Back to Question Center
0

Ohtlik ülemaailmne rämpsposti kelmuse - Hoiatus Alates Semalt

1 answers:

Pahavara loojad on oma tähelepanu juhtinud veebipõhise võrgundusmeediumiga, mille eesmärgiks on individuaalsete andmete saamine. See loob mulje, et need pahavara loojad on otsustanud tagasi astuda. Selle asemel, et tavapärane meetod seansi pidevaks muutmiseks, on pahavara nüüd lihtsam strateegia.

Oliver King, Semalt digitaalteenuste kliendi edujuht, hoiatab ülemaailmsete häkkerite ohtlike rünnakute eest.

Kuigi meie kopsakas osa arvab, et digitaalsed hoodlumad on geeniusprogrammeerijad, kes täidavad tipptasemel rünnakuid hoodie varjude taha, on asjaolu, et domineeriv osa on põhilised trikkide käsitöölised. Neid ei tekita probleeme tänapäevaste lähenemisviiside loomisega keerukate turvalisuse raamistike saamiseks. Miks proovida kõikide ebamugavuste tekkeks, kui saate põhimõtteliselt kasutajaid pidurdada andmete loovutamise või ühenduse klõpsamisega?

Pahavarakunstnikud nõuavad IP-boikottide kasutamist, et võimaldada rämpspostiga pakkumine, et säilitada strateegiline kaugus avastusest ja kasumimääraga postkastihinnad.

Uuenduslikud manhandles lubavad pahavara loojad otsustada, kas nad on hävitanud puhtad ja kindlad masinad. Neid servereid kasutatakse selleks, et kontrollida, kas taimitud peremees / zombie otsustavad, kas see haigus on elus ja mitte Kontrollitud boikotid on pärit üle kogu maailma ja üsna kaugeleulatuvad, näidates, et looja püüab saavutada ülemaailmset ulatust, võrreldes konkreetse piirkonna omaga. Selliste kontrollimistega pahavara näitas Sarvdap, lõpeb kui ta leiab saastunud masina boikottis.

Kui tarkvara tõrkeotsingut leitakse saastunud masinatega, siis see sulgub ennast, kuna selle rakendusvõimalused näitavad regulaarselt pahavara analüütiku lähedust. Juhul, kui need kontrollid läbivad, püüab Sarvdap sellega seoses Microsofti kodulehega seostada ligipääsu testimiseks ja seejärel ühendada oma kutsumise ja kontrolliserveriga.

See on võrdlev strateegia pahavara tuvastamise testide administreerimiseks, nagu infektsioon. VXerid, kes üritavad katsetada, kas nende troojalased libisevad infrapuna radarite vaenlase all.

See lõks tõenäoliselt levib. Malware-autorid saavad alati konkurentidest. Suurimad rämpspostiga keskendunud botnettide loojad võivad sisuliselt kasu saada, lisades boikoteeringu kontrollid, et laiendada rämpsposti tabamust.

Võttes teadmiseks, et vaatamata küberkuritegevuse põhitüübile on rämpspostiks jätkuvalt süvenenud - mis viitab igasugusele pahavara, ransomäärtuste ja andmepüügisõnumite sarnasusele - iga suurusega ühendustele, väitis Edmunds, et on olemas "kasulikud edusammud" mida võis võtta, et need lahingud täielikult takistada.

Üks neist on DMARCi piirkonnapõhise teate valideerimise, teavitamise ja vastavuskontrolli ja e-posti kontrollimise konventsiooni kasutamine, mis annab klientidele võimaluse välja selgitada, mis on ehtne e-kiri ja milline on rämpsposti, mille üksikasjalikkus on muutuste ja turvalisuse edenemise suutlikkuses Source .

November 28, 2017