Back to Question Center
0

Semalt ekspert häkkimise rünnakute kohta - Kuidas ja miks?

1 answers:

Kuna rohkem inimesi pöördub Interneti kasutamise poole, on tekkinud ühine oht - häkkimine.Esialgu viidati mõistele arvuti süsteemide ja programmeerimiskeelte õppimise protsessile. Aja järgi võttis sõna kurjategijamis tähendab arvutivõrgu või süsteemi turvalisuse möödumist.

Igor Gamanenko, üks juhtivaid eksperte Semalt ,võtab põhjaliku ülevaate rünnakute häkkimise põhjustest ja eesmärkidest.

Üldiselt on veebisaidi häkkerid viie tüüpi rünnakud võrkude ja arvutite vastu. Need sisaldavad:

1 - korres 3. Distributed Denial of Service (DDoS) rünnakud

Need on mõeldud kompromissiks süsteemide jaoks, millel puuduvad piisavad turvaelemendid jakeskenduda avatud sadamatele ja võrguühendustele. Tavaliselt püüavad DDoS-i rünnakud süsteemit õõnestada, saates mitu taotlustmis põhjustab võrgu või süsteemi katkemise või seiskamise. Sellele vaatamata on enamik süsteeme rünnakute vastu ja kergesti taastuda.

2. Trooja hobune

See on tarkvara, mis on varjatud tähtsa vabavara või jaosvara vahendina. Varjatud tarkvaraon veebimeister, kes ei tea, mida tarkvara tegelikult sisaldab, teadlikult installida.

Tavaliselt sisaldab tarkvara selliseid funktsioone, mis võimaldavad teie süsteemi tagaukse avamistvolitamata juurdepääsu teie süsteemile tarkvara kasutamisel. Teise võimalusena on tarkvaral käivitusläbilask, mille määravad kindladsündmuste või kuupäeva järgi. Pärast käivitumist lülitab tarkvara välja oma süsteemi või võrgu. Spyware on vähem kahjulik tarkvara, mis onmida tavaliselt kasutatakse andmete kogumiseks, mis hiljem turustusettevõtetele müüakse.

3. Viirus

See on enim levinud oht veebihalduritele. Kõige põhilisel tasemel on see apahatahtlik programm, mis on võimeline end replikatsiooniks. Viiruse peamine eesmärk on rünnata ja hävitada hosti süsteem..ÜhinePahatahtlike programmide näited hõlmavad Frodo, Cascade ja Tequila.

4. Veebilehed

Need on varjulised saidid, mis kasutavad teatavates veebitehnoloogiates turvaprobleemeet teie brauser võtaks volitamata tegevusi.

5. Uss

See on ise kopeeriv pahavara, mis hoiab teie süsteemis väärtuslikke ressursse kuni selle ajanimuutub ülekoormatuks ja töötab. Virmid on mõeldud spetsiifilistele arvutisüsteemidele, mis muudavad need mõned süsteemid ebatõhusaks.

Niisiis, miks veebisaitide häkkerid tegelevad nende pahatahtlike tegevustega?

1. Oma süsteemi juurdepääs ja kasutamine ebaseadusliku tegevuse Internet Relay Vestlusena, kunahäkkerid osalevad tihti ebaseaduslikus tegevuses, peavad nad oma toiminguid varjama. Selleks võtavad nad üle servereid ebaseadusliku sisu salvestamiseksvõi kommunikatsiooni eesmärgil.

2. Varastada teavet.

3. Lõbu ja meelelahutus.

4. Ettevõtte vallandatud või pahatahtliku äritegevuse eest vastutavatele kättemaksu tehnoloogiatele on konkurendidtõenäoliselt teostab teie süsteemi kättemaksu rünnaku.

5. Reklaamimiseks - mõned häkkerid armastavad avalikkust ja teevad kõik märki.

6. Mõnel juhul katsetab või testib süsteemi, siis teevad veebimeistrid IKT eksperteet kontrollida nende süsteeme, et tuvastada oma nõrkused, et aidata julgeolekut parandada.

7. Tänu häirele, mida nimetatakse Aspergeri sündroomiks. Inimesed, kes seda tingimust põevadon antisotsiaalsed, kuid neil on piisavalt aega keskenduda probleemile väga pikka aega.

8. No uudishimu..

9. Kontrollida, millised on kolleegid, abikaasad, ettevõtjate konkurendid või pereliikmed.

10. Õnnitlemise õiguste saamine

11. Intellektuaalse väljakutsega.

12. Rahalise kasu saamiseks - kuigi enamik veebisaitide häkkerid ei tee seda raha, mõned küberjärgsedkurjategijad tegelevad krediitkaardipettustega.

Inimesed, keda ohustavad pahatahtlikud rünnakud

  • Interneti-turvasfirmad - neil ettevõtetel on nende turvalisus kõige paremhäkkerite jaoks atraktiivne eesmärk.
  • Kõrge profiiliga ettevõtted - erakondlike veebisaitide ja rahvusvahelised korporatsioonid onharrastavatele häkkeritele, kes püüavad hiilustada õigusi.
  • Igaüks, kellel on saidi ehkki e-kaubanduse saidid, on enamasti suunatud küberkurjategijatele,häkkerid ei suuda ära hoida haavatavaid süsteeme.

Kuidas veebisaidi turvalisus on kahjustatud

Koduleheküljed häkkimine võib olla väga põnev. On selge, et ähvardatud ettevõttednäitas häkkimist, kuid ei uskunud, et nakkus laieneb nende veebisaitidele. Juurdepääs teie ettevõtte kontrollile tähendab sedapalju. Juurdepääsu saamiseks teeb häkker teie kasutajanime ja parooli proovide rida. Teie mandaadid võidakse üle kandahäkkerist pärineva nõuetekohase pealtkuulamise kaudu ühelt leiutuselt teisele.

Teine võimalus häkkida on tarkvara haavatavuste tõttu. See ei olepeavad olema teie installitud tarkvara, aga ka teie brauserid. Häkker võib oma mandaadi juurde pääseda, võttes kontrolli oma brauseri üle.

Veebisaidi omanikuna peate tegema tööd veebisaidi kaitsmisegahäkkinud Tähtis, kuidas külastajad teie ettevõtte veebisaidile pääsevad, on üks aspekt, mis aitab teil saidi kaitsta. Veenduge, et eiMandaadid kuvatakse. Tee saidi kasutajasõbralik, jälgides oma veebisaidi turvalisust.

November 28, 2017