Back to Question Center
0

Saage kaitstud Semalt: kuidas Internet pettused töötab

1 answers:

On olemas mitu vormi, milles pettust tehakse veebis. Väärtpaberid jaBörsikomisjon tutvustab oma veebisaidil mitmeid veebipõhiseid pettusi. Lisa Mitchell, kliendi edujuht Semalt ,on lühidalt lühidalt mõnda neist, keda sind online-rünnakute eest kaitstakse.

Investeerimispakkumised

See on protsess, mille käigus seaduslikud börsibörsid võtavad kliendiga ühendust telefoni teelveenda neid investeerima konkreetsesse laos. Samuti on see meelitanud petureid, kes kasutavad erapooletuid uudiskirju investorite jaoks, kelle ainus eesmärk onvargusest - livre de paie 2017.

Ühised kavad

See hõlmab e-kirjade saatmist juhuslikele inimestele, kes näitavad, et võite saadaväga väike sissetulek. Kõige kuulsam on Nigeeria pettus, kus vajab e-kirja, mis peaks olema hädasolnudteie abi, et suunata mõningaid raha oma kontole. Võlur soovitab kasutada oma pangakontot raha ülekandmiseks, mis on reaalses mõttesnende eesmärk on petta teid juhtmesatasude ja -maksude eest. Kui sa langeksid oma lõksu, kaotate kõik arenenud vahendid.

Investeerimisnõustamine

See toimub Interneti-uudiskirja kirjanike ja investeeringute ühisest pingutusestettevõtted. Investeerimisühingud maksavad need kirjanikud, et nad saaksid kirjutada teavet, mis soodustab investeerimist konkreetsesse ettevõtetesse.Lisaks ei avalda nad, et neile makstakse nende soovituste eest. See kujutab endast erapoolikku teavet, mis on potentsiaalne investoreeldab investeerimisotsuste tegemisel erapooletut.

Oksjon Pettus

See hõlmab veebikaupluste kauplusi. Enamasti toimub see neljal viisil.Esiteks võtab müüja kõik ostjad raha, kuid ei tarni kunagi üldse. Teine võimalus on see, kus müüja annab tootemille väärtus on vähem kui reklaamitud. Sellisel juhul esitab ta toote kohta vale teabe eesmärgiga meelitada rohkem ostjaid. Theklient maksab rohkem. Kolmas võimalus puudutab tarneaja ettevalmistamist. Seejärel edastab müüja hiljem, kui on märgitud. Lõpuks, amüüja ei pruugi teada saada kriitilist teavet, mis võiks mõjutada ostja otsust.

Föderaalne kaubanduskomisjon ja oksjoni pettus

See hõlmab vallatuid müüjaid, kes pakuvad müüja tootele pakkumisitõsta hindu üles, pakkudes kõrget pakkumist, et vältida teisi pakkujaid, seejärel tühistada pakkumised, et saada toode madalama hinnaga ja lõpuks valetadeset nad saavad tooteid reklaamida seaduslikel saitidel madalama hinnaga väljaspool platvormi. Kui nad järgivad süüteo toimepanijaid,nad lõpuks kleepuvad.

isikutuvastus

Ohvri andmeid kasutatakse selleks, et saada selliseid olulisi asju nagu sõitlitsentsid ja krediitkaardid. Kogu saadud krediit makstakse hiljem ohvrile ja pandud rikkumiste eest on registreeritud ohvriajalugu. Ohver saab teada ainult siis, kui nad saavad meelde tuletada, et nad on hilinenud oma trahvide maksmisel.

andmepüük

Rünnak veenab ohvri konfidentsiaalsete isiklike andmete esitamistteeseldes, et see on õigustatud üksus, mida ohver tunneb, näiteks pank.

Cyber ​​Stalking

See hõlmab üksikisiku ähvardamist elektrooniliselt. Seda saab tehakasutades e-kirju, internetti või muid elektroonilisi vahendeid.

November 28, 2017