Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: 4 tüüpi veebipõhise kuritegevuse näpunäiteid, mida täna võite täita

1 answers:

Kuna internet on jätkuvalt seotud paljude arvutite, häkkerite ja muude küberkurjategijategajätkata oma vajaduste täitmiseks uute meetodite väljatöötamist. Tööriistad, mida häkkerid kasutavad, saavad tehnoloogia paranemisest kasu. Kui meteevad veebisaite, vähe kaalume asjaolu, et häkker võib arvutisüsteemist ära võtta palju väärtuslikku teavet. Tulemusena,teie e-kaubanduse veebisaidi ja teie klientide turvalisus sõltub suuresti administraatorist.

Nendest juhtudest eemalehoidmiseks on alati oluline lisada mõned konkreetsedteie veebipõhiste ja arvutirakenduste meetmed. Sellepärast on Ross Barber, kliendi edujuht Semalt ,on määratlenud kõige arvuti tüüpi pettuste kõige populaarsemad tüübid:

1 - atlantis 2 0 3ohm coils frozen. Andmepüük

Selle kuriteoga kaasneb võltsitud või kloonitud veebilehtede kasutamine. Häkker või küberkurjategijaMotiivi taha võib luua lehti, mis on identsed konkreetse veebivormi või sisselogimisvorminguga. Selle kanali järel on scammersiis otsib võimalusi, kuidas ohvrid nende lingid klõpsavad. See meetod on eriti oluline isikuandmete, näiteksparoolid ja krediitkaarditeave.

2. Häkkimine

Häkkimine on üks vanemaid Interneti-pettuse juhtumeid. Häkkimine hõlmab ebaseaduslikkusisenemine arvutisüsteemi ja mõne tüüpilise ebaseadusliku tegevusega süsteemis. Peamiselt kõik häkkimise juhtumid hõlmavad haavatavaid kavatsusihacki mängija taga..Häkkimine hõlbustab kõige massi kuritegusid ja pettusi. Näiteks võivad häkkerid pääseda juurde erinevatele pankadelesisselogimine erinevates tähemärkides. Need sisselogimisandmed võivad olla kättesaadavad pimedas veebis üksikisikutele arengumaades, kes raha edastavadjäljetult.

3. Identiteedivargus

Isikuandmed võivad lekkida arvutisüsteemi kaudu väga kiiresti. Näiteks,häkkerid saavad kasutada lihtsaid võtteid nagu SQL Injection ja saada siseneda andmebaasi, mis on täidetud asjakohase kliendiandmetega. Tulemusena,häkker saab muuta, laadida, alla laadida või kustutada haavatavas veebiserveris olevaid faile. Pealegi võib häkker teha ka ebaseaduslikke toiminguidnagu näiteks isikuandmete varastamine muude Interneti-pettustegevuste kasutamiseks.

4. Veebilehe kloonimine

Mõned küberkurjategijad võtavad oma oskused kaugemale rämpsposti. Näiteks sealon juhtumid, kus häkkerid loovad veebisaite, mis on teise saidi duplikaadid. Selle triktsiooni taga olevad standardlikud kavatsused võivad sisaldada mõningat vajadustrünnata haavatavaid isikuid. Muudel juhtudel viivad inimesed mõne oma kloonitud poe lehele sisse ostmisega, vaid varastavad palju rahanendelt. Muudel juhtudel võib isikuandmete levimine ka häkkeritele sellisel viisil lekkida.

Järeldus

Interneti-pettuse juhtumite arv kasvab pärast arvutisüsteemide arengut.On palju juhtumeid, mis hõlmavad inimeste küberturbeoperatsioonide tegemist ohustatud riigis. Kõigil neil juhtudel on inimesi häkkeridja petturid mängivad kriitilist rolli. Arvutite petmistüüpide ja vormide tundmine võib olla kasulik süsteemi toimimisele. Sissemuudel juhtudel on arvutipõhised pettused aluseks, mille kaudu inimesed saavad leida ja automatiseerida hõivamise, näiteks andmepüügi käigus. See juhend võib aidata veebihalduritvõi blogija suurendab täieliku häkkimise eest võetavate meetmete turvalisust.

November 28, 2017