Back to Question Center
0

Semalt edastab kasulikku teavet Interneti-pettuste kohta ja selle kohta, kuidas ennast kaitsta.

1 answers:

Meretranspordi (kaubaveo) ettevõtted on teadlikud petturitest, kes kasutavad oma identiteeti sotsiaalvaldkonnasmeediumid ja e-kaubanduse veebisaidid, et eksitada tuhandeid ostjaid, kes neid veebisaite ähmastavad.

Nii toimivad nad tavaliselt. Läbi e-kaubanduse veebisaidi saate tuvastadaMis iganes soovite osta, kontrollige ja lõpetage makseprotsess. Seejärel saate ka e-kirja, milles palutakse teil enne saadetise eest tasudasee läheb. Kuid on ka saade: e-kiri ei ole ametlikelt kaubaveoettevõttelt ja raha, mida teilt palutakse makstaei tagastata ja see ei aita teie tellimust töödelda - burglar alarm systems in spain. Muud petuskeemid nagu loterii kelmuse, kus teid teavitatakse, et olete võitnud võidukäiguloterii või auhind võistlusel, mille te pole kunagi osalenud.

Kaubaveoettevõtted ei paku kolmandate osapoolte (tingdeponeerimiskonto) teenuseid. Sellisena ei tohi ollamagus rääkis juhtmevabastustest kellelegi. Sa võid minna Interneti-kelmuse juurde.

Ross Barber, Semalt Kliendihaldur, soovitab arvestada järgmise teabega. Isegi kui saadetise number on määratudsaadetis, ärge laske end petta. Toode võib olla teie ostukorvis, kuid see ei pruugi olla kaubaveo käesettevõte. Kui teil on kahtlusi, võtke ühendust laevandusettevõttega või külastage oma ametlikku veebisaiti. See teeb kindlaks, et laevandusettevõtekas tema valduses olev toode on..Siis võite olla kindel, et teie kaup teiega jõuab.

Laevandusettevõtted teevad kõik endast oleneva, et vältida veebipõhiseid pettusi.Nende klienditeenindus, juriidilised ja turvalisusosakonnad teevad tihedat koostööd, tagamaks, et teie (klient) teaksite kõik petuskeemid ja kuidasneid vältida. Lisaks teevad nad koostööd selliste rahvusvaheliste organisatsioonidega nagu eBay, Amazon, Western Union ja isegi valitsusedasjad töötavad sujuvalt.

Mida peaksite tegema, kui olete ohver?

Selleks et vajalikud ametivõimud saaksid pettusega veebisaidi sulgeda, peavad nadlootke teid kahtlaste tegevuste kohta. Saatke e-kiri etteantud aadressile. Pidage meeles, et te ei saada ühtegi teatistsaatke meile. Samuti võib olla hea mõte teatada sellest kohalikele omavalitsustele politsei suhtes. On juhtumeid, kuson viinud arreteerimiseni. Bändi taga olevate vaenlastega saate nautida veebipoodide mugavust.

teadlikkuse tõstmine

Nagu öeldud, on vaja eelkõige kõiki online pettuse juhtumeid teavitadalaevandusettevõtjatega seotud küsimused. Avalikkuse teavitamisel sellest ähvardusest on need juhtumid kindlasti minevikuga seotud. Siin onmõned võrgupettuse vältimiseks kasutatavad meetmed:

  • > eri sidusrühmade kohtumised, mis püüavad seda probleemi lahendada
  • > regulaarsete uudiskirjade avaldamine
  • > suunised selle kohta, kuidas kaupade laevandusprotsess toimib. Nii saatekergesti pettuse kohta.

Kokkuvõtteks tagage, et räägite sõbrale sellest, mida te õppite, nii et ka nemad seda teeksidmitte saada ohvriks.

November 28, 2017