Back to Question Center
0

Semalt avab tõe automatiseeritud SEO kohta

1 answers:

Otsingumootori optimeerimine (SEO) on veebisaidi loomise protsessilmuvad indekseeritud orgaanilises otsingus. SEO hõlmab erinevate taktikate kasutamist, mis aitab veebisaidil soodsat positsiooni hoidamõne konkreetse sisu otsingutulemused või väga otsitavad võtmesõnad. SEO on paljude blogijate loomisel juba algusest peale olnudinternetist - staccionata in plastican. Kuid paljud ettevõtted ei mõista täielikult mõne ajutise tehnika piiranguid ega automatiseeritud tehnikate kasutamistSEO kohta.

Automatiseerimine SEO võib olla pikk protsess ja paljud aspektid veebilehe arendaminevõib vajada mõnda muud inimest, va automatiseerimine. Mõne probleemi lahendamise kiire lahenduse idee mõjutab aga järjestustveebilehed seetõttu ei ole otstarbekas ettevõtmine.

Frank Abagnale, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused selgitavad automatiseeritud SEO-ga töötamise suhtelisi tugevusi ja nõrkusi.

automatiseeritud SEO

Tänapäeval on välja töötatud palju tööriistu, mis aitavad teil oma SEO-iga.On olemas tööriistad märksõnade uurimiseks, tagasilinkide analüüsiks, liikluse hindamiseks, aruande genereerimiseks jne. Mis iganes teie otsingumootoris vaja läheboptimeerimine, leiad selle internetist. Viimasel kümnendil on tekkinud palju hõlpsasti kasutatavaid sisu ja veebisaidi haldamise tööriistumis on aidanud paljudel veebisaitidel oluliselt parandada oma positsiooni statistikat. Kuid vaatamata platvormidele on Wix ja WordPress teinud mitmeid SEO-sidtööriistad, aitavad nad harva inimestel oma veebisaitide kõrget hinda. Seetõttu pole kõigile ettevõtetele võimalik kasutada üht lahendustSemalt soovitab välja töötada individuaalsed SEO strateegiad, mis sobivad igal konkreetsel juhul.

Kas see tähendab, et peaksite seda täpselt tegema?

Kui arvate, et vastus on "jah", pole te lõpetanudVaadake, mis muudab SEO kirja. Alguses Google skannib iga veebi lehte oma otsingupäringute ja selle asukoha määramiseks otsingutulemustes.Seejärel sõltub märksõna edukus sellest, kui tihti see sisu mainiti. Nii oli peidetud tekstitöötluse tehnoloogiaGoogle'i Black Hat'i poolt välja töötatud SEO praktikud, mistõttu Google selle meetodi kasutamisest loobus. Järgnevalt hakkas Google kaaluma selle tähtsustlingid ja nende summa. Seda kasutasid ka veebihaldurid, kes soovisid odavat ja kiiret viisi TOPile, muutes Google'i muudatusistrateegia taas..

Praegu kasutab Google algoritm mitmesuguseid tegureidkonto: lingid märksõnadele sotsiaalse meedia jaoks. Üksiku elemendi kasutamine ei ole teie brändi reklaamimiseks otsingutulemuste TOP-i jaoks piisav.Kuid homme võib kogu selle struktuuri muuta täiesti uue algoritmi kasutuselevõtmisega.

Google ei ole masin. See on ettevõte, kellel on eksperdidpidevalt analüüsida otsingumootori toimivust, veebimeistrite käitumist ja muuta kasutajate mugavus prioriteediks. Seega üks kordnad näevad otsingumootori kasutatavuse vähenemist, rakendavad nad vajalikke muudatusi, et vabaneda saitidest, mis kahjustavad Google'i kasutamist.Iga kord, kui on väljakutse, muutub Google.

Isegi kõige hämmastav automatiseeritud tööriist ei saa sammu pidadaotsingumootori inimtegevuse juhtimine. Teie tööriistad võivad praegu töötada, kuid nädala pärast on need uued juhised vastuolus.Seega, kui soovite midagi, mis annaks teile pikaajalisi tulemusi ja kataks Google'i algoritmi äkilisi pöördeid,SEO amet jääb teie parimaks sõbraks. Töötades tihedat koostööd üksikisikutega, kes teevad SEO, saab õppida palju turusuundumusi seoseskuidas erinevad veebisaidid toimivad.

Näiteks Joost de Valk, asutaja ja loojaWordPressi pistikprogrammiga Yoast SEO lepiti kokku, et vaatamata võimalusele, et paljud olemasolevad tööriistad pakuvad seadistatud ja unustatud meetodit,SEO automatiseerimine on keeruline protsess, mis hõlmab suhteliselt rohkem kui seda. Näiteks masinad ja tarkvara võivad olla ainult tehnilisednatuke SEO osaliselt. Sisuarendus ja viiruslik turundus nõuavad inimestest kõrgema taseme saavutamist, et nad töötaksid.

Kokkuvõte

SEO automatiseerimine on protsess, mis on keerulisem kuivõite arvata. Paljud valged mütsi SEO arendusvahendid lubavad kiiret lahendust ajutistele probleemidele. Siiski on endiselt küllaltki suurosalemise määr sisu arendamisel. SEO tööriistad on hädavajalikud ja muudavad elu enamuse vajalike ülesannete jaoks lihtsamakstehniline. Sellest hoolimata ei garanteeri nad otsingutulemustes # 1 positsiooni: parimal juhul hoiab see teie saidi kukkumist madalamalkuid see kasu läheb ka pärast algoritmi muutmist.

Ükski automaatprogramm ei taga raske töö asendamistkaasatud sisuarendusega seotud ülesannetesse nagu sisutöötlus, sissetulevate linkide ja märksõnade valimine, kuna seda ei saa õigesti saavutadamasinate abil. Täielikult automatiseeritud lähenemisviisi kasutamine tähendab ka paindlikkuse ja kohanemisvõime ohverdamist otsingumootori korraloptimeerimise rutiin muutub äkki. Nii kaua, kuni Google'i juhib ettevõtjad, mitte AI-d, siis koostöö SEO eksperdid jääb teie parimaks positsioonide vallutamise meetodiks.

November 27, 2017