Back to Question Center
0

Petturid & ohutus - Pöörake kurjategijaid koos Semaltga

1 answers:

Internet on täis erinevaid inimesi, kellel on palju kavatsusi. Nagu paljud inimesed seadsidkaubanduslikud veebisaidid ja ajaveebid, teised investeerivad oma aega ebaseaduslike toimingute sooritamiseks. Kui me teeme veebisaite,keskendume meie teenuste osutamisele ja kasutajatele tundub, et nad kasutavad teie saiti. Enamik veebiarenduse funktsioonekaasata interneti turundus ja disainifunktsioonid, nagu otsingumootori optimeerimine (SEO), UX arendus ja sisu arendaminestruktuurid nagu veebiarendus.

Vahendid, mida häkkerid kasutavad, on edenevad ja nad muutuvad paremaks ja paremaksvarasematest versioonidest aja jooksul - аватары красные. Oluline on olla teadlik meetoditest, mida häkkerid kasutavad, samuti muid meetodeid, mis võimaldavadhäkkimise valdkond, samuti Interneti-turvalisuse suurendamine. Enamik veebi pettusi pöörleb häkkerite tööde ümberja petturid.

On oluline mõni neist rünnakutest õppida ja neid ohutult hoida.

Jason Adler, Kliendi edukuse juht Semalt ,selgitab tüüpiliste Interneti-pettuste rünnakuid.

kelmuse

See kuritegu hõlmab sõnumite ja e-kirjade saatmist, mille eesmärk ei ole õige.Petturid kasutavad selliseid meetodeid nagu andmepüügi või söötmise ja sulgemise rünnakud. Muudel juhtudel kasutavad petturid potentsiaalselt kahjulikke linkevõi kasutage viirusi. Nad saavad saata troojalaid sisaldavaid manuseid. Pärast nende avamist võivad nad nakatada teie brauserit ja varastada palju kasutaja parooleja muud isiklikud andmed. Tähtis on kasutada täiustatud rämpsposti filtreid ja turvalise e-posti teenuse pakkuja kasutamist..Veenduge oma paroolidegaon tugevad ja pluginad on ajakohased.

SQL süstimine

Selline rünnak kasutab võimalust saada halvasti kodeeritud veebisaite. Mõnedveebisaitidel, mille kood on PHP, on SQL haavatavus. Mõnele andmebaasile võib pääseda kaugjuhtimise teel, kasutades seda häkkimise meetodit. Lisaks SQLsüsti võib lubada häkkeril lugeda kogu veerus ja rida serveris olevat teavet. See kasutamine võib muuta veebilehe haavatavaks.Mõned sellist teavet, mis võivad lekkida, sisaldavad krediitkaarditeavet.

Cross Site Scripting (XSS)

See rünnak täidab mõnda kõige ohjeldamatut Interneti-pettust. XSS kasutabtekstiväljad, et käivitada skripte teisel veebisaidil. Erinevalt bot-rünnakutest saab XSS juurdepääsu kogu andmebaasile, mis muudab kogu sirvimise kogemuseärev. Häkkerid võivad varastada krediitkaarditeavet XSS-i vahendusel. Muudel juhtudel võivad inimesed häkkida veebisaidi turvalisustsee on Veelgi enam, SEO-jõupingutused ei saa saidil, mille otsingumootorid peavad ebaturvaliseks, vilja kandma.

Kokkuvõte

Internetis on palju probleeme ja probleeme. Lisaks sellele on erinevusikavatsused ja motiivid enamiku internetikasutajate jaoks. Enamik veebisaitide ehitamist juhtub ilma häkkeriteta ja Interneti-pettusteta. Selle tulemusena onVeebisaidi funktsioonide tutistamine keskendub teenuse pakkumise tegemisele ja saidi ostmise tõhususele. Siiski on olemasminimaalsed meetmed häkkerite hoidmiseks. Võite minna Interneti-pettustest, kasutades mõnda juhistes toodud nõuannet. Lisaks saate seda tehataastada teie sirvimiskogemuse turvalisus ja muud kliendi turvalisust mõjutavad tegurid.

November 28, 2017