Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: loenduse veebisait Hack Attack ja selle tagajärjed

1 answers:

Aruanded näitasid, et välismaised häkkerid olid Austraalias rahvaloenduse tagajärjel. TheAustraalia statistika büroo on algatanud süsteemi sulgemise, et säilitada andmete terviklikkus. Edasise uurimise käigusväitis büroo, et online-loendusvorm oli nelja hajutatud DDoS-rünnaku ohver, mis kõik olid eriomased ja erinevad.

Nik Chaykovskiy, vanem kliendi edujuht Semalt ,selgitab, miks sellised asjad juhtuvad.

DDoS-rünnakud

Rünnak püüab kasutajatel saidi kasutajatele kättesaamatuks, kui ta seda rohkem vette toobkui ta suudab hakkama saada. Veebisaidi teabenõuded läbivad serverit, mis kinnitab ja võimaldab üksikisikul lehte vaadata - best mysql query builder.Kuid see võib käsitleda ainult teatud arvu taotlusi. Ülekoormus võib põhjustada serveri avariide täielikku riket, muutes saidiajutiselt kättesaamatu. DDoS-i rünnakud sõltuvad paljudest seadmetest, mis levitatakse kogu maailmas, seega on nimi "levitatud". Rühmadomavahel ühendatud seadmed on tuntud kui "bot-võrgud", millest igaüks on nakatunud pahavara, mis annab häkkeritele serveri sisselogimisega juurdepääsu.

DDoS-i kasutamise põhjused

Häkkerid võivad DDoS-rünnakuid kasutada mitmel põhjusel. Nende hulka kuuluvad:

  • Hacktivism. Hacktivistid kasutavad selliseid rünnakuid teatud eesmärkide vastu suunatud protestide vastu..
  • väljapressimine. Küberkurjategijad kasutavad seda meetodit raha omandamiseksvahetada käimasolevate rünnakute peatamiseks.
  • Ettevõtluskonkurss. DDoS ei pruugi olla õigustatud äritavaks, kuid see onmõnikord kasutatakse võistleja veebisaidi toimivuse katkestamiseks või katkestamiseks.
  • Script Kiddies. Mõned võrgukasutajad kasutavad veebipõhist vandetõotust ettevalmistatud skriptidenamängijate tegevus

Mis oleks hackers saavutanud loenduse DDoS?

Kõigepealt peame mõistma, et häkkerid peavad olema teadlikud võimalikestloenduse saidi haavatavused. Tõenäoliselt oli see tingitud raskest liiklusest. Sellest tulenevalt on sait üha enam muutunudülemere häkkerite sihtmärk, mis näitab, kuidas Austraalia valitsuse süsteem on rünnaku suhtes altid. See võib olla ka vastus suurenenud kasvuleavalikud märkused nende turvalisuse ja privaatsuse kohta. Ka Andy Hurrenil oli samasuguseid tundeid, uskudes, et tegemist olisuuremahulise riikliku veebisüsteemi kaitsmise suutmatus. Kuid rünnakute motiveerivad põhjused on vähem tõenäoliselt raha või andmed.Teised võimalikud põhjused on rahul välismaiste häkkeritega, kes ei nõustu süsteemi või keegi, kes soovis näidata oma häkkerite oskusi.

Kas andmekaitse?

DDoS-rünnak keskendub peamiselt selle katsetele saidi krahhi korral. See ei ole suunatudsaidil sisalduvad andmed. Kuid mõned ründajad võivad kasutada DDoS-rünnakut, et nad toimiksid kõrvalekaldumisega, millest nad saavad nüüd siphonida äravõrgu kasutajaandmed, näiteks TalkTalk telekommunikatsiooniettevõtte juhtum.

Tulevased kaalutlused

ABS usub kindlalt, et loenduse saidi krahhi peamine põhjus on DDoS-i rünnak.Seal võib olla hulgaliselt põhjuseid, kuid kuna ABSil on rohkem teavet ja ta teab, mida otsida allika kindlaksmääramisel ja ulatustkahjust. HÄRRA. Hurren, kes on küberjulgeoleku ekspert, selgitas, et Austraalia signaalide direktoraadi ja asjakohaste vestluste vahelesidusrühmad on juba kujundanud. Ründe allikas võib olla lihtne, kuid rünnaku keerukus võib seda põhjustadasõrmejäljed neile väga raskeks.

November 28, 2017