Back to Question Center
0

Semalt Eksami veebipõhiste pettuste kohta - Mis kuidas

1 answers:

Interneti-pettuse levimus suureneb. Täna, kui vaatate seda monitorilihtsalt ei saa öelda, kes on tõeline ja kes on pettur. Nad (halvad poisid) on õppinud, kuidas varjata ennast ja eitada tuhandeid inimesimeelerahu kaudu oma antics.

Siiski võite end kaitsta - amp flexible super retirement account - core. See on lihtne: tutvuda tavalisegaonline pettused. Jason Adler, ekspert Semalt ,usub, et see hoiab teie konfidentsiaalset teavet, pangateavet ja turvalisust.

Pidage meeles, et kunagi ei saadeta raha ega avaldaks krediitkaardi andmeid kellelegi, keda te ei tea ega usaldate.

romaan kelmuse

Tutvumislehed on aidanud tuhandeid leida armastust. Kahjuks on mõned halvad elemendidvallandanud veebisaidid valesse tähelepanu. Ole ettevaatlik. Dating scam on avaldunud legit dating sites ja nendes loodudfliis pahaaimamatuid inimesi. See juhtub:

  • Võltsitud veebisaidil (mis edastatakse legitiimsele) võltsija kohustab teidloo konto, kontakteeruge ja suhelda potentsiaalsete armastajate / partneritega. Selle vältimiseks vaadake saidi saitide arvustusi, et saaksite teada, mis onhea ja mis mitte.
  • Õigustatud veebisaidil loob petturija konto. Nad näevad etteolla huvitatud sind, kuid reaalses mõttes ei ole neil mingit kasu. Seejärel annavad nad haige sugulase või hädaolukorra, mille jaoks nad vajavad raha:millest osa nad paluksid teil kiibi sisse. Teistel juhtudel võivad nad ennast kinkida, siis küsivad nad oma pangaandmeidlubadusega saata teile raha.

Võistlus, loterii ja võistluste kelmuse

See on kaugelt kõige tavalisem e-posti ja veebipõhise kelmuse tüüp. Saad e-kirja või ateate oma sotsiaalmeediakontole, et olete võitnud auhinna, mille võite nõuda, kui maksate oma krediitkaardi andmeid või esitate need.Nad püüavad veenda, et see on maksukohustus või midagi sellist..Ärge eksige. See on jama. See on pettus. Kui saei osalenud üheski loteriis, laupäeval või heategevusel, siis olge ettevaatlik.

Rämpsposti petuskeemid

Need asuvad teie postkastis. Selles kelmuses võib inimene pretendeerida, et ta on huvitatudteie tooted / teenused või see võib olla organisatsioon, kes on huvitatud äritegevustest teiega. Kui nad taotlevad raha töötlemiseksmakse oma lõpus, siis võiksite olla vastik üllatus. Mõnikord küsivad nad oma krediidiandmeid, kuigi sel juhulnad teeselda, et see on teie pank või mis tahes juriidiline organisatsioon, millega tihti suhtlete. Ärge klõpsake mis tahes lingil, kui te pole panka välja kutsunudkinnitada sama. Lisaks sellele võidakse teile tulla ülemakstud petuskeem, mille puhul klient väidab end olevat teenusega enammakstud.Nad paluksid sinult tagasimakset.

Tööhõive kelmuse

Hea näide on kodutöö näide, mis lubab tuhandeidvähe töö eest dollarit. Muudel juhtudel on teil tagatud hea töö, millel on ilus tasu. Kuid on ka saak. Te peate maksma tasutöö turvalisuse tagamiseks. Ära kaota oma raha sellises kelmuses.

Ostu-müük enampakkumise kelmuse

Internetimüügile ja pakkumistele üle minnes on tekkinud pettus:Ostu-müügi enampakkumise kelmuse. Kui te toote pakkumise kohta ei suuda pakkumist võita, lähete oma ettevõttele. Siis saate kelleltki kõnenõudes võitnud pakkuja tagandamist ja nüüd olete pakkumise võitnud. Mida nad tahavad? Tegevus väljaspool platvormi (veebisait). Ära tee sedajulge seda teha. Sul on raha oma raha eest ja te ei saa hinda (mida iganes te pakkumist ootasite).

Kasvataja kelmuse

Selles online-petturid näitab koera kasvataja oma kutsikaid, keda ta onmüüa. Nad saadavad registreerimisdokumendid ja palju pilte. Tehingu lõpuleviimiseks palutakse teil tasu saata, mis seejärel maksabtagastatakse. Lõpuks maksate raha ja te ei saa kutsikat. Nende rida jääb ka vastamata.

November 28, 2017