Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: miks online pettused ilmnevad?

1 answers:

Online-pettus on muutunud e-kaubanduse sektori suurimaks ohuks. TavaliseltVeebihaldurid saavad pettuse ohtu, kui nad saavad esimese tagasimakse. Kuigi selline pettuse vorm on paljudes piirkondades tavalinemaailmast, kannab U.S. veebikokkupõrke peamiste kaotuste koormus - ad hoc analysis meaning.

Interneti-pettus on erinevatel põhjustel tavaline. Max Bell, kliendi edujuht Semalt ,on kohandanud kõige olulisemad veebipõhised pettuse faktid eesmärgiga aidata teil rünnakuid lahendada.

Varastatud krediitkaardi andmeid on lihtne osta. Interneti-pettus ei ole esmatähtisküsimus õiguskaitseorganite loetelus, sest piisavate tõendite kogumine ja selliste juhtumite süüdistuse esitamine on keeruline. NaguSelle tulemusena on süüdistuse esitamine väga haruldane.

Kuidas toimib veebipõhine pettus

1. etapp:

Krediitkaarditeavet varastavad üksikud küberkurjategijad või suur võrkprofessionaalsetest häkkeritest.

Tavaliselt ründavad üksikud häkkerid või kriminaalsündikaadid ettevõtteid ja organisatsioonesaada mis tahes vormis finants- või isikuandmeid. Kui nad omandavad vajalikud andmed, müüvad nad mustad turud. Rohkem andmeidhäkkerid on umbes kaardiomaniku kohta, seda kõrgem on informatsiooni hind musta turul.

2. etapp:

Varastatud andmed müüakse kolmandale osapoolele.

Suurem osa ajast, inimesed, kes varastavad isiklikke või finantsandmeid, ei ole ühesugusedinimesed, kes seda teavet kasutavad. Tavaliselt, mida suurem rünnak, seda tõenäolisem on tõenäosus, et algne häkker kasutaks andmeid pettuste tegemiseks.

3. etapp:

Petturid kontrollivad ja tühjendavad kaarti.

Kui petturid saavad krediitkaarditeavet, eraldavad nad aktiivsed kaardid vaigistamatakaardid. Et teada saada, kas kaart on aktiivne, petturid teevad väikese ostmise veebis. Kui tehing on edukas, hakkavad nad lõppemakrediitkaart.

Sõltuvalt sellest, kui palju on häkkerite käsutuses, võivad need ära jättakui seaduslikult omanikud kaardi ja isegi võita online pettuse filtrid oma mängu.

Miks internetipettuste eest vastutusele võtmine on haruldane

Häkkerite lisamine raamatule on sageli ülesehitusülesanne mitmel põhjusel. Esiteks, anuurimine peab ületama riigipiire ja rahvusvahelisi piire, mis põhjustavad jurisprudendi probleeme.

Teiseks on veebipõhise pettusega seotud tõendeid alati raske koguda. Mina, keskujutab endast kaardiomanikku, registreerib uue e-posti aadressi ja rendib postkasti vale nime all. See jätab väga vähe tõendeid linkimisekskuritegu pettuseks. Selle tulemusena ei pruugi õiguskaitseorganitel olla piisavalt tõendeid kuriteo sooritamiseks.

Lisaks peetakse e-kaubanduse kuritegevust sageli vähese prioriteediga probleemiks.Seda seetõttu, et varastatud keskmine raha on sageli madal. Samal ajal ei pruugi ohver olla valmis pettust tegemaeriti kui kaardi omanik on taganud kaardi väljastava panga tagasimakse. Ja kui võrrelda keskmistraha kogus e-kaubanduse saidid kaotavad pettuse juhtumite puhul, mida FBI ja teised õiguskaitseorganid arutavad oma saitidel, alustadet mõista, miks e-kaubanduse pettus on nende asutuste jaoks esmatähtis. Põhimõtteliselt ei ole sellised asutused nagu FBIignoreerivad selliseid juhtumeid, pigem neil ei ole piisavalt töötajaid nende küberkurjategijate hõivamiseks.

November 28, 2017