Back to Question Center
0

Semalt Analytics: innovatsioon ja digitaalsed muutused tänapäeva ärimaailmas

1 answers:

Viitab digitaalne ümberkujundamine (tuntud ka kui häire või ettevõtte ümberkujundamine)ettevõtete üleminekud ja nende toimimisviisid tehnoloogiasse, samas kui traditsiooniline juhtimine ka muutub.Digitaalne ümberkujundamine on oluline kõikidele ettevõtetele, olgu siis tegemist väikese, keskmise või suure ettevõttega. Seega võib häire ollatunnistajaks meditsiinis, jaemüügis, tarkvaras, logistikas või isegi automaatika valdkonnas. Uuenduste kasutamine ettevõtluses on võti, mis aitab saavutadasuurepärane digitaalne ärikogemus nii töötajatele kui ka klientidele.

Lisa Mitchell, Kliendi edukuse juht Semalt ,annab ülevaate sellest, kuidas uuendused muudavad tänapäeva ärimaailma.

Parim viis tänapäeva ärimaailmas konkureerida tulebvõime pakkuda kohandatud rakendusi äri mugavusele - php emailer by. Digitaalse transformatsiooni printsiip põhineb täiustamiselkliendikogemus ja tegevuse kulude vähendamine. Kuid digitaalne muundamine on rohkem kui uue tehnoloogia arendamine. See on kaorganisatsiooni kultuuri kohta.

Organisatsioonid peaksid tegelema ettevõtete dünaamiliste nõudmistega, ettevõtete muutustegakeskkonda ja uuendama kaasaegseid lähenemisviise. IT (infotehnoloogia) meeskonnad ja juhid igas ettevõttes peaksid töötama koos marsigapideva arengu suunas, innovatsiooni juhtimine ja ettevõtlusvajaduste rahuldamine. Sisuliselt on see digitaalne muundamine madalammaksab, kiirendab äritegevust, toob kaasa positiivseid muutusi pädevusmudelites, inimestel ja protsessidel ning parandab turustusaega.

Äritegevuse ümberkujundamist juhtivateks teguriteks on turunõudlus, tarbijakäitumine, uuenduslik tehnoloogia ja keskkonnaaspektid. Tehnoloogilised uuendused toovad kaasa tehnoloogiliste ettevõtete ümberkujundamise.Ärilogistika peaks kasutama uut tehnoloogiat, nagu pilv, RAD, Interneti-turg ja suured andmed ning pöörduda pärandussüsteemide poole..Lisaks selleletehnoloogilisi uuendusi tunnustatakse organisatsioonis laialdaselt. Nad suurendavad kiirust, annavad tõhusamaid tulemusi, vähendavad kulusidja tuua väärtust ettevõttes.

Kliendi käitumine on digitaalse muundamise üks oluline tegur.Millised on klientide ootused ja nõudmised organisatsioonilt (ja tehnoloogilised vajadused ärinõuete täitmisel)? Kliendid tahavadparanenud tehnoloogiline võimsus koos lihtsa kasutamise väitega. Sellega seoses peavad ettevõtted tegelema selliste välisteguriteganagu majanduse muutmine, äripartnerite nõuded, turukonkursid ja regulatiivsed seadused. Kliendi nõudmised ja tehnoloogia suutlikkustoitumisel on nõudmised palju olulised. Näiteks on kaks kõige ilmsemat tulemust väiksemad kulud ja paremad võimalused.Veelgi enam, Forrester Consulting Research, mida viidi läbi Accenture Interactive, tõi välja ettevõtete ümberkujundamise peamised teguridkuna klientide rahulolu suurendas ideede kiirust ja kasumlikkust.

Edukas häiriv ümberkujundamine sõltub kaasaegsest organisatsioonilisestkultuur ja digitaalne küpsus. Need üksikasjad on esile tõstetud allpool.

  • Kliendi nõuded. Kliendid ootavad igaühele suurepäraseid kogemusitarne aspekt. Nii veenduge, et teie organisatsioon saavutab tarbijate lojaalsuse ja kliendid räägivad kaubamärgist alati.
  • Protsessi orientatsioon. Töötajate võimendamine ja protsesside digiteerimine paranebandmekesksete otsuste tegemine, mille tulemuseks on üldine toimiv läbipaistvus ja suurem tulemuslikkus.
  • Ettevõtte innovatsioon. Olemasolevate ärimudelite või uute digitaalsete digiteeriminemis ületavad valdavaid ärinõudeid, rahuldavad muutuvaid ärinõudeid ning edendavad uusi uuenduslikke teenuseid ja tooteid.

Kokkuvõtteks võib öelda, et digitaalne muundamine on tõeline muutus, mis põhjustab tormiärimaailmas. Ettevõtte ümberkujundamise mõju ilmneb mitte ainult operatsioonides, vaid ka organisatsiooni kõikidel tasanditelja tööstusstruktuurid. Juhtnöörid ja ärijuhid teevad jõupingutusi, et tagada innovatsioon koos äri ümberkujundamisegasõidavad äri, annavad väärtust ja toovad kaasa produktiivseid muutusi.

November 27, 2017