetada täna. Pärast seda tunevalt Thunderbirdi kogukond rahustas. See oli ettevõtte jaoks üsna miski. See on ka midagi, mida nad ei peaks kordama.

Teine viis, kuidas nad suudaksid probleemi taastekkimist takistada, on lingi lisamine laiendusega cm_dontconvertlink. Andmepüügi märguanded töötavad, proovides sobitada URL-i kehas URL-iga, mida ta proovib linkida. Kui need ei sobi, hoiatab hoiatussüsteem seda andmepüügikoormusega ja seetõttu kuvatakse need märguanded. Lisades ülalnimetatud laienduse linkile, teavitab rakendus seda linki ei jäljenda ega tee seda jälgitavaks. Ühesõnaga, nad lihtsalt jätavad selle üksi. Sellest tulenevalt ei lahkne selline lahknevus nagu Thunderbirdiga määratud e-posti aadress.

Lahendus on ainus negatiivne külg, et kõik klikid e-posti lingidest ei ilmu kampaania jõupingutustele. Neid ei näidata ka analüüsiaruannetes.

Looduse moraal on Thunderbirdi juhtumi puhul see, et inimesed, ettevõtted või ettevõtted ei peaks sisaldama e-kirju ükskõik millises e-kirjas, mida nad soovivad saata. Kui see peab neil seda tegema, peavad nad URL-i jälgimise välja lülitama. Vastasel juhul võtab Thunderbird meetmeid ja käsitleb seda meilisõnumit rämpspostina .

November 28, 2017