Back to Question Center
0

Semalt Ekspert kinnitab, et peate lugema veebipõhiste pettuste ja pettuste kohta - Siin on miks

1 answers:

Online pettust nimetatakse tihti Interneti-pettuseks või pettusena. Selline pettusilmub mitmes vormis, näiteks e-posti rämpssisu. Võltsitud postitranspordi korralduste kasutamine on kümme kuni kakskümmend aastat vangistusesAmeerika Ühendriikides. Petturid teeseldavad sageli heategevusorganisatsioonide esindajaid ja otsivad teie abi nende ohvrite abistamiseksloodusõnnetused, terrorirünnakud, piirkondlikud konfliktid või epideemiad. Kui olete Interneti-kelmuse ohver, on oluline, et saataaruanne Austraalia küberkuritegevuse veebipõhise aruannete võrgustikule (ACORN) võimalikult varakult - goodyear 215/55r16 93v efficientgrip performance plus. Sellele võrgule tehtud aruanded on politseisse edasi suunatudvõi luureagentuurid võimalikuks uurimiseks.

Jason Adler, Kliendi edukuse juht Semalt ,keskendub veebipõhiste pettuste tüüpidesse, mille eesmärk on aidata teil rünnakutest kaitsta.

Kõige tavalisemad veebipõhiste pettuste tüübid on internetipanga pettus, pettused, identiteedivargus,ja ostude ja oksjoniteenuste pettus.

Internetipanga petuskeemid

Seda määratletakse kui võimalike ebaseaduslike vahendite kasutamist isiklike varade hankimiseksteave, vara või raha eraasutus või häkker. Kõige levinumad Internetipanganduse pettused on müla värbamine jaandmepüük. Häkkerid kasutavad teie üksikasju pääsemiseks sageli teie tundlikku teavet, näiteks parooli või kasutajanime. Nad võivad sellist teavet saadateie tahvelarvutid, mobiilseadmed või sülearvutid, saates pahavara ja viirused.

Nendel päevadel kasutavad paljud inimesed oma mobiiltelefonidele ja nutitelefonidele juurdepääsu pangalekontod. Kurjategijad teavad, et neile võib olla raske teie teabele juurde pääseda. Nii saadavad nad võltsid e-kirju või paluvad teil klikkida konkreetsellingid, konfidentsiaalse teabe avaldamine. Sa ei tohiks vastata tundmatutele meilidele. Samuti on oluline, et te ei klõpsaks tundmatutel linkidelja ignoreerige inimesi, kes hoiavad teie manuseid saates.

Teisalt on andmepüük katse saada tundlikku teavet, nagu näitekskasutajanimi, parool, PayPal ID ja krediitkaardi andmed, varjates elektroonilises suhtluses usaldusväärsed üksused.

Spetsiaalsed rämpspostifilterid aitavad vähendada teiega jõudvate andmepüügirünnakute arvupostkastid. Samuti võite oma teabe salvestamiseks salvestada viirusetõrje või pahavara tarkvara. AFP soovitab, et te ei vastaksrämpsposti ja kustuta need nii varakult kui võimalik. Kui teil on manuseid, ei peaks te neid manuseid avama, kuna need võivad sisaldadasoovimatud programmid või viirused.

Ostude ja enampakkumistega seotud pettus

Häkkerid kasutavad sageli uusimat tehnoloogiat, et luua võltsitud jaemüüjate veebisaite, mis välja näevadnagu kuulus online jaekauplused. Nad kasutavad üha uusi inimesi meelitama keerukaid paigutusi ja disainilahendusi. On oluline, et te ei tee sedasisestage oma isiklikud andmed, krediitkaardi andmed või PayPali ID sellistesse veebisaitidesse. Kõikidel võrgupakkumisaitidel kehtivad ranged eeskirjad ja eeskirjad.Petturid ei saa teid nende veebisaitide kaudu rünnata ja nad teavad, kuidas tegeleda inimestega väljaspool enampakkumiste saite. Võite konsulteeridaAustraalia konkurentsi- ja tarbijakomisjoni veebipõhiste pettuste riskide minimeerimiseks. Kui kasutate oksjoni veebisaite nagu eBay, siis nad teevad sedaärge küsige midagi oma krediitkaardilt või PayPalilt.

Üldnõuanded

Kui olete saanud kahtlasi e-kirju, on kõige parem ja lihtsam viis kustutadaneid võimalikult varakult. Samuti on oluline, et te ei klõpsata nende e-kirjade kaudu saadetud manuseid.

November 28, 2017