Back to Question Center
0

Semalt: E-kaubandust mõjutavad pettused

1 answers:

Kurjategijad tunduvad huvitatud alternatiivsetest maksemeetoditest, mida nad teenivadideaalne koht pettuste käitlemiseks. Alates 2013. aastast on e-kaubanduse pettusejuhtumid kasvanud 19% võrra iga 100 $, 5,65 dollari eestsenti minna petturid.

Järgmine artikkel, Max Bell, Semalt Kliendihaldur, selgitab kõige tavalisemaid e-kaubanduse pettusi.

isikutuvastus

Need hõlmavad 71%, 66% andmepüüki ja 63% vargust - mobile application development.net. Ründajad enamastisihtida krediitkaarte. Siin on eesmärgiks viia läbi teistsuguse identiteediga tehinguid, sest uue identiteediga tutvumine on tüütu.Petturid suunavad isikuandmeid, mis võimaldab neil neid online-tehinguid teha. Andmepüük on laialt levinud meetodkala veebisaitidelt klientide kohta. Pharming on meetod, mille abil ründaja manipuleerib veebisaidiga, et suunata kliente aantud veebisaidilt, kust kasutavad paroole, mille abil nad kasutavad kellegi identiteeti. Rünnakud e-kaubanduse pakkujatele japahavara kasutamine rünnakute veebisaitidesse kuulub ka sellesse kategooriasse. Man-in-the-kesk rünnakud on keerukamad ja hõlmavad siphonimistAndmebaaside ja kliendi vahelise suhtluse kaaperdamine.

sõbralik pettus

Siin tellivad kliendid kaupu ja seejärel kasutavad maksejõuetuse vormi nagu "a"otsekorraldus või krediitkaart. Seejärel algatab ta tagasivõtmise, väites, et nende konto andmed on häkkinud või varastatud. Need tüübidklientidelt ekslikult hüvitatakse, kuid hoiavad kaupu või teenuseid. See käib käsikäes ümberlaadimisega, mille korral klient seda ei teesoovite kasutada oma füüsilist aadressi kohaletoimetamiseks. Pigem kasutavad nad vahendajaid, kes kasutavad oma andmeid toote omandamiseks..

puhas pettus

Sellisel juhul kasutab häkker ostmise tegemiseks krediitkaarti, kuid sellega manipuleeritaksepettuse tuvastamise süsteemidest kõrvalehoidmisega seotud tehingute üksikasjad. Petturid nõuavad sellist tehnikatpettustest. See eeldab, et tuvastussüsteemid töötavad ja palju varastatud kaardi omanikele. Seejärel kasutavad nad sedakorrektne teave süsteemi lollitamiseks. Enne õnnestunud puhta pettuse toimumist peavad nad kaardi kontrollima, kas see töötab.

sidusettevõtte pettus

Üks võib kasutada täielikult automatiseeritud protsessi või saada reaalseid inimesi sisseastumiseks kaupmehedenavõltskonto kasutamine. Eesmärgiks on koguda nii palju raha kui partnerlusprogrammides, manipuleerides liiklust või statistikatregistreerimisvormid.

triangulatsiooni pettused

See hõlmab kolme protsessi. Esimene on luua võltsitud poe pakkuminemadalad hinnad nõudlikele kaupadele. Teine samm on kasutada varastatud krediitkaardi andmeid ja kasutada nende krediitidest kogutud nimedkaarte, ostke reaalostidelt. Nad veenduvad, et tarnivad toote kliendiga, et tagada esimese ostuga usaldusväärsus.Lõpuks, petturija kasutab ka varastatud kaardilt saadud teavet edasiste ostude tegemiseks.

Kauplejate pettus

Selline pettus on lihtne: petturid pakuvad kaupu madalate hindadega,kuid ei anna neid kliendile kunagi. Nad aga säilitavad makseid ja ei ole kindlale makseviisile ainulaadsed.

Rahvusvaheline pettus

Pettuste levimus on ühtse süsteemi puudumine ainulaadseksülevaade üle 14 riigi ja erinevate turgude tehtud tehingutest. 52% vaatas suurt pettust kui olulist väljakutsetja sarnane arv ei ole teadlik nende käsutuses olevatest vahenditest pettuse ärahoidmiseks. Keelebarjäärid takistavad pettuste haldamist kõikjalriigid ja üksikisikud.

erinevad seadmed

Pettused osutuvad väljakutseks kõigile kaupmeestele. Kuid kuna nad võtavad vastumitmekanaliline müügikanal, ähvardab oht veelgi süveneda. Kolmandate osapoolte veebisaidid viivad pettustegevusse, millele järgneb mobiiltelefon,ja lõpuks, kaupmehe veebisaidid.

November 28, 2017