Back to Question Center
0

Semalt ekspert - Kuidas veebipõhise pettusega seotud teated töötavad?

1 answers:

Varastel on lihtsam kontrollida virtuaalseid rahakotte, mida inimesed veebis oninterneti kaudu. Kui nad omavad valdust, kaotavad nad selle sisu, ilma et omanik seda mõistaks. Neile on olukord halvemkes ei tea, millal nad hakkavad pettuste ohvriks saama. Aastaks 2000 oli probleem nii laialt levinud kui Ameerika Ühendriigidtulla välja Interneti kuritegude kaebamise keskus (IC3) - registration renewal florida. IC3 tegutseb kliirimiskeskuse vahendusel, mis võtab vastu ja viib läbi kõik pettusekaebused jainternetiga seotud aruanded.

Kliendi edukuse juht Semalt Digitaalteenused, Max Bell, pakuvad väärtuslikke ideid veebipõhise pettuse kohta ja selle vältimist.

Internet kui varguste mänguväljak

Kuna veebi teenib teabeallikana, on see suurepärane platvormmillest petturid võtavad ära oma ohvrid. Pettus viitab valedele tõele või varjata olulisi fakte, mis viivad ohvrite kättevõtma meetmeid, mis lõpuks neile maksma lähevad.

Identiteedivargus ja pettus

Isegi ettevaatlikud inimesed on identiteedivarguste ohvrid. Pindamine on protsess, miskasutab pärast ostude sooritamist kasutajatele krediitkaarditeabe ebaseadusliku salvestamise ja allalaadimisega elektroonilisi seadmeid. Eelkeeldamine on siis, kui keeginõuab kaardiomanikku, kes teeseldes, et ta on ettevõtte esindaja, ja taotleb isikuandmete esitamist andmete ajakohastamiseks. Kui vargad varastavadidentiteedi abil saavad nad kasutada pettuse läbiviimiseks teavet, tehes nimele võltsitud ID-d.

Kasutajad saavad end kaitsta, purustades kõik e-kirjad ja kviitungid, mida nad ei vaja.Lisage privaatsetele meilidele kaitselülitid. Kui keegi kardab krediitkaardi kadu, peaksid nad selle asemel maksma. Ära tee kunagi väljaisiklikud andmed olenemata olukordadest.

Haigekassa isikuandmete pettus

Kaotatud või varastatud kindlustuskaardid võivad ilmneda pettusejuhtumites. Petturid jätkavadmuutuda keerukaks nagu 2004. aasta juhtum, kus kokku on maksmata kindlustusnõudeid 30 miljonit dollarit. Kindlustuse identiteedipettused võivadtuleneb telemarketingist, rämpspostist või pettunud töötajatest. Viimane võib luua patsiendiandmete kohta eksitava teabe jälje..

Inimesed peaksid kindlustama oma meditsiinilisi andmeid, kindlustusteavet ja muudpaberitöödega varastest eemal. Kogu kasutamata kindlustusnivoo numbrid vajavad purustamist. Patsiendid peavad hoiduma tervise tervise allkirjastamisestkindlustustõendid. Nad peaksid teadma, kui palju nad võiksid enne tasku välja maksta.

teated muutmise vähendamiseks

Online pettuse hoiatused teavitavad üksikisikuid nendega seotud kahtlasest tegevusestvõimaldades neil sellele kiirelt reageerida. Kasutaja tuvastab konkreetse tegevuse, mida vargad üritavad pääseda. Konto omanik, pank võiorganisatsioon määrab parameetrid selle kohta, millal ja kuidas teavitus aktiveerub ja jõuab omanikuni. Parameetrid teevad võimalikuksorganisatsioonid tegevuse jälgimiseks. Kõik tehingud väljaspool neid parameetreid käivitavad teate. See annab kasutajale võimaluse vastatanad kinnitavad või loobuvad nimetatud tegevusest. Krediitkaardifirmad aitavad ka kasutaja identiteeti ennetada identiteedivarguse vastuteated. Need ettevõtted tähistavad mis tahes tegevust, mis ei vasta omaniku profiilile. Siiski sõltub tehtud tegevus sellest, kas klient onKahtlaste tegevuste kaebuste ja aruannete esitamine.

Meetmete võtmine

Kui ilmneb veebipõhise pettuse märguanne, alustage sellest viivitamatult selleleminimeerida sissetungija tegevust kontol. Seejärel looge krediteerimisaruandele kelmuse hoiatus, mis toob tagasi uue teatise alation olemas uus krediiditaotluse rida. Paluge kaardiettevõttelt koopia vaadata mis tahes tegevus, mida ei ole äratuntav. Mõned ettevõttedpakuvad võimalust külmutada krediidi aruanne. See piirab, kellel on juurdepääs aruandele.

Isikuandmete pettuse aruandlus

Mida varem reageerib pettusele, seda kiiremini saab kontrollidanende andmete kasutamine. Esimesena on esimene samm, mis käsitleb krediitkaardibüroode identiteedivarguste esinemist. Teavitamise korral takistavad nad mis tahesuued konto avaned ohvri nime all. Järgmine samm on hoiatada ametiasutusi.

Kõige olulisem on kontakteeruda krediitkaardiettevõtetega. Võib ollapeavad muutma kontosid, logisid ja paroole. Ka telefonifirma kontakteerumine võib töötada omaniku eeliseks, kuna need võivad aidata teavitadamis tahes muudatuste kasutaja. Nad aitavad jälgimise avaldusi ja aruandeid.

November 28, 2017