Back to Question Center
0

Rohkem muret seoses viiruste rämpspostiga! Semalt Expert teab, kuidas seda Google Analyticsist eemaldada

1 answers:

Iga internetikasutaja jaoks on rämpspost tavaline probleem, mis kujutab teie jaoks ohtlikku asiveebisait. Näiteks saavad paljud inimesed e-kirju tundmatutest saatjatest, mis enamasti küberrünnakute taga. Probleem halveneb, kuineed rämpspostiga inimesed sihivad inimesi veebisaitidega. Enamikul juhtudel võib teil esineda mõni viiruslik rämpspost, kus teil on mõni kummitusliikluskohtadest, mille usaldusväärsus on küsitav. Fake traffic from referral rämpsposti ei muuda ja viib viivitamatu avastamise - technology company in lebanon. Rämpsposti saatjadomama keerukaid tööriistu, samuti piisavaid SEO oskusi, et oma motiive õigesti saada.

Google Analytics tähistab liiklust võltsiga, kui kiiresti või kui suures ulatuses suhtleteveebilehega. Rämpsposti saatjad on võimelised tegema valet online-kohalolekut, mis võib muuta need tõeliseks liikluseks eristamatuks.Nad võivad teha võltsitud lehitset, võltsitud tutvustusi, sündmusi, tehinguradade andmeid ja võltsitud sotsiaalmeediat. Enamik neistspämmid juhtuvad Google Analyticsi lehel, mille hostinimi on puudu, nii et nad saavad iga kord uuele juurde pääseda.

Michael Brown, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused annab ülevaate mõningatest nõuannetest, kuidas võidelda viirusliku rämpsposti ja võltsitud liikluse vastu.

võltsitud liiklus

Enamik rämpsposti robottitest on suunatud veebisaidi loomisele nii palju liiklust kui ka tegemiselsait suurendab vaatamiste arvu..Selle tulemusena saavad mõned inimesed sellest võltsitud liiklusest kasu. Näiteks enamik affiliate veebisaitenõuda liiklust otse. See mõju võib tuleviku klientidel kaaluda ostu sooritamist veebisaidil, kus on palju arvamusi võiklientidele. Veelgi enam, liiklus toob usaldusväärsuse, online-konversiooni tegemise südame.

Mõned näpunäited rämpsposti suunamise vältimiseks

Botid on tarkvara, mis on väga täpne ja kiire korduvtööde tegemiselvõrk. Nad võivad täita teatud automatiseeritud ülesandeid veebisaidil nagu inimestel. Teisisõnu, robotid on väikesed robotid, mis võivad mõningaid asju tehahead ülesanded, näiteks veebisaidi sisu indekseerimine o otsingumootorid. Kuid häkkerid kasutavad endiselt neid roboteid oma halva kavatsuse täitmiseks, näiteks:

  • Kommentaarid ja arvamused
  • E-kirjade kogumine veebisaidilt
  • Võltsitud kasutajakontode loomine
  • Pettused tunnevad konkurendi saidi mainet

Kasutage täiustatud botfiltreid, et need saaksid oma kasutajanimest eemale. Mõnesjuhtudel saavad kasutajad oma administraatori paneeli ja muid veebisaidi olulisi haavatavaid osi krüptida. Samuti on tähtis oma teadvustamineklientidel mõnel standardse rämpspostiga. Saate neid salvestada paljudest kahjulikest mõjudest, mida edukad rämpsposti saavad edukaks teha.

Järeldus

Seal on palju online-inimesi, kellel on rasked kavatsused, kes sihivad peaaegu igaüksveebisaidi kasutaja. Saiti omavate inimeste jaoks võivad rämpsposti saatjad ja häkkerid luua kontakti haavatava ohvriga ja varastada väärtuslikke andmeid. GoogleAnalüütikal on võimalik tuvastada ja kõrvaldada mõned nendest viirusliku rämpsposti juhtumitest. Rämpspost sisaldab linke ka pahatahtlike kavatsusteganagu Troojalased ja viirused oma manuseid. Mõned neist saavad admini paneeli hõivata ja varastada väärtuslikke andmeid, näiteks kliendi krediitkaartiteave. Võite rämpsposti vältida, kasutades seda juhendit. Teie veebisaidi turvalisus võib jääda tihedalt ka siis, kui teie veebisait on puhas ja tasutahäkkeritest.

November 28, 2017