Back to Question Center
0

Semalt aktsiad "Google'i minu äri" põhitõed Iga SEO meister peab teadma

1 answers:

Paljudel ettevõtetel on füüsilised kontorid ja e-kaubanduse saidid. Klientide julgustamineostu teel füüsilises kaupluses on oluline müügitulude parandamisel. Samuti kasutage otsingumootori optimeerimise (SEO) protsessisuurendada klientide liiklust suurendab müügi väärtust. Google on kasutusele võtnud täidetav rakendus, mis parandab ettevõtte juhtimistasukoha teave. Rakendusele pääseb juurde lihtsa Google'i otsingu abil - where can i buy dilaudid (hydromorphone) 4 mg.

Frank Abagnale, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused pakub rakenduse kirjeldust, et saaksite oma funktsioonid täielikult ära kasutada.

Google'i minu ettevõtte rakenduse tunnused:

  • Kasutaja saab hallata mitu ettevõtte asukohta ühe juhtpaneeli abil.
  • Ettevõtte omanik võib muuta ettevõtte nime, aadressi ja töötunde.
  • Kasutaja saab analüüsida ja vastata klientide arvustustele rakenduse kaudu.
  • Fotode ja postituste värskendamine on Google+ platvormi abil lihtne
  • Kõrgetasemelise analüüsi funktsioon parandab veebis nähtavust ja klientide kaasamist.

Uuendusliku Google'i minu ettevõtte rakenduses on lisavõimalused, mis on atraktiivsedettevõtte omanikule. Need täiendavad võimalused hõlmavad järgmist:

  • Jälgige, kuidas ettevõtet kujutatakse teenustes Google+, Google Maps ja Google'i otsingus.
  • Uurige Google + loodud tulemuslikkuse analüüse.
  • Juurdepääs üksikasjalikele tagasisidele klientide arvustuste ja asukoha kohta
  • Halda asukohti igal ajal..
  • Märkige asukoha ja postiaadresside tsoonid piiratud toiminguid tegevatele ettevõtetele.

Android-rakendus on saadaval teenuses Google Play. Samuti saate iOS-i rakendust alla laadidaApple'i App Store'ist. See on Google'i minu ettevõtte rakenduse tasuta alla laadida või uuendada. Uus Google'i minu ettevõtte rakendus ühendab end SEO-gamärksõnad, YouTube'i rakendus ja Google Analyticsi rakendus, et integreerida uut asukohateavet tuvastamiseks vajalikud andmed või teave.

Google'i minu ettevõtte mõistmine

Jaotis "Google'i minu ettevõtte ülevaade" näitab rakenduse olulisi funktsioone.Google'i minu ettevõtte abileht pakub kasulikku teavet rakenduse kasutamise kohta. Rakenduse kasutamisel pole kulusid. See nõuab ainultkasutaja aja ja andmete värskendamise jõupingutused. Mitu asukohta omava ettevõtte omanik peaks eelistama rahalisi tugevaid asukohtiväärtus või strateegilised eelised. Asukohti saab üles laadida üksikult või hulgi kasutades arvutustabelit, kui need on üle 10 aasta. Äriomanik peaks arendama ärikontot, kui asukohti haldab mitu isikut.

kohaliku otsingu optimeerimine

Kohalik otsing hõlmab SEO protsessi. See on üksikasjalikum kui põhiline Google,Bing ja Yahoo otsingud veebis. Kohalik otsing genereerib kaardistussüsteemide abil tulemusi; näiteks Google Maps, Apple Maps, FoursquareYellow Pages ja Trip Advisor. SEO parandab ettevõtte nähtavust ja online-klientide liiklust. See hõlmab tähtsate andmete jagamistsadu veebisaite. Kohaliku otsinguprotsessi täiustamiseks on vaja tarkvaraplatvormi nagu Google My Business. See on peamineonline otsingumootor maailmas. Rakenduse peamine kaartide platvorm on ettevõtte asukohtade kohaliku otsingu parandamisel kriitiline.

Järeldus

Google'i minu ettevõtte rakendus on kasulik ettevõtte nähtavuse parandamiseks veebis.Kliendiliiklus on alati suur ärisaitidel, millel on tohutu online-kohalolek. Iga ettevõtte omaniku põhieesmärk onet luua veebisaitidele külastanud klientide kõrge müügihinnad.

November 27, 2017